Oferujemy prestiżowe kuchnie na zamówienie w miejscowości Zielona Góra. W ciągu 23 lat obecności w branży wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu i montowaniu kuchni na wymiar.

Przywiązujemy dużą uwagę do detali, pracujemy z klientami którzy pragną by ich kuchnia  była wyjątkowa i zaprojektowana specjalnie dla ich pomieszczenia, co obecnie stało się standardem. Z naszym fachowym, partnerskim doradztwem, pomagamy przebrnąć przez setki wyborów i sprawić, byśmy otrzymali piękną, trwałą, funkcjonalną kuchnię na długie lata, która przy tym będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami i gustem.

 

. Z naszym fachowym, partnerskim doradztwem, pomagamy przebrnąć przez setki wyborów i sprawić, byśmy otrzymali piękną, trwałą, funkcjonalną kuchnię na długie lata, która przy tym będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami, gustem i budżetem.

Kuchnia od dawna przestała być wyłącznie miejscem przyrządzania posiłków. Dziś to miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi, czy picia porannej kawy. Stała się sercem domu, jednym z tych miejsc, które jeśli wyglądają dobrze, to nagle całe domostwo zaczyna wyglądać dobrze. Stylowa kuchnia, z odpowiednio dobranymi materiałami, wzornictwem, układem mebli, często wywołuje w gościach efekt „wow”. Do tego jej funkcjonalność sprawia, że gotowanie jest przyjemnością. Wszystko mamy pod ręką, nie musimy nadwyrężać kręgosłupa i mamy ogromną ilość miejsca by trzymać produkty.

Na każdy product oferowany w naszym studio przypada co najmniej 24 miesięczna gwarancja, a na prowadnice marki Blum gwarancja jest dożywotnia.

Meble kuchenne używane w projektach opierane są w dużej mierze na wiodącym wzornictwie włoskim, produkowane z użyciem najnowszych technologii i rygorystycznych norm potwierdzonych certyfikatami.

Działamy również na terenie Zielonej Góry. Jeśli interesują Cię kuchnie nowoczesne, klasyczne, z drewna, lakierowane, na wysoki połysk, matowe lub w którym którykolwiek ze stylów – jesteśmy w stanie wykonać każdą kuchnię.

Jeśli interesują Cię pomysły na kuchnię, inspiracje, aranżacje, nasz doświadczony projektant poświęci Ci każdą wymaganą ilość czasu, by przenieść kuchnię z Twoim marzeń do rzeczywistości. Oferujemy projektowanie kuchni w dowolnym preferowanym przez Ciebie stylu, szczególnie polecamy kuchnie na wymiar w stylu angielskim. Zapewniamy również projektowanie architektury wnętrz. Zapraszamy do współpracy i kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na każde pytania i podejmiemy się realizacji Twojej kuchni, by na żywo zaprezentować Ci jak bardzo może się zmienić na lepsze i zgodnie z Twoim gustem.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Kuchnia z białym marmurem 1

Kuchnia z białym marmurem

Kuchnia z białym marmurem Od zawsze spotykamy marmur wewnątrz naszych domów. Używano.go zarówno do...
Otwarta kuchnia pełna szyku 1

Otwarta kuchnia pełna szyku

Otwarta kuchnia pełna szyku Przestrzeń kuchenną można idealnie wkomponować jako piękną ozdobę...

Klasyczna wiktoriańska kuchnia

Klasyczna wiktoriańska kuchnia Klasyczna kuchnia w angielskim stylu wiktoriańskim. Całość jest...
Kuchnia z białym marmurem 1

Kuchnia z białym marmurem

Kuchnia z białym marmurem Od zawsze spotykamy marmur wewnątrz naszych domów. Używano.go zarówno do...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

 

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 506 990 166 || +48 737 470 123 ||