Angielska kuchnia z wyspą oraz ciekawym akcentem

Wygląd tej angielskiej kuchni jest stonowany, a przy tym bardzo elegancki. Fronty mają kształt tak zwanej ramki, pozbawiona jest ona przesadnych ozdób. Często to umiar, właściwe proporcje i elementy czynią daną kuchnię atrakcyjną. Tutaj na jednej ścianie znajdziemy dużą zabudowę okapu, obok niej jest duży kredens służący do przechowywania potrzebnych rzeczy. Obok znajdziemy szafę z witrażem, szkło pozwala nam widzieć wnętrze mebla. Po środku jest wyspa kuchenna. Na środki znajduje się wyspa kuchenna z granatowym blatem. Blat jedną stronę ma pół okrągłą. od spodu zamontowane są także dwa wsporniki w kształcie kolumn z jednej strony i dwa okrągłe filary z drugiej strony. Sprawia to, że wyspa jest niepowtarzalna.

Kolorystyka jest tutaj jednolita za wyjątkiem ciekawego akcentu w postaci czerwonego pieca wielofunkcyjnego.

Łączy on zalety płyty grzewczej oraz pieca, a przy tym świetnie wygląda ponieważ posiada tradycyjny wygląd. Jego górna część jest czarna, zatem dobrze komponuje się z granatowym blatem w pozostałych częściach. Ładnie wygląda także glazura nad piecem. Po boku mamy wolno stojącą lodówkę atrakcyjnie zabudowaną w nawiązaniu do pozostałych części mebli. Tutaj również jest ozdobny gzyms i boczne ściany ze specjalnymi listwami.

Znajdziemy tutaj klasyczny układ planowania pomieszczeń kuchennych na planie trójkąta.

Oddziela on zlewozmywak, piekarnik i lodówkę. Czyli miejsca, których najczęściej używamy w kuchni oraz pomiędzy którymi chodzimy. Taki układ ma zapewnić odpowiednie odległości by móc komfortowo odłożyć garnek, mieć wystarczającą ilość miejsca do gotowania, czy po prostu by kilka osób w jednym czasie będących w kuchni nie wchodziło sobie w drogę. Jest to bardzo funkcjonalne, pomaga wygodnie gotować oraz użytkować pomieszczenie w dowolny inny sposób. Odległości są optymalne, wszystko mamy pod ręką, na wszystko możemy znaleźć miejsce. Jeśli tylko pomieszczenie na to pozwala to powinno się wszystko budować na planie trójkąta pomiędzy najważniejszymi elementami kuchni.

Podobne projekty:

klasyczne_meble_kuchenne_styl_angielski_na_zamowienie_1

Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel w tradycyjnej kuchni

Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel w tradycyjnej kuchni Całość sprawia wrażenie zarówno...
angielskie_kuchnie2

Szykowna angielska kuchnia

Szykowna angielska kuchnia Kremowa angielska kuchnia o niezwykle szykownym oraz stylowym...

Zachwycająca klasyczna kuchnia z rustykalnymi elementami

Zachwycająca klasyczna kuchnia z rustykalnymi elementami Klasyczna kuchnia angielska zawsze jest...

Sterylna elegancja nowoczesnej kuchni

Sterylna elegancja nowoczesnej kuchni Szary kolor stali dobrze oddaje klimat nowoczesnej kuchni....