Oferujemy najwyższej jakości kuchnie w mieście Włoszczowa. Nasza filozofia jest prosta i jesteśmy z niej bardzo dumni. Stawiamy Ciebie, klienta, na pierwszym miejscu, a nasza firma oparta jest na trzech podstawowych zasadach.

Pierwsza to dostarczać kuchnie wyjątkowe pod względem stylu i wyglądu, potrafimy robić to poprzez nabywane latami doświadczenie, umiejętności – wszystko to pozwala nam tak zestawić materiały z wzornictwem, że kuchnia nabiera stylu.

 

Drugą podstawową zasadą jest cena. Oferujemy kuchnie trwałe, solidne, wyjątkowe, jednak nadrzędnym celem jest  dostarczyć Ci najlepsze możliwe rozwiązanie, a nawet więcej.

Trzecią zasadą jest dostarczyć Ci dokładnie taką kuchnie, jakiej pragniesz. Każda kuchnia jest inna, tak jak każdy klient jest inny. Jednak do każdej podchodzimy z taką samą pasją i zaangażowaniem, niezależnie czy to niewielka realizacja, czy ogromna kuchnia. Zawsze uważnie wsłuchamy się w to, czego oczekujesz od kuchni, jeśli masz już pomysł – pomożemy przenieść kuchnie z marzeń do rzeczywistości. Jeżeli dopiero szukasz inspiracji, pomysłu na kuchnie, aranżacje, z przyjemnością bazując na długoletnim stażu i doświadczeniu doradzimy Ci najlepsze możliwe rozwiązanie.

To wszystko w połączeniu z dokładnie wyselekcjonowanym asortymentem, takim jak meble kuchenne z uznanych fabryk, sprzętem AGD, akcesoria meblowe i osprzęt, daje nam przepis na wyjątkową, trwała i solidną kuchnię na zamówienie.

Odwiedzający Cię goście w pierwszej kolejności pomyślą „wow”, gdy tylko spojrzą na kuchnie.

Do tego właśnie dążymy. Zapewniamy również usługi architekta wnętrz.

Ważnym jest dla nas również, by kuchnia była Ci bliska, dlatego nadamy drugie tchnienie dla Twojej obecnej kuchni i pomożemy Ci wykorzystać ją w sposób, o jakim być może nawet nie pomyślałeś, że może być wykorzystana. Działamy również na terenie Włoszczowej i serdecznie zapraszamy do współpracy, gdzie w praktyce będziemy mogli zademonstrować Ci nasze umiejętności.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Szykowna nowoczesna kuchnia

Szykowna nowoczesna kuchnia Nowoczesna kuchnia nie zawsze musi być biała, sterylna i...
Klasyczna biała kuchnia w kamienicy 2

Klasyczna biała kuchnia w kamienicy

Klasyczna biała kuchnia w kamienicy. Stosunkowo niewielkie, choć wysokie pomieszczenie, zostało...
Dwa odcienie tworzące nowoczesną elegancję 5

Dwa odcienie tworzące nowoczesną elegancję

Elegancka kuchnia otwarta na pokój dzienny Mamy tutaj świetne geometryczne rozwiązania. Począwszy...
Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni 1

Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni

Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni Pomieszczenie zostało zaprojektowane w sposób...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

 

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu ||  +48 506 990 166 || +48 737 470 123 ||