Artystyczne piękno nowoczesnej kuchni

Dawno minęły czasy, gdy w kuchni jedynie jedliśmy potrawy. Dziś ponownie wracamy do tradycji w której to kuchnia jest miejscem spotkań, wesołego spędzania czasu, oraz gotowania. Jest to miejsce, w którym każdy domownik znajdzie coś dla siebie. Właśnie dlatego tak popularne ostatnimi czasy są kuchnie tworzone na otwartym planie. Podobnie jest także tutaj. Przede wszystkim całość perfekcyjnie wtapia się w salon. Zamiast typowej użytkowej kuchni mamy tutaj prawdziwe stylowe meble stanowiące piękną ozdobę wnętrza. Chociażby ogromna wyspa, która ociepla wnętrze za sprawą wyglądu drewna.

Ciekawe są również uchwyty, które to wbudowane są we fronty meblowe.

Co bardzo ważne jest to świetny przykład na to, że nowoczesne wnętrze nie musi być w całości białe lub czarne. Wyspa jest duża, dzięki czemu po obu jej stronach znajdziemy wysokie szuflady. A na jej górze ogromny blat wykonany z białego granitu, oraz wkomponowany w niego zlewozmywak i płytę grzejną. Dzięki temu mamy mnóstwo przestrzeni do gotowania. Obok wyspy znajdziemy jeden rząd wysokich szaf częściowo wbudowanych w ścianę. Dzięki temu wygląd jest dużo lżejszy. Wszystkie sprzęty zostały zabudowane w szafach. Niezwykle ciekawym elementem jest przestrzeń, którą zyskujemy po otwarciu szaf. Znajdziemy tam nie tylko piekarnik, ale jeszcze wysuwane szuflady wewnątrz dużej szafy. Interesujące jest również otwieranie drzwi poprzez przesunięcie w bok. Dzięki temu oszczędzamy bardzo dużo miejsca. Sama szafa na pierwszy rzut oka przypomina niezwykle elegancki mebel, dopiero po otwarciu dostrzegamy, że jest to bardzo wydajna wielofunkcyjna kuchnia.

Świetne rozwiązanie na miarę najbardziej modnych wnętrz.

Jest fenomenalny wygląd zawdzięczamy laminatowi wyglądającemu na metal. To dzięki niemu meble tak dobrze komponują się z wnętrzem, nie przypominając typowej kuchni a prawdziwie artystyczny mebel. Bardzo charakterystyczne dla nowoczesnego wyglądu są proste linie. Tutaj osiągnęliśmy je w pełni poprzez nie użycie żadnych wiszących szafek. Dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu mamy mnóstwo miejsca zarówno do przechowywania rzeczy, jak i blatu roboczego, jednak został użyty do tego jedynie mały fragment ściany.

Podobne projekty:

angielskie_kuchnie2

Szykowna angielska kuchnia

Szykowna angielska kuchnia Kremowa angielska kuchnia o niezwykle szykownym oraz stylowym...

Znakomita zdobiona kuchnia francuska

Znakomita zdobiona kuchnia francuska Jasny kolor malowania drewna idealnie podkreśla jego...

Nastrojowa klasyczna kuchnia w stylu francuskim z wyspą

Nastrojowa klasyczna kuchnia w stylu francuskim z wyspą Nastrojowa, klasyczna kuchnia w stylu...
Francuska kuchnia w domu jednorodzinnym-1

Francuska kuchnia w domu jednorodzinnym

Francuska kuchnia w domu jednorodzinnym Kremowa kuchnia świetnie komponuje się w pomieszczenie...