Jako Studio-Kuchni.eu oferujemy kuchnie na zamówienie w mieście Gliwice. Kuchnie wykonywane w naszym studio od 23 lat cechuje najwyższa jakość, niezależnie czy są to kuchnie nowoczesne, czy też kuchnie klasyczne.

Naszym priorytetem jest by kuchnia na wymiar była zaprojektowana w sposób oddający Twój gust i charakter. Jesteś dla nas najważniejszy, stąd kuchnia zaprojektowana w naszym studio musi spełniać wszystkie Twoje wymagania odnośnie ergonomii, estetyki, funkcjonalności. Nasi projektanci dostarczą Ci rozwiązań które są dla Ciebie ważne i sprawdzimy się w nawet najbardziej skomplikowanych i nietypowych realizacjach.

 

Podążamy również za najnowszymi trendami  i bezustannie podnosimy umiejętności, uczestniczymy w szkoleniach i targach branżowych, dzięki czemu Twoja kuchnia będzie zgodna z wszystkimi najnowszymi trendami.

Zrealizujemy każdą wizję odnośnie pomieszczenia. Obszerna oferta zapewnia dostosowanie kuchni zarówno do Twoich oczekiwań, jak i do możliwości pomieszczenia. Wykonamy ją tak, by pomieszczenie zyskało drugie tchnienie. Jeśli szukasz pomysłu na kuchnie i interesują Cię projekty kuchni, pomysły, aranżacje, z pewnością zaprojektujemy ją tak, jak nawet nie spodziewałeś się że można wykorzystać Twoje pomieszczenie. Meble kuchenne pochodzą od uznanych polskich fabryk, wszystkie posiadają stosowne certyfikaty i wszystkie cechują się wysoką jakością produktu poddawaną rygorystycznym normom. Dodatkowo zapewniamy również sprzęt AGD i akcesoria meblowe.

Działamy na terenie miasta Gliwice oraz jego okolic. Na pozostałych stronach mogą Państwo dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas produktach, jak i zobaczyć przykładowe możliwości urządzenia kuchni na zamówienie.

Obszerna paleta frontów  i kolorów gwarantuje możliwość wykonania kuchni w dowolnym preferowanym stylu.

Bardzo ważna jest również właściwa organizacja pracy, więc akcesoria meblowe, kosze cargo, organizery i sortowniki pozwolą w pełni wykorzystać wnętrza szafek.

Zapewniamy kuchnie na zamówienie w każdym preferowanym przez ciebie stylu, od kuchni klasycznych w stylu angielskim, po styl nowoczesny. Umożliwi Ci to również zebranie wszystkiego co potrzebne do gotowania w jednym miejscu. Wspólnie z projektantem będziesz w stanie zaprojektować kuchnie w pełni oddającą Twój styl życia, wyjątkową, niepowtarzalną i dostosowana do wymagań. Realizujemy zamówienia na terenie całej południowej i centralnej Polski, w tym Gliwic i okolic. Umów się na pomiar i przekonaj sam, jak bardzo możemy odmienić Twoją kuchnię.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Doskonała forma nowoczesnej kuchni

Doskonała forma nowoczesnej kuchni Wspaniała kuchnia w której punktem centralnym jest rozsuwana...

Dyskretnie i stylowo

Dyskretnie i stylowo Kuchnia jednocześnie bardzo sterylna, minimalistyczna, a także przestronna....
Przestronna nowoczesna kuchnia 3

Przestronna nowoczesna kuchnia

Przestronna nowoczesna kuchnia Z jednej strony mamy tutaj supermowoczesne rozwiązania, z drugiej...
Naturalne piękno dębu w kuchni 1

Naturalne piękno dębu w kuchni

Naturalne piękno dębu w kuchni Nowoczesne kuchnie słyną z prostych brył i niezwykle modnych w...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

 

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 506 990 166 || +48 737 470 123 ||