Oferujemy prestiżowe kuchnie na zamówienie w miejscowości Zielona Góra. W ciągu 23 lat obecności w branży wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu i montowaniu kuchni na wymiar.

Przywiązujemy dużą uwagę do detali, pracujemy z klientami którzy pragną by ich kuchnia  była wyjątkowa i zaprojektowana specjalnie dla ich pomieszczenia, co obecnie stało się standardem. Z naszym fachowym, partnerskim doradztwem, pomagamy przebrnąć przez setki wyborów i sprawić, byśmy otrzymali piękną, trwałą, funkcjonalną kuchnię na długie lata, która przy tym będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami i gustem.

 

. Z naszym fachowym, partnerskim doradztwem, pomagamy przebrnąć przez setki wyborów i sprawić, byśmy otrzymali piękną, trwałą, funkcjonalną kuchnię na długie lata, która przy tym będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami, gustem i budżetem.

Kuchnia od dawna przestała być wyłącznie miejscem przyrządzania posiłków. Dziś to miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi, czy picia porannej kawy. Stała się sercem domu, jednym z tych miejsc, które jeśli wyglądają dobrze, to nagle całe domostwo zaczyna wyglądać dobrze. Stylowa kuchnia, z odpowiednio dobranymi materiałami, wzornictwem, układem mebli, często wywołuje w gościach efekt „wow”. Do tego jej funkcjonalność sprawia, że gotowanie jest przyjemnością. Wszystko mamy pod ręką, nie musimy nadwyrężać kręgosłupa i mamy ogromną ilość miejsca by trzymać produkty.

Na każdy product oferowany w naszym studio przypada co najmniej 24 miesięczna gwarancja, a na prowadnice marki Blum gwarancja jest dożywotnia.

Meble kuchenne używane w projektach opierane są w dużej mierze na wiodącym wzornictwie włoskim, produkowane z użyciem najnowszych technologii i rygorystycznych norm potwierdzonych certyfikatami.

Działamy również na terenie Zielonej Góry. Jeśli interesują Cię kuchnie nowoczesne, klasyczne, z drewna, lakierowane, na wysoki połysk, matowe lub w którym którykolwiek ze stylów – jesteśmy w stanie wykonać każdą kuchnię.

Jeśli interesują Cię pomysły na kuchnię, inspiracje, aranżacje, nasz doświadczony projektant poświęci Ci każdą wymaganą ilość czasu, by przenieść kuchnię z Twoim marzeń do rzeczywistości. Oferujemy projektowanie kuchni w dowolnym preferowanym przez Ciebie stylu, szczególnie polecamy kuchnie na wymiar w stylu angielskim. Zapewniamy również projektowanie architektury wnętrz. Zapraszamy do współpracy i kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na każde pytania i podejmiemy się realizacji Twojej kuchni, by na żywo zaprezentować Ci jak bardzo może się zmienić na lepsze i zgodnie z Twoim gustem.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Kreatywnie i w dobrym guście

Kreatywnie i w dobrym guście Bardzo nowoczesna kuchnia, która jednak ma w sobie sporo przytulnego...

Tradycyjna angielska kuchnia

Tradycyjna angielska kuchnia Kuchnia jest miejscem w którym gotujemy, spożywamy posiłki, czy po...
Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni 1

Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni

Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni Nowoczesny wygląd nie zawsze musi kojarzyć się ze sterylną...
Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni 1

Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni

Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni Nowoczesny wygląd nie zawsze musi kojarzyć się ze sterylną...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

 

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 506 990 166 || +48 737 470 123 ||