Wnętrza retro w stylu rustykalnym zazwyczaj polegają na prostocie detali i opierają się na najlepszym wykorzystaniu wszystkiego, co już masz. To świetny styl nawet gdy dysponujesz niewielkim budżetem i chcesz zmienić wygląd aranżacji Twojej kuchni. Jest wiele pomysłów na kuchnie do odkrywania. Na przykład, jest wiele pomysłów jak zaprojektować kuchnie i użyć tam drewniany stół retro, oświetlenie lub zlewozmywak do kuchni.

Zwykły, prosty stół kuchenny z drewna nie musi zawierać niepotrzebnych detali. W zasadzie by oddać rustykalny styl wystarczy by stół był z drewna.

Więc możesz nawet użyć Twój stary stół kuchenny. Narzuć nowy obrus lub pomaluj go ponownie. Nie musi wyglądać perfekcyjnie. Szczerze mówiąc, niewielkie wady nadadzą mu unikalności.

Podstawa stołu może być rzeźbiona lub posiadać ozdoby.

Jeśli chcesz odkrywać ten styl, wypróbuj ławę kuchenną zamiast standardowych krzeseł.

Nowoczesny wygląd uzyskasz przez połączenie zniszczonego, starego drewnianego stołu z eleganckimi, kontrastującymi kolorem krzesłami. Do nowoczesnej kuchni dla kontrastu możesz dodać rustykalne dodatki. Na przykład rustykalny stół do nowoczesnej kuchni.

Wysoki stół kuchenny może również służyć jako barek. Jeśli preferujesz prostotę, zwykły solidny stół kuchenny powinien w pełni Cię zadowolić.