Oferujemy ekskluzywne kuchnie na wymiar w miejscowości Rybnik. Jesteśmy dumni z tego, że od 23 lat mogliśmy wykonać setki realizacji dla wdzięcznych klientów, z którymi nawiązaliśmy relacje które trwają do dziś.

To dlatego tak chętnie polecają nas rodzinie i znajomym, gdyż jesteśmy gwarancją solidnej, trwałej, pięknej i stylowej kuchni. Od wymiarowania, przez projektowanie, aranżację, transport, montaż, a także obsługę po nim – świadczymy Ci najwyższej jakości usługi, oraz służymy doświadczeniem i radą.

 

Dodatkowo szanujemy Twój budżet, dlatego zawsze staramy się dostarczyć Ci możliwie ekskluzywną i wyjątkowo zaprojektowaną kuchnię w preferowanym przez Ciebie stylu.

W ofercie posiadamy szeroki zakres mebli kuchennych, sprzętów AGD, akcesoriów meblowych. Na każdy z elementów dostępnych w naszej ofercie jest minimum 24 miesięczna gwarancja, a na okucia Blum dożywotnia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać kuchnię każdym wiodącym stylu. Niezależnie, czy interesują Cię kuchnie nowoczesne, klasyczne, rustykalne, industrialne, glamour, w stylu angielskim, francuskim – nasz doświadczony projektant pozwoli Ci uzyskać efekt o jakim marzysz.

Pomagamy tchnąć drugie życie w Twoją kuchnię i przenieść ją z marzeń do rzeczywistości.

O jakości naszych prac świadczą nie tylko rekomendacje i relacje z klientami, ale również certyfikaty i co najważniejsze – umiejętności. Dobra, solidna praca, świadczy sama za siebie. Polecamy w szczególności meble kuchenne w stylu angielskim.

Jesteś dla nas najważniejszy, klientów traktujemy po partnersku, więc nie tylko solidne zaprojektujemy i zamontujemy, ale przede wszystkim doradzimy.

Z nami nie musisz dziesiątki godzin porównywać wszystkich specyfikacji, wyznajemy podejście z minionej epoki, w którym lepiej czegoś nie polecić klientowi, niż potem miały żałować że korzysta z danej rzeczy. To dlatego służymy fachowym doradztwem, które pomoże ci wybrać najlepsze możliwe rozwiązania dla Twojej kuchni. Działamy również na terenie Rybnika i serdecznie zapraszamy do współprac

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Klasyczna biała kuchnia w kamienicy 2

Klasyczna biała kuchnia w kamienicy

Klasyczna biała kuchnia w kamienicy. Stosunkowo niewielkie, choć wysokie pomieszczenie, zostało...

Szykowna nowoczesna kuchnia

Szykowna nowoczesna kuchnia Nowoczesna kuchnia nie zawsze musi być biała, sterylna i...

Nowoczesna bryła stylowej kuchni

Nowoczesna bryła stylowej kuchni Łączą się tutaj dwa elementy pierwszym jest marmurowy blat,...

Minimalistyczna kuchnia z wyspą

Minimalistyczna kuchnia z wyspą Nowoczesna kuchnia z wyspą, w minimalistycznym stylu. Bardzo...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

 

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 506 990 166 || +48 737 470 123 ||