Witamy w miejscu, w którym przeniesiesz kuchnie z Twoich marzeń do rzeczywistości. Oferujemy najwyższej jakości kuchnie na zamówienie w miejscowości Kłodzko i okolicach.

Kuchnie realizujemy kompleksowo, oznacza to, że na każdym etapie realizacji, otrzymujesz nasze fachowe wsparcie. Pomożemy Ci od wymiarowania, przez projektowanie, aranżację,doradztwo, transport, montaż. Z nami zyskasz kuchnię marzeń w preferowanym przez siebie stylu. Klientów traktujemy po partnersku, przez co niekiedy wolimy coś odradzić, aniżeli miałbyś nie być w pełni usatysfakcjonowany. To dlatego nasi klienci tak chętnie polecają nas swoim znajomym i rodzinie.

 

Przede wszystkim wysłuchamy Twoich oczekiwań, by móc dopasować rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Połączymy Twoje pomysły i inspiracje, z naszą wiedzą, oraz doświadczeniem. To dlatego uzyskasz kuchnie, która będzie wizytówką domu przez długie lata. Ważne jest dla nas, by nadać drugie tchnienie Twojemu pomieszczeniu. Jeśli szukasz inspiracji, dobrym rozwiązaniem są pomysły na kuchnie, katalog w którym są uwzględnione znajdziesz na naszej stronie. Pragniemy dać Ci nawet więcej niż oczekujesz, maksymalnie wykorzystać każdą zaletę kuchni, a wady przemienić w atuty. Sprawimy, że Twoja kuchnia stanie się reprezentatywną wizytówką domu, zgodną zarówno z najnowszymi trendami, technologią, jak i przede wszystkim Twoimi wymaganiami.

Dlatego ważne jest, by wybrać rzeczy trwałe i funkcjonalne, a nie jedynie dobrze wyglądające w katalogu. Istotnym jest również by nie przepłacić za coś, co pozornie wygląda na trwałe. Posiadamy nie tylko meble kuchenne, ale również sprzęt AGD, akcesoria meblowe, osprzęt. Również doradzamy w doborze każdego z tych elementów.

Ważna jest również obsługa po montażu, jeśli tylko będziesz chciał w przyszłości dokonać zmian, czy też będziesz miał jakiekolwiek pytania, z radością na nie odpowiemy.

Niezależnie czy interesują Cię kuchnie nowoczesne, klasyczne, z wyspą, w stylu rustykalnym, angielskim, francuskim, na wysoki połysk – dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać kuchnię w każdym z tych stylów.

Zapraszamy do współpracy na terenie miasta Kłodzko.

Tagi: Kuchnie na wymiar Kłodzko, ładne meble kuchenne, pomysły na kuchnie, meble na wymiar, fronty kuchenne, aranżacje projekty kuchni, inspiracje, do zabudowy, kuchnia na zamówienie w Kłodzku

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Unikalne połączenie w nowoczesnej kuchni 1

Unikalne połączenie w nowoczesnej kuchni

Unikalne połączenie w nowoczesnej kuchni Spójny i piękny wygląd, jakość materiałów, wyrafinowana w...
Elegancka biel oraz stal w kuchni 1

Elegancka biel oraz stal w kuchni

Elegancka kuchnia otwarta na pokój dzienny Modna biała kuchnia świetnie komponuje się z podłogą z...
angielskie_kuchnie2

Szykowna angielska kuchnia

Szykowna angielska kuchnia Piękna i masywna kuchnia w angielskim z licznymi rzeźbionymi dekorami....
elegancka_otwarta_kuchnia_1.jpg

Elegancka otwarta kuchnia

Elegancka otwarta kuchnia Charakterystyczna zieleń przeplata się z drewnianymi akcentami. Tworzy...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

 

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu ||  +48 506 990 166 || +48 737 470 123 ||