Oferujemy najwyższej jakości kuchnie na wymiar na terenie miasta Świdnica. Posiadamy 23 letnie doświadczenie w profesjonalnym i kompleksowym wykonywaniu kuchni. Oznacza to, że otrzymujesz nasze wsparcie na każdym etapie realizacji.

Zapewniamy wymiarowanie, projektowanie, aranżację, doradztwo, transport, montaż i obsługę po nim. Nawet gdy po czasie będziesz chciał dokonać jakiejkolwiek zmiany w kuchni swoich marzeń, czy też będziesz miał jakiekolwiek pytania, z radością na nie odpowiemy i zrobimy wszystko co potrzebne, byś był w pełni usatysfakcjonowany.

 

Dzięki doradztwu pomożemy Ci przebrnąć przez tysiące elementów i zestawić je ze sobą tak, byś otrzymał piękną trwała i funkcjonalną kuchnie na lata.

Sprawimy, że kuchnia będzie Ci przez lata służyła w sposób, jaki sobie wymarzyłeś. Wierzymy, że kuchnia jest sercem domu i jednym z tych miejsc, które jeśli dobrze wyglądają, to cały dom wygląda dobrze. Dlatego też zajmujemy się nie tylko projektowaniem i wykonywaniem kuchni na wymiar, ale przede wszystkim tworzymy miejsca radosne, szczęśliwe, tętniące życiem. Dodatkowo każdy z odwiedzających Twój dom dostrzeże nową kuchnie, oraz odruchowo przejdzie mu przez myśl „wow”.

Oferujemy również projektowanie architektury wnętrz.
Meble kuchenne będące w ofercie pochodzą z renomowanych polskich fabryk. Zapewniamy również sprzęt AGD, okucia, akcesoria.

Jeśli interesują Cię projekty mebli kuchennych, inspiracje, aranżacje, projekty, meble na wymiar lub po prostu pomysł na kuchnię, fachowo doradzimy w każdym z tych elementów. Zapewniamy kuchnie rustykalne, nowoczesne, klasyczne, włoskie, niemieckie, meble na zamówienie. Do tego działamy na terenie miasta Świdnica.

Współpraca z nami zaczyna się od naszej wizyty w Twoim pomieszczeniu. Dzięki temu zaprojektowana kuchnia będzie w pełni zgodna z Twoim pomieszczeniem, oraz wykorzystamy wszystkie jego atuty, a wady zamienimy w zalety.

Z radością i niecierpliwością oczekujemy by móc rozpocząć z Tobą współpracę. Otrzymasz dokładnie taką kuchnie jaką sobie wymarzyłeś, którą dodatkowo starannie zamontujemy. Wszystko co wykonujemy związane jest z jakością i dbałością o Ciebie. Jesteś dla nas ważny, niezależnie, czy Twoja kuchnia jest niewielka, czy też ogromna. W każdą włożymy tyle sam serca, ponieważ projektowanie to nasza pasja, a motywacje czerpiemy z Twojego uśmiechu.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

klasyczne_meble_kuchenne_styl_angielski_na_zamowienie_1

Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel w tradycyjnej kuchni

Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel tradycyjnej kuchni Całość sprawia wrażenie zarówno...
Piękna otwarta kuchnia 5

Piękna otwarta kuchnia

Piękna otwarta kuchnia Kuchnia zbudowana na otwartym planie, świetnie komponująca się z salonem....
piękne_kuchnie_z_wyspa_1

Perfekcyjnie stonowana elegancja

Perfekcyjnie stonowana elegancja Piękna kuchnia z wyspą, w bardzo stonowanej kolorystyce...

Nastrojowa klasyczna kuchnia w stylu francuskim z wyspą

Nastrojowa klasyczna kuchnia w stylu francuskim z wyspą Nastrojowa klasyczna kuchnia z przestronną...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

 

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu ||  +48 506 990 166 || +48 737 470 123 ||