Biała francuska kuchnia z ciemną wyspą.

Biały kolor idealnie pasuje do drewnianych mebli kuchennych we francuskiej kuchni. Podkreśla on ich elegancką formę wraz z wszystkimi detalami. Samych detali jest tutaj duża ilość, począwszy od rewelacyjnej listwy ozdobnej biegnącej nad linią górnych szafek. Podwyższa ona wizualnie meble oraz posiada atrakcyjny wklęsły kształt przez co idealnie uzupełnia wygląd całości. Specjalny kształt umożliwia rzeźbienia w drewnie. W osobnym stylu wykonane są także rzeźbione filary obecne w dwóch strefach, przy okapie oraz przy zlewozmywaku.

Charakterystyczne dla francuskich kuchni są detale.

To właśnie one są najlepszym wyznacznikiem jakości. Podobnie jest tutaj choćby w przypadku zabudowy okapu, która wykonana jest we wnęce. Dookoła niego są meble kuchenne we francuskim stylu, w środku zawierająca zabudowany okap kuchennych. Poniżej jest płyta grzewcza połączoną z piekarnikiem, całość stanowi tak zwany piec wielofunkcyjny. Dookoła niego są dwa filary oraz liczne szuflady ba różne artykuły. Wystaje ona poza linię mebli dzięki czemu cała przestrzeń okapu zostaje wyodrębniona od mebli kuchennych. Obok znajdziemy biały porcelanowy zlewozmywak świetnie wtopiony w czarny blat kuchenny. Zawiera on dwie komory przez co komfortowo możemy zmywać w nim naczynia. Udogodnieniem jest specjalna zabudowa powyżej zlewozmywaka zawierająca w sobie ociekarkę oraz specjalne oświetlenie zamontowane pod szafkami. Po obu stronach zlewozmywaka są przestronne okna poprzez które pomieszczenie zostaje oświetlone dziennym światłem. Nocą oraz w pochmurne dni idealnym źródłem światła będą natomiast dwa piękne żyrandole zawieszone bezpośrednio nad wyspą.

Wyspa kuchenna również pasuje do francuskiego stylu, ponieważ jest monumentalna i zawiera wiele ozdób.

Na pierwszy plan wysuwa się czarny kolor lakieru porywającego drewno. Świetnie pasuje to do wsporników umieszczonych na ozdobnych listach. Powyżej jest natomiast duża tafla granitu o specjalnym kształcie dostosowanym do wyspy. Posiada on piękne dwupoziomowe wykończenie krawędzi. Do tego jest on gruby, oraz niezwykle wytrzymały. Dzięki temu możemy na nim gotować przez wiele lat bez obaw o jego zarysowanie czy uszkodzenie. Poniżej znajdują się szafki mogące pomieścić mnóstwo artykułów przydatnych przy gotowaniu.

Podobne projekty:

klasyczne_meble_kuchenne_1

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni Piękna i ponadczasowa francuska kuchnia wykonane z...
Wyrazista-kuchnia-we-francuskim-stylu-1

Wyrazista kuchnia we francuskim stylu

Wyrazista kuchnia we francuskim stylu. Pierwszą rzeczą przyciągającą wzrok jest relaksująca...

Nowoczesna bryła stylowej kuchni

Nowoczesna bryła stylowej kuchni Łączą się tutaj dwa elementy pierwszym jest marmurowy blat,...

Znakomita zdobiona kuchnia francuska

Znakomita zdobiona kuchnia francuska Jasny kolor malowania drewna idealnie podkreśla jego...