Biała francuska kuchnia z ciemną wyspą.

Biały kolor idealnie pasuje do drewnianych mebli kuchennych we francuskiej kuchni. Podkreśla on ich elegancką formę wraz z wszystkimi detalami. Samych detali jest tutaj duża ilość, począwszy od rewelacyjnej listwy ozdobnej biegnącej nad linią górnych szafek. Podwyższa ona wizualnie meble oraz posiada atrakcyjny wklęsły kształt przez co idealnie uzupełnia wygląd całości. Specjalny kształt umożliwia rzeźbienia w drewnie. W osobnym stylu wykonane są także rzeźbione filary obecne w dwóch strefach, przy okapie oraz przy zlewozmywaku.

Charakterystyczne dla francuskich kuchni są detale.

To właśnie one są najlepszym wyznacznikiem jakości. Podobnie jest tutaj choćby w przypadku zabudowy okapu, która wykonana jest we wnęce. Dookoła niego są meble kuchenne we francuskim stylu, w środku zawierająca zabudowany okap kuchennych. Poniżej jest płyta grzewcza połączoną z piekarnikiem, całość stanowi tak zwany piec wielofunkcyjny. Dookoła niego są dwa filary oraz liczne szuflady ba różne artykuły. Wystaje ona poza linię mebli dzięki czemu cała przestrzeń okapu zostaje wyodrębniona od mebli kuchennych. Obok znajdziemy biały porcelanowy zlewozmywak świetnie wtopiony w czarny blat kuchenny. Zawiera on dwie komory przez co komfortowo możemy zmywać w nim naczynia. Udogodnieniem jest specjalna zabudowa powyżej zlewozmywaka zawierająca w sobie ociekarkę oraz specjalne oświetlenie zamontowane pod szafkami. Po obu stronach zlewozmywaka są przestronne okna poprzez które pomieszczenie zostaje oświetlone dziennym światłem. Nocą oraz w pochmurne dni idealnym źródłem światła będą natomiast dwa piękne żyrandole zawieszone bezpośrednio nad wyspą.

Wyspa kuchenna również pasuje do francuskiego stylu, ponieważ jest monumentalna i zawiera wiele ozdób.

Na pierwszy plan wysuwa się czarny kolor lakieru porywającego drewno. Świetnie pasuje to do wsporników umieszczonych na ozdobnych listach. Powyżej jest natomiast duża tafla granitu o specjalnym kształcie dostosowanym do wyspy. Posiada on piękne dwupoziomowe wykończenie krawędzi. Do tego jest on gruby, oraz niezwykle wytrzymały. Dzięki temu możemy na nim gotować przez wiele lat bez obaw o jego zarysowanie czy uszkodzenie. Poniżej znajdują się szafki mogące pomieścić mnóstwo artykułów przydatnych przy gotowaniu.

Podobne projekty:

Szlachetna angielska kuchnia 1

Szlachetna angielska kuchnia

Szlachetna angielska kuchnia Przestronna kuchnia w klasycznej formie. Masywna wyspa stanowi...

Znakomita zdobiona kuchnia francuska

Znakomita zdobiona kuchnia francuska Jasny kolor malowania drewna idealnie podkreśla jego...

Zachwycająca klasyczna kuchnia z rustykalnymi elementami

Zachwycająca klasyczna kuchnia z rustykalnymi elementami Klasyczna kuchnia angielska zawsze jest...

Skrycie i elegancko w nowoczesnej kuchni

Skrycie i elegancko w nowoczesnej kuchni Czy da się tak wkomponować otwartą kuchnię, by na...