Firma “Studio-Kuchni.pl”, wyjątkowe kuchnie na zamówienie (południa i centralna Polska, oraz cała Unia Europejska).

Od 23 lat realizujemy kuchnie na terenie południowej i centralnej Polski, oraz Unii Europejskiej. Siedziba firmy, oraz główne biuro projektowe mieści się w Nysie (adres: Bohaterów Warszawy 5, 48-300 Nysa),  tam również znajduje się showroom, jednak dojedziemy w każde potrzebne miejsce. Kuchnie wykonujemy kompleksowo, od wymiarowania, przez projektowanie, aranżację, doradztwo, dobór każdego z elementów, dopasowanie najlepszych elementów do budżetu, oraz transport, montaż i obsługę po nim. Na każdym z tych etapów zyskujesz pełne wsparcie doświadczonych ludzi pełnych pasji do tego co robią. To dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie, bo jesteś dla nas najważniejszy. Pomożemy Ci dobrać każdy z elementów kuchni, zaprojektujemy ją w sposób ergonomiczny, funkcjonalny, piękny i trwały. Wierzymy w projektowanie kuchni na lata, które przy tym nie muszą kosztować majątku. Obecnie rozwój technologii pozwala na uzyskanie wielu zamienników materiałów, przez co doświadczony projektant jest w stanie zaprojektować wyjątkową kuchnię.

W ofercie znajduje się również sprzęt AGD, jak i pełne doradztwo w jego doborze. Dzięki temu nie musisz tygodniami porównywać specyfikacji produktów i kupować w niepewności, czy dany sprzęt się sprawdzi. Pomożemy Ci go dobrać byś otrzymał to co naprawdę Cię interesuje. Dodatkowo posiadamy dostęp do oferty studyjnej, niedostępnej w marketach.

Zapewniamy również akcesoria meblowe.

Współpracę możesz podjąć umawiając się na wymiarowanie pomieszczenia, w którym omówimy wszystkie niezbędne kwestie i przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania, po dokładnym wysłuchaniu Twoich oczekiwań, stylu życia i preferencji.

E-mail:

Kontakt@studio-kuchni.eu

Biuro – telefon: +48 737 470 123

Fax: 77 433 80 60

Telefon:

 +48 737 470 123

+44 749 891 2507

niemieckaflaga +49 151 454 217 04

 

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku: