Ciekawe rozwiązania francuskiej kuchni

Drewno samo w sobie ma szlachetną barwę, jednak odpowiednia kolorystyka może mu nadać jeszcze więcej piękna. Tutaj dodatkowo wszystkie ozdoby zostały pomalowane na osobny kolor, wyraźnie rysując linię francuskiej kuchni. Dla przełamania kolorystyki znajdziemy też tutaj dodatki takie jak komplet ozdobnej zastawy stołowej wyraźnie wyeksponowany, jak i pojemniki na przyprawy. Użytkownik wybrał je według własnych preferencji, dzięki czemu pomieszczenie nabrało unikalnego i niepowtarzalnego charakteru.

Na całej szerokości tej kuchni w stylu francuskim znajdziemy kamienny blat w jednolitym kolorze.

Nawiązuje on do pozostałej części pomieszczenia, świetnie komponując się z przerażającą paletą podobnych kolorów. Ciekawym detalem jest specjalne profilowanie krawędzi nadające im atrakcyjny kształt. Jest on odporny na wysoką temperaturę, uszkodzenia mechaniczne czy też wszelkie zabrudzenia. Podobnie jak drewno, z którego wykonane zostały meble. Dzięki temu pomieszczenie będzie cieszyć użytkowników przez długie lata. Jest to poważna decyzja, dlatego dobrze wiedzieć, że wybieramy coś nie tylko pięknego, ale przede wszystkim trwałego.

Wszystko zostało zaprojektowane tak, by było również wygodne w użytkowaniu.

Funkcjonalność jest ważną cechą, na którą zazwyczaj pozwala jedynie wykonanej mebli indywidualnie dla danego pomieszczenia. W takim wypadku projektant wysłuchuje dokładnie naszych potrzeb oraz tego co lubimy. Następnie wspólną wizję przelewa na papier czego efektem jest stworzenie klasycznej francuskiej kuchni z wszystkimi współczesnymi udogodnieniami. Takim udogodnieniem są chociażby dwa zlewozmywaki. Jeden znajduje się na dolnych szafkach zaraz przy ścianie, drugi natomiast zamontowany został w wyspie kuchennej. W jednym możemy szybko opłukać rzeczy wyciągnięte z lodówki,w drugim rzeczy które przygotowujemy na wyspie. Dzięki takiemu funkcjonalnemu rozwiązaniu nie robimy niepotrzebnych kroków. Oczywiście dla wygody użytkownika znajdziemy tutaj także zmywarkę. Dalszy układ to standardowa zabudowa okapu, sąsiadująca z nią witryna, oraz pozostałe narożne szafki.

Podobne projekty:

angielskie_kuchnie2

Szykowna angielska kuchnia

Szykowna angielska kuchnia Kremowa angielska kuchnia o niezwykle szykownym oraz stylowym...
Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym - 3

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym Pewnie wzory i układy francuskich kuchni są...
Jasna angielska kuchnia z wyspą-1

Jasna angielska kuchnia z wyspą

Jasna angielska kuchnia z wyspą Pomieszczenie jest bardzo jasne dzięki światłu padającemu z...
Stylowa półokrągła kuchnia 3

Stylowa półokrągła kuchnia

Stylowa półokrągła kuchnia Rewelacyjny, nietypowy wygląd zapewnia pół okrągła konstrukcja wyspy....