Jako Studio-Kuchni.eu z 23 letnim doświadczeniem w projektowaniu wnętrz oferujemy najwyższej jakości kuchnie na zamówienie na terenie miasta Jelenia Góra i okolic.

Zapewniamy Ci profesjonalne wsparcie i najwyższej jakości obsługę przez wszystkie etapy zamawiania kuchni. Od wymiarowania, przez projektowanie,  transport, montaż i obsługę po nich. Co bardzo ważne, nawet gdy w przyszłości będziesz chciał cokolwiek zmienić, z przyjemnością zrobimy wszystko co będzie konieczne by na Twojej twarzy zagościł uśmiech. Bo jesteś dla nas ważny.

 

Wiemy też jak ważna jest dla Ciebie Twoja kuchnia. Zapewniamy, że dla nas tak samo. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, właśnie dlatego nasi klienci tak chętnie polecają nas swoim znajomym i rodzinie, a duża część kuchni pochodzi wyłącznie z rekomendacji.

Klientów traktujemy po partnersku.Zapewniamy projektowanie na światowym poziomie dzięki projektantowi z 23 letnim doświadczeniem. Dzięki współpracy z nami Twoja kuchnia stanie się trwałą i piękną wizytówką domu na długie lata, dzięki czemu każdy z odwiedzających. Twoją kuchnię będzie zwracał na nią uwagę jako pierwszą. A kuchnia to jedno z tych miejsc, które jeśli wyglądają dobrze, to cały dom wygląda dobrze. Świadczymy również usługi projektowania wnętrz.

Dodatkowo nasze kuchnie na wymiar to inwestycja na długie lata trwale podnosząca wartość domu, gdyż znacząco podnosi jego walory.

Meble kuchenne pochodzą od uznanych producentów, każdorazowo produkowane są w oparciu o rygorystyczne normy potwierdzane certyfikatami, najnowocześniejszą technologie i unikalne wzornictwo oparte głównie na wiodących w Europie trendach.

 Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom budowanymi latami, jesteśmy w stanie uzyskać każdy preferowany przez Ciebie styl kuchni.

Jeśli ma być to klasyczna kuchnia w stylu angielskim, francuskim, rustykalnym, eklektycznym, czy tez nowoczesna – zawsze staniemy na wysokości zadania i sam zobaczysz, jak bardzo efekt pozytywnie zaskoczy Ciebie i bliskich. Zapraszamy do współpracy, ekskluzywna kuchnia na wymiar może być wykonana na terenie miasta Jelenia Góra i okolic. Zapewniamy również sprzęt AGD, jak i doradztwo w jego doborze.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Skrycie i elegancko w nowoczesnej kuchni

Skrycie i elegancko w nowoczesnej kuchni Czy da się tak wkomponować otwartą kuchnię, by na...

Lekkość bieli prestiżowej kuchni w stylu angielskim

Lekkość bieli prestiżowej kuchni w stylu angielskim Delikatna, a zarazem prestiżowa kuchnia w...

Kreatywnie i w dobrym guście

Kreatywnie i w dobrym guście Bardzo nowoczesna kuchnia, która jednak ma w sobie sporo przytulnego...

Klasyczna wiktoriańska kuchnia

Klasyczna wiktoriańska kuchnia Klasyczna kuchnia w angielskim stylu wiktoriańskim. Całość jest...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

 

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu ||  +48 506 990 166 || +48 737 470 123 ||