Oferujemy wyjątkowe kuchnie na wymiar w miejscowości Kalisz. Jakość naszej pracy, najwyższe standardy, piękna kolorystyka, najnowsze rozwiązania techniczne i doświadczenie budowane na praktyce – wszystko to składa się w całość, która pozwoli przenieść Twoją kuchnię z marzeń do rzeczywistości.

Z nami zyskujesz kuchnie indywidualną zarówno pod względem rozmiarów, jak i wyglądu. Dzięki temu wspólnie nadamy nowe tchnienie Twojej kuchni.
Dzięki starannie dobranej, jednak obszernej ofercie – jesteśmy w stanie wykonać kuchnię w każdym preferowanym budżecie i rozwiązaniach. Zawsze traktujemy klienta po partnersku, pomagając dobrać najlepsze rozwiązania w preferowanym przez siebie budżecie. Ceny każdorazowo adekwatne są do jakości. Gwarantujemy również sprzęt AGD, oraz doradztwo w jego doborze.

 

Dzięki temu nie musisz przeglądać zawiłych instrukcji, funkcji, czy też śledzić na bieżąco zmieniającego się rynku tych urządzeń.

Akcesoria meblowe dostępne w naszej ofercie sprawią, że w kuchni pomieścisz więcej rzeczy, niż dotąd mógłbyś sobie nawet wyobrazić. Wszystko będzie pod ręką, dodatkowo dzięki dobrego zaprojektowaniu nie będziesz musiał chodzić dodatkowych kilometrów, czy też nadwyrężać kręgosłupa nadmiernie się schylając. Właśnie dlatego wkładamy całe serce w projektowanie Twojej kuchni, by uczynić czas spędzany w niej czystą radością. Nasi projektanci są świetnymi doradcami technicznymi i ściśle współpracując z Tobą dobierając najlepsze rozwiązania.

Dodatkowo są z Tobą na każdym etapie wykonywania kuchni, jak i po jej wykonaniu. Otrzymasz rysunki techniczne, oraz trójwymiarowe projekty całego pomieszczenia.

Najważniejszym jest, że wszystko będzie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, potrzebami, budżetem i wymogami. Kuchnia stanie się wizytówką Twojego domu. Zapewniamy meble kuchenne w każdym preferowanym przez Ciebie stylu, między innymi kuchnie w stylu angielskim, czy kuchnie glamour. Naszym priorytetem jest wsłuchać się w to, co masz nam do powiedzenia i pomóc Ci wybrać kuchnię pod każdym względem zgodną z Twoimi wymaganiami.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. Działamy również na terenie Kalisza.

Do kuchni zapewniamy również usługi architekta wnętrz. Niezależnie czy preferujesz kuchnie nowoczesne, klasyczne, z wyspą, kuchnie w stylu francuskim, angielskim, industrialnym, rustykalnym, glamour, pop, skandynawskim – wiedza techniczna, pasja, doświadczenie, zaangażowanie w Twoją satysfakcję pozwoli nam zaprojektować piękną kuchnię odpowiadającą Twojemu stylowi życia.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Inspirująca i jasna angielska kuchnia

Inspirująca i jasna angielska kuchnia Bardzo często klasyczne kuchnie wykonywane są w odcieniach...

Pasjonujące wzornictwo w nowoczesnej kuchni

Pasjonujące wzornictwo w nowoczesnej kuchni Modne kuchnie coraz częściej przestają przypominać...

Doskonała forma nowoczesnej kuchni

Doskonała forma nowoczesnej kuchni Wspaniała kuchnia w której punktem centralnym jest rozsuwana...
Stylowa półokrągła kuchnia 3

Stylowa półokrągła kuchnia

Stylowa półokrągła kuchnia. Rewelacyjny, nietypowy wygląd zapewnia pól okrągła konstrukcja wyspy....

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

 

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 506 990 166 || +48 737 470 123 ||