Jako Studio-Kuchni.eu z 23 letnim doświadczeniem w projektowaniu wnętrz oferujemy najwyższej jakości kuchnie na zamówienie na terenie miasta Jelenia Góra i okolic.

Zapewniamy Ci profesjonalne wsparcie i najwyższej jakości obsługę przez wszystkie etapy zamawiania kuchni. Od wymiarowania, przez projektowanie,  transport, montaż i obsługę po nich. Co bardzo ważne, nawet gdy w przyszłości będziesz chciał cokolwiek zmienić, z przyjemnością zrobimy wszystko co będzie konieczne by na Twojej twarzy zagościł uśmiech. Bo jesteś dla nas ważny.

 

Wiemy też jak ważna jest dla Ciebie Twoja kuchnia. Zapewniamy, że dla nas tak samo. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, właśnie dlatego nasi klienci tak chętnie polecają nas swoim znajomym i rodzinie, a duża część kuchni pochodzi wyłącznie z rekomendacji.

Klientów traktujemy po partnersku.Zapewniamy projektowanie na światowym poziomie dzięki projektantowi z 23 letnim doświadczeniem. Dzięki współpracy z nami Twoja kuchnia stanie się trwałą i piękną wizytówką domu na długie lata, dzięki czemu każdy z odwiedzających. Twoją kuchnię będzie zwracał na nią uwagę jako pierwszą. A kuchnia to jedno z tych miejsc, które jeśli wyglądają dobrze, to cały dom wygląda dobrze. Świadczymy również usługi projektowania wnętrz.

Dodatkowo nasze kuchnie na wymiar to inwestycja na długie lata trwale podnosząca wartość domu, gdyż znacząco podnosi jego walory.

Meble kuchenne pochodzą od uznanych producentów, każdorazowo produkowane są w oparciu o rygorystyczne normy potwierdzane certyfikatami, najnowocześniejszą technologie i unikalne wzornictwo oparte głównie na wiodących w Europie trendach.

 Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom budowanymi latami, jesteśmy w stanie uzyskać każdy preferowany przez Ciebie styl kuchni.

Jeśli ma być to klasyczna kuchnia w stylu angielskim, francuskim, rustykalnym, eklektycznym, czy tez nowoczesna – zawsze staniemy na wysokości zadania i sam zobaczysz, jak bardzo efekt pozytywnie zaskoczy Ciebie i bliskich. Zapraszamy do współpracy, ekskluzywna kuchnia na wymiar może być wykonana na terenie miasta Jelenia Góra i okolic. Zapewniamy również sprzęt AGD, jak i doradztwo w jego doborze.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Inspirujące wykorzystanie szkła w kuchni 3

Inspirujące wykorzystanie szkła w kuchni

Inspirujące wykorzystanie szkła w kuchni Piękna szklana tafla idealnie łączy się z zabudowanym...
kuchnie_projekty_1

Kuchnia glamour w połysku z dużą wyspą

Kuchnia glamour w połysku z dużą wyspą Nowoczesna kuchnia glamour w połysku z dużą wyspą. Mnóstwo...
czarna_kuchnia_z_wyspa_1

Szykowna jednolita czerń

Szykowna jednolita czerń Szykowna czarna nowoczesna kuchnia z wyspa. Całość jest niezwykle spójna...

Klasyczna drewniana kuchnia w stylu angielskim z wyspą

Klasyczna drewniana kuchnia w stylu angielskim z wyspą Lakierowane drewno dębu i styl angielski....

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

 

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu ||  +48 506 990 166 || +48 737 470 123 ||