Interesuje Cię

Kuchnia w stylu high-tech

Styl High Tech w kuchni powstał pod koniec dwudziestego wieku, w dobie innowacji technicznych i kolejnych przełomowych wynalazków. Charakteryzuje się jako ‘wysoce zaawansowany technologicznie’, a w wyglądzie przejawia się to przez kilka charakterystycznych elementów. Przede wszystkim w kuchni w stylu high tech dominują proste linie, wiele szkła, oświetlenia i pięknie błyszczące metaliczne zdobienia.  Styl zapoczątkowany w wielkich miastach, stopniowo ewoluował do wszystkich wnętrz. Obecnie jest jednym z najbardziej popularnych stylów w projektowaniu kuchni.

Kuchnia w stylu high tech posiada wszystko co jest niezbędne do ułatwienia Twojego czasu spędzanego w kuchni. Przede wszystkim w kuchni high tech spotkasz innowacje technologiczne. Jeśli decydujesz się zaprojektować wnętrze kuchni w tym stylu, efekt będzie wręcz magiczny. Kuchnia będzie nie tylko wygodna, ale przede wszystkim niecodziennie nowoczesna.
High-Tech w kuchni charakteryzuje się również dużą dozą ekstrawagancji. Wszystko przez użycie nowoczesnych materiałów, maksymalną funkcjonalność i ekstrawagancki wygląd układu mebli. Sprawia to, że kuchnia jest komfortowa i oryginalna.
Innym często używanym rozwiązaniem w kuchni high tech jest połączenie dużej ilości metalowych elementów, oraz łączenie szkła z plastikiem. Dominuje tam stal nierdzewna (inox) i nikiel.
W kuchni high tech najczęściej nie dekorujemy ścian. Natomiast oświetlenie występuje w jak największej ilości. Dzięki mocnemu oświetleniu szklane, oraz metalowe obiekty wyglądają tak efektownie, jak to tylko możliwe.  

NAJNOWSZE REALIZACJE W STYLU HIGH TECH:

Przestronna nowoczesna kuchnia z drewnem egzotycznym

Przestronna nowoczesna kuchnia z drewnem egzotycznym Przestronna nowoczesna kuchnia łącząca drewno...

Przestronna nowoczesna kuchnia z drewnem egzotycznym

Przestronna nowoczesna kuchnia z drewnem egzotycznym Przestronna nowoczesna kuchnia łącząca drewno...
duza_stylowa_kuchnia_z_wyspa_1

Duża nowoczesna, stylowa kuchnia z wyspą

Duża nowoczesna i stylowa kuchnia z wyspą Innowacyjna kuchnia z piekarnikami wbudowanymi w ścianę....
najmodniejsze meble_kuchenne2.jpg

Współczesna kuchnia otwarta na pokój dzienny

Współczesna kuchnia otwarta na pokój dzienny Gotowanie może być jeszcze przyjemniejsze, gdy możemy...

 

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 77 433 80 60 || +48 737 470 123 || +48 505 503 119