Kuchnie na zamówienie w miejscowości Starachowice.

Gotuj, przebywaj i spędzaj radośnie czas!

Nasz cel jest prosty: stworzyć miejsce w którym można nie tylko gotować, ale także  radośnie spędzać czas przy wielu innych okazjach. Przy porannej kawie, przy podejmowaniu gości w kuchni. Od 23 lat tworzymy wyjątkowe kuchnie na wymiar, działamy również na terenie Starachowic.

 

Świat innowacyjnych rozwiązań kuchennych czeka na Ciebie wraz z podjęciem współpracy z nami.

Kuchnia jest centrum domu i jego sercem, naszą filozofią jest nie tylko zaprojektować kuchnię, ale przede wszystkim stworzyć miejsce w którym klient pokocha przebywać. Każda z naszych kuchni zaczyna na pustej kartce papieru, przed przystąpieniem do projektowania uważnie wysłuchamy jakie masz oczekiwania i preferowany styl, jaką preferujesz kolorystykę i jak chcesz używać kuchni i jadalni. Tworzenie kuchni w naszym studio jest bardzo osobistym procesem, oraz skupiamy się na tworzeniu idealnych rozwiązań dla Ciebie.

Możesz znaleźć własną inspirację oglądając ofertę na stronie. Dzięki doświadczeniu, pasji, umiejętnościom, jesteśmy w stanie odtworzyć każdy preferowany przez Ciebie wygląd kuchni na wymiar.

To właśnie dlatego przenosimy kuchnię z marzeń do rzeczywistości. Jesteś dla nas najważniejszy, dlatego projektując Twoją kuchnię łączymy jakość, innowacyjność, funkcjonalność i wygląd.

W ofercie posiadamy meble kuchenne uznanych polskich fabryk. Między innymi znajdziesz u nas kuchnie Stolzen, Prestigio, oraz i inne. Przed tym gdy do Ciebie trafią, muszą spełniać szereg norm potwierdzanych certyfikatami i najnowsza technologią używaną przy produkcji.

Oferujemy również sprzęt AGD i akcesoria meblowe do stosowanych przez nas kuchni. Niezależnie czy interesują Cię kuchnie nowoczesne, kuchnie klasyczne, tradycyjne, z wyspą, meble kuchenne angielskie, kuchnie art deco, francuskim, białe, czy w jakimkolwiek innym kolorze – jesteśmy w stanie sprostać Twoim wymaganiom, a nawet dać Ci więcej niż początkowo zakładałeś.

Cały asortyment objęty jest 24 miesięczną gwarancją, a okucia Blum posiadają dożywotnią gwarancję. Co ważne, nadamy drugie tchnienie Twojej kuchni. Zaprojektujemy całość w sposób, o jakim być może nawet nie pomyślałeś, że Twoja kuchnia może tak wyglądać. Odtąd pomieścisz wszystko co do tej pory nie mogłeś, na blacie będzie wiele miejsca do pracy, unikniesz dodatkowych kilometrów przez właściwe odległości między strefami kuchni, a dodatkowo kuchnia wywoła efekt „wow” u każdego z odwiedzających.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

modne_meble_kuchenne_z_wyspa_1

Przestronna, nowoczesna kuchnia high tech

Przestronna, nowoczesna kuchnia high tech Duża, przestronna kuchnia w domu jednorodzinnym....
meble_kuchenne_styl_angielski_2-1

Szlachetna, prosta zabudowa kuchni w stylu angielskim

Szlachetna, prosta zabudowa Szlachetna prosta zabudowa przez swoją oszczędność formy nadaje...
kuchnie_projekty_1

Kuchnia glamour w połysku z dużą wyspą

Kuchnia glamour w połysku z dużą wyspą Nowoczesna kuchnia glamour w połysku z dużą wyspą. Mnóstwo...
Nowoczesna kuchnia z wypą 3

Piękno minimalizmu i drewna

Piękno minimalizmu i drewna Przestronna i świetnie oświetlona kuchnia z wyspą. Piękne połączenie...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

 

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 506 990 166 || +48 737 470 123 ||