Jako Studio-Kuchni.eu oferujemy kuchnie na zamówienie w mieście Gliwice. Kuchnie wykonywane w naszym studio od 23 lat cechuje najwyższa jakość, niezależnie czy są to kuchnie nowoczesne, czy też kuchnie klasyczne.

Naszym priorytetem jest by kuchnia na wymiar była zaprojektowana w sposób oddający Twój gust i charakter. Jesteś dla nas najważniejszy, stąd kuchnia zaprojektowana w naszym studio musi spełniać wszystkie Twoje wymagania odnośnie ergonomii, estetyki, funkcjonalności. Nasi projektanci dostarczą Ci rozwiązań które są dla Ciebie ważne i sprawdzimy się w nawet najbardziej skomplikowanych i nietypowych realizacjach.

 

Podążamy również za najnowszymi trendami  i bezustannie podnosimy umiejętności, uczestniczymy w szkoleniach i targach branżowych, dzięki czemu Twoja kuchnia będzie zgodna z wszystkimi najnowszymi trendami.

Zrealizujemy każdą wizję odnośnie pomieszczenia. Obszerna oferta zapewnia dostosowanie kuchni zarówno do Twoich oczekiwań, jak i do możliwości pomieszczenia. Wykonamy ją tak, by pomieszczenie zyskało drugie tchnienie. Jeśli szukasz pomysłu na kuchnie i interesują Cię projekty kuchni, pomysły, aranżacje, z pewnością zaprojektujemy ją tak, jak nawet nie spodziewałeś się że można wykorzystać Twoje pomieszczenie. Meble kuchenne pochodzą od uznanych polskich fabryk, wszystkie posiadają stosowne certyfikaty i wszystkie cechują się wysoką jakością produktu poddawaną rygorystycznym normom. Dodatkowo zapewniamy również sprzęt AGD i akcesoria meblowe.

Działamy na terenie miasta Gliwice oraz jego okolic. Na pozostałych stronach mogą Państwo dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas produktach, jak i zobaczyć przykładowe możliwości urządzenia kuchni na zamówienie.

Obszerna paleta frontów  i kolorów gwarantuje możliwość wykonania kuchni w dowolnym preferowanym stylu.

Bardzo ważna jest również właściwa organizacja pracy, więc akcesoria meblowe, kosze cargo, organizery i sortowniki pozwolą w pełni wykorzystać wnętrza szafek.

Zapewniamy kuchnie na zamówienie w każdym preferowanym przez ciebie stylu, od kuchni klasycznych w stylu angielskim, po styl nowoczesny. Umożliwi Ci to również zebranie wszystkiego co potrzebne do gotowania w jednym miejscu. Wspólnie z projektantem będziesz w stanie zaprojektować kuchnie w pełni oddającą Twój styl życia, wyjątkową, niepowtarzalną i dostosowana do wymagań. Realizujemy zamówienia na terenie całej południowej i centralnej Polski, w tym Gliwic i okolic. Umów się na pomiar i przekonaj sam, jak bardzo możemy odmienić Twoją kuchnię.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Modny granit w naturalnej kuchni 1

Modny granit w naturalnej kuchni

Modny granit w naturalnej kuchni Niezwykle nowoczesne, choć przy tym wyważone połączenie....

Nowoczesna bryła stylowej kuchni

Nowoczesna bryła stylowej kuchni Łączą się tutaj dwa elementy pierwszym jest marmurowy blat,...

Szykowna nowoczesna kuchnia

Szykowna nowoczesna kuchnia Nowoczesna kuchnia nie zawsze musi być biała, sterylna i...
elegancka_otwarta_kuchnia_1.jpg

Elegancka otwarta kuchnia

Elegancka otwarta kuchnia Charakterystyczna zieleń przeplata się z drewnianymi akcentami. Tworzy...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

 

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 506 990 166 || +48 737 470 123 ||