Oferujemy ekskluzywne kuchnie na wymiar w miejscowości Rybnik. Jesteśmy dumni z tego, że od 23 lat mogliśmy wykonać setki realizacji dla wdzięcznych klientów, z którymi nawiązaliśmy relacje które trwają do dziś.

To dlatego tak chętnie polecają nas rodzinie i znajomym, gdyż jesteśmy gwarancją solidnej, trwałej, pięknej i stylowej kuchni. Od wymiarowania, przez projektowanie, aranżację, transport, montaż, a także obsługę po nim – świadczymy Ci najwyższej jakości usługi, oraz służymy doświadczeniem i radą.

 

Dodatkowo szanujemy Twój budżet, dlatego zawsze staramy się dostarczyć Ci możliwie ekskluzywną i wyjątkowo zaprojektowaną kuchnię w preferowanym przez Ciebie stylu.

W ofercie posiadamy szeroki zakres mebli kuchennych, sprzętów AGD, akcesoriów meblowych. Na każdy z elementów dostępnych w naszej ofercie jest minimum 24 miesięczna gwarancja, a na okucia Blum dożywotnia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać kuchnię każdym wiodącym stylu. Niezależnie, czy interesują Cię kuchnie nowoczesne, klasyczne, rustykalne, industrialne, glamour, w stylu angielskim, francuskim – nasz doświadczony projektant pozwoli Ci uzyskać efekt o jakim marzysz.

Pomagamy tchnąć drugie życie w Twoją kuchnię i przenieść ją z marzeń do rzeczywistości.

O jakości naszych prac świadczą nie tylko rekomendacje i relacje z klientami, ale również certyfikaty i co najważniejsze – umiejętności. Dobra, solidna praca, świadczy sama za siebie. Polecamy w szczególności meble kuchenne w stylu angielskim.

Jesteś dla nas najważniejszy, klientów traktujemy po partnersku, więc nie tylko solidne zaprojektujemy i zamontujemy, ale przede wszystkim doradzimy.

Z nami nie musisz dziesiątki godzin porównywać wszystkich specyfikacji, wyznajemy podejście z minionej epoki, w którym lepiej czegoś nie polecić klientowi, niż potem miały żałować że korzysta z danej rzeczy. To dlatego służymy fachowym doradztwem, które pomoże ci wybrać najlepsze możliwe rozwiązania dla Twojej kuchni. Działamy również na terenie Rybnika i serdecznie zapraszamy do współprac

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni 1

Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni

Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni Nowoczesny wygląd nie zawsze musi kojarzyć się ze sterylną...
Wyspa w kuchni 1

Intrygująca wyspa w kuchni

Intrygująca wyspa w kuchni. Pasjonująca kuchnia w której wyspa stanowi główny element tak...

Skrycie i elegancko w nowoczesnej kuchni

Skrycie i elegancko w nowoczesnej kuchni Czy da się tak wkomponować otwartą kuchnię, by na...

Angielska kuchnia pełna tajemnic

Angielska kuchnia pełna tajemnic Duża, przestronna kuchnia wykonana w klasycznym angielskim stylu....

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

 

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 506 990 166 || +48 737 470 123 ||