Oferujemy kuchnie stylowe na wymiar w mieście Piotrków Trybunalski.

Posiadamy 23 lata doświadczenia w kompleksowym wykonywaniu kuchni na wymiar. Kuchnie wykonujemy od wymiarowania, przez projektowanie, aranżację, transport, montaż i obsługę po nim. Cechuje nas styl, oraz umiejętność zestawienia odpowiednich kolorów, materiałów, faktur. To właśnie dlatego tworzymy nie tylko piękne, ale też trwałe i wyjątkowe kuchnie na wymiar, które od lat cieszą się uznaniem klientów. Szczególnie polecamy meble kuchenne angielskie. To właśnie dlatego są bliskie sercu, a dotychczasowi klienci chętnie polecają nasze usługi swoim znajomym i rodzinie.

 

Przed tym jak zdecydujesz się komu powierzyć wykonanie swojej kuchni, upewnij się, że rozmawiasz z profesjonalistami. To niezwykle istotne, ponieważ według przeprowadzanych badań, kuchnię zmieniamy średnio co 15 lat.

Oznacza to, że w przypadku niewłaściwego wyboru, przez najbliższe 15 lat będziesz żałował wchodząc do kuchni, robił dodatkowe kilometry przez jej niefunkcjonalność, przy tym myślał, że coś może być zrobione lepiej.

Wiemy jak ważna jest dla Ciebie kuchnia, oraz jak dużo zamieszania wprowadza jej zmiana. Właśnie dlatego staramy się wszystko uczynić prostszym. Od momentu wymiarowania do finalnego odbioru przywiązujemy uwagę do najwyższych standardów pracy, by Twoja nowa kuchnia dobrze sprawowała się długie lata.

Również po odbiorze kuchni z największa przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Chcesz dokonać zmiany po czasie? Od tego jesteśmy, by mieć pewność, że jesteś usatysfakcjonowany.

Ekskluzywne meble kuchenne pochodzą z uznanych fabryk,. Opierane są na najnowszych trendach część na wzornictwie włoskim. Przy ich produkcji stosowane są wymagane certyfikaty, a najnowszą technologię wspiera pasja i oddanie. Niezależnie, czy preferujesz kuchnię klasyczną, nowoczesną, w stylu angielskim, prowansalskim, francuskim, rustykalnym – każdorazowo tchniemy nowe życie w Twoją kuchnię tak, by była najlepszą możliwą wersją samej siebie. Oprócz mebli posiadamy również sprzęt AGD, akcesoria meblowe, osprzęt.

Wiemy jak dane rozwiązania sprawują się w praktyce, ponieważ w toku wszystkich lat obecności na rynku odbyliśmy ogromną ilość rozmów z klientami. To właśnie dlatego służymy doradztwem również w tym zakresie.

 Z nami nie musisz dziesiątkami godzin analizować wszystkich funkcji technicznych urządzeń, ponieważ po partnersku doradzimy Ci jak dobrać najlepsze rozwiązanie. Serdecznie zapraszamy do współpracy, działamy również na terenie Piotrkowa Trybunalskiego.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Elegancka biel oraz stal w kuchni 1

Elegancka biel oraz stal w kuchni

Elegancka kuchnia otwarta na pokój dzienny Modna biała kuchnia świetnie komponuje się z podłogą z...

Klasyczna wiktoriańska kuchnia

Klasyczna wiktoriańska kuchnia Klasyczna kuchnia w angielskim stylu wiktoriańskim. Całość jest...

Piękna pół okrągła kuchnia

Piękna pół okrągła kuchnia Ponadczasowa biel idealnie komponuje się z pół okrągłym kształtem...
modna_kuchnia_z_wyspa_1

Modna kuchnia z wyspą

Modna kuchnia z wyspą Naturalne piękno drewna zestawione zostało z matowa bielą. Charakterystyczne...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

 

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 506 990 166 || +48 737 470 123 ||