Jako Studio-Kuchni.eu wykonujemy najwyższe jakościowo kuchnie na zamówienie na terenie miasta Bytom z użyciem asortymentu meblowego renomowanych polskich producentów.

Działamy w branży od 23 lat. Jako profesjonalne Studio Mebli Kuchennych dokładamy wszelkich starań, by każdy projekt był odpowiedzią na indywidualne potrzeby użytkowników. Ekskluzywne kuchnie na wymiar wykonywane są w oparciu o indywidualne projekty. Uważnie wysłuchujemy oczekiwań klienta i dopasowujemy najlepsze rozwiązania. Zapewniamy doradztwo, aranżację, montaż i transport. Oferujemy wsparcie na każdym etapie projektowania i wykonywania kuchni.

 

Kuchnia wykonywana przez nasze studio cechuje się szeroką rozpiętością oferowanych rozwiązań.

Zarówno duży asortyment kolorów, materiałów, wzorów, jak i fachowe doradztwo pomogą Ci stworzyć kuchnię marzeń. Zyskujesz gwarancje profesjonalizmu i najwyższej jakości usług, mamy świadomość jak ważnym jest by czuć się dobrze we własnym wnętrzu. Posiadamy w ofercie jak i pomagamy dobrać odpowiedni dla kuchni sprzęt AGD.

Interesuje Cię kuchnia na wymiar w mieście Bytom? Zapraszamy do umówienia się na wymiarowanie, podczas którego doświadczony projektant przygotuje najlepszą wizualizację i projekt funkcjonalny Twojej kuchni.

Niezależnie od preferowanego stylu, zawsze dostarczymy Ci najlepsze rozwiązania. Dzięki budowanym latami umiejętnościom, doświadczeniu – jesteśmy w stanie przygotować kuchnię w każdym, preferowanym przez Ciebie stylu.

Kuchnia może być wykonana w stylu angielskim, francuskim, industrialnym, imperialnym, eklektycznym, nowoczesnym, glamour. Jesteśmy w stanie przenieść Twoją kuchnię z marzeń do rzeczywistości i dać Ci nawet więcej niż byś się spodziewał. Dodatkowo każdy projekt traktujemy indywidualnie, więc masz gwarancję najwyższej staranności, oraz indywidualnie dobranych rozwiązań maksymalnie uwydatniających każdą zaletę pomieszczenia. Nawet nie spodziewałeś się, że Twoja kuchnia może wyglądać tak dobrze, a Ty czuć w swojej kuchni tak komfortowo.

Osobiście zadbamy By Twoja kuchnia stała się wyjątkowa i w zauważalny sposób podniosła jakość Twojego życia. Sprawimy, że Twoja kuchnia będzie nie tylko funkcjonalna, ale też piękna.

Na długie lata będziesz cieszył się kuchnią, która spełnia wszystkie Twoje oczekiwania, oraz budzi uśmiech na Twojej twarzy. Osobiście mamy świadomość, że dobrze wykonujemy swoją pracę, w momencie gdy w przyszłości również skorzystasz z naszych usług, bądź polecisz nas znajomym, czy rodzinie. Zapewniamy również usługi projektowania wnętrz.

Serdecznie zapraszamy do współpracy na terenie Bytomia i okolic.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Stylowa półokrągła kuchnia 3

Stylowa półokrągła kuchnia

Stylowa półokrągła kuchnia. Rewelacyjny, nietypowy wygląd zapewnia pól okrągła konstrukcja wyspy....
Szlachetna angielska kuchnia 1

Szlachetna angielska kuchnia

Szlachetna angielska kuchnia Przestronna kuchnia w klasycznej formie. Masywna wyspa stanowi...

Piękna pół okrągła kuchnia

Piękna pół okrągła kuchnia Ponadczasowa biel idealnie komponuje się z pół okrągłym kształtem...

Angielska kuchnia pełna tajemnic

Angielska kuchnia pełna tajemnic Duża, przestronna kuchnia wykonana w klasycznym angielskim stylu....

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

 

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 506 990 166 || +48 737 470 123 ||