Oferujemy kuchnie na zamówienie w mieście Mielec.

Jako Studio-Kuchni.eu z 23 letnim doświadczeniem w branży oferujemy kuchnie na wymiar, które są nie tylko w pełni dopasowane do Twoich indywidualnych wymagań i pomieszczenia, ale też funkcjonalne. Odpowiedni wygląd i projekt uzyskujemy również przez stworzenie z Tobą relacji, to dlatego cały proces tworzenia nowej kuchni i zmiany jest przez klientów opisywany jako świetna zabawa. Od pierwszego szkicu po finalny montaż i obsługę po nim, nasz pełen pasji i doświadczenia zespół zagwarantuje Ci nie tylko najwyższą obsługę, ale przede wszystkim kuchnię na długie lata, która jest dokładnie taka jak tego pragniesz.

Wierzymy w podejście do projektowania kuchni rodem z minionej ery, dlatego zamiast próbować Ci cokolwiek sprzedać, wolimy byś sam sprawdził naszą pasję i umiejętności podczas pracy z nami. Jesteśmy w stanie skupić się na odczytaniu Twoich wymagań, potrzebujemy zadawać odpowiednie pytania i określić Twoje wyobrażenie o unikalnej kuchni z Twoich marzeń.

 

Niezależnie, czy posiadasz już pomysł, czy też będziemy musieli go stworzyć – każdorazowo pomożemy Ci zyskać wyjątkową, trwałą, funkcjonalną i piękną kuchnię.

Wykonaliśmy już kilkaset kuchni, projektanci posiadają długie lata doświadczeń, oraz nieprzeciętną wiedzę techniczną. Jesteś dla nas najważniejszy i dla Twojej satysfakcji poświęcimy każdą wymaganą ilość czasu.

Meble kuchenne na zamówienie w mieście Turek

Zatroszczymy się o Twoją kuchnię od całego procesu projektowania, po montaż i obsługę po nim. Twoje marzenia w połączeniu z naszą wiedzą, umiejętnościami, doświadczeniem i zdolnościom do nietypowych rozwiązań, sprawią że każdy kto odwiedzi Twoją kuchnię mimowolnie pomyśli „wow”. Nawet po tym gdy kuchnia będzie zamontowana, jesteśmy otwarci na wszelakie zmiany, czy też chętnie odpowiemy na wszystkie trapiące Cię pytania. Wszystko po to, by nowa kuchnia była bliska Twojemu sercu i budziła w Tobie taki sam entuzjazm, jak budzi w nas. Każdy klient jest dla nas ważny, niezależnie czy jest to mała, czy też ogromna kuchnia.

Meble kuchenne pochodzą z renomowanych polskich fabryk, ich wzornictwo opierane jest o najnowsze światowe trendy, oraz najnowocześniejszą technologię.

Znajdziesz tu wszystko po to, by kuchnia była trwała, solidna, oraz świetnie wyglądała. Specjalizujemy się w stylowych kuchniach na zamówienie, między innymi meblach kuchennych angielskich. Sprawimy, że kuchnia będzie inwestycją, która mocno podniesie wartość Twojego domu. Zapewnimy również projektowanie wnętrz. Do tego czas spędzany w niej będzie prawdziwa przyjemnością, wszystko będzie pod ręką, stanie się prawdziwą wizytówką i sercem domu. Twoja nowa kuchnia będzie miejscem, obok którego żaden z gości w domu nie przejdzie obojętnie.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Modna otwarta kuchnia 1

Modna otwarta kuchnia

Modna otwarta kuchnia Kuchnia utrzymana w stonowanej, ciepłej kolorystyce, dobrze komponuje się z...

Stonowana elegancja w angielskiej kuchni

Stonowana elegancja w angielskiej kuchni  Proste kształty mebli zapewniają ponadczasowy wygląd....

Minimalistyczna kuchnia z wyspą

Minimalistyczna kuchnia z wyspą Nowoczesna kuchnia z wyspą, w minimalistycznym stylu. Bardzo...

Lekkość bieli prestiżowej kuchni w stylu angielskim

Lekkość bieli prestiżowej kuchni w stylu angielskim Delikatna, a zarazem prestiżowa kuchnia w...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

 

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 506 990 166 || +48 737 470 123 ||