Jako studio-kuchni.pl již více než dvě desítky let měníme kuchyně ze snů ve skutečnost. Nabízíme elegantní Polský kuchyně na míru v celé České republice.

Kuchyně jsou centrem každého domu, proto naší filozofií je nejen sám projekt kuchyně pro klienta, ale přede vším tvoření míst plných života a štěstí. Každá kuchyně má své počátky na kreslířské desce. Dalším krokem jsou projekty s pomocí počítačové technologie, jež dovoluje poznat vizualizaci Vaší kuchyně. Než začneme projektovat, důkladně Vás posloucháme. Když už známe Váš oblíbený styl, barvy, životní styl, frekvenci užívání kuchyně, začínáme projektovat. Tvorba našich kuchyní je procesem velmi individuálním, soustředíme se na vytvoření ideálního řešení pro každého našeho klienta.

Zkušený projektant

24 let zkušeností v projektování. Získáš poradenství, podporu na každém kroku projektování a vykonání místností. Navrhujeme, nebo provádíme podle Tvého návrhu. Učiníme všechno, aby se naše znalosti a zkušenosti promítly do nejvyšší kvality Tvého projektu.

Nejlépe přizpůsobený sortiment pro Tvé potřeby

Obrovský sortiment, znalost oboru. Skládáme a dopravujeme jednotlivé díly projektu, nebo radíme jak vybrat a kde sehnat sortiment v nejlepší kvalitě a ceně. Všechno proto, abys díky našim zkušenostem a znalostem ušetřil čas a peníze.

Nejlepší efekt

Zjistíš jaká řešení, materiály a nábytek dají nejlepší efekt. Jaké barvy a vzory způsobí, že se v novém interiéru budeš cítit příjemně a komfortně. Vyhneš se chybám, vyhazování v bláto peněz určených na rekonstrukci.

Kuchyně ze snů ve skutečnost.

Najděte inspiraci v námi nabízených fotografiích a katalozích. Vaše kuchyně může být vyrobena v libovolném stylu, díky široké paletě řešení. Dvířka mohou být vyrobena z dřeva, PVC, lakované, laminované, prosklené. Od klasických kuchyní až po moderní. Přesvědčte se sami, jak široká je paleta dříve nevyužitých možností. K nabízeným kuchyním zajišťujeme rovněž kuchyňskou techniku jak rovněž kompletní poradenství při jejím výběru.

Představ si Svoji vysněnou kuchyni, co vidíš? 

Pomáháme najít řešení, díky kterým nepřeplácíte, využívajíc zároveň zařízení a produkty nejvyšší kvality, maximálně využívajíc ergonomii místnosti a možná řešení. S námi ušetříte, získáte plnou funkčnost a zároveň individuální kuchyni nejvyšší kvality. Pokud sníš o kuchyni nejvyšší kvality, v souladu s aktuálními trendy, funkční, ergonomická a ušitá na míru, pak jsme tím nejlepším řešením. Představ si Svoji vysněnou kuchyni, co vidíš? S našimi 22 lety zkušeností v navrhování a komplexním vykonání kuchyní na míru, vycházíme vstříc očekáváním těch nejnáročnějších klientů. Polské, reprezentativní kuchyně na míru mají dlouhá léta dobrou pověst a popularitu v celé Evropě. Kuchyně vyrábíme na území Čech.

S jakými problémy se potkávají osoby hledající kuchyni na míru?

Potřeba poradenství s ohledem na finance, očekávání, zkušenosti. Obava z toho, že vydané peníze nebudou adekvátní do ceny.

Špatné rozložení financí, může vést k přeplácení za množství prvků zdánlivě stabilních a prověřených, jež se v praxi ukazují jako absolutní ztráta peněz. Vzhledem k široké paletě materiálů a doplňků, často vybíráme věci nepraktické, nebo neadekvátní co do kvality.

Netypická místnost, jež je těžké funkčně využít.

Podle průzkumů, měníme kuchyni průměrně jednou za 15-20let. Je tedy dobré vybrat správně, dobře promyslet výběr, abychom si nezpůsobili škody za vlastní peníze. Není těžké nevyužít plně možnosti vybrané kuchyně, díky čemu ztrácíme značnou část místa a nejsme schopni uchovat většinu zásob, nebo hrnců. Kuchyně navržená bez funkčnosti, znamená dalších 15 let ztížené práce, dodatkové desítky kilometrů a nedostatek místa pro přípravu jídel. Jestliže místnost nenaplánujeme dobře, kuchyně namísto vizitky domu a jeho srdce, bude problémem a zdrojem zlosti na další léta.

Problém vizuálně neatraktivní, odpuzující kuchyně na několik dalších let.

Jestliže kuchyně působí neatraktivně, přestane být vizitkou domova a důvodem k pýše. Trápí Tě problém dobře vykonané a navržené kuchyně? Každá kuchyně je srdcem domu, nebo bytu. Obzvláště z ohledem na funkčnost a vzhled. Každý z nás chce, aby osoby, jež nás navštěvují, obdivovaly kuchyni, než aby nám vytýkaly její vady a nedostatky.

Hledání projektanta zajišťující neopakovatelný design, funkčnost, poradenství, kvalitu a solidní vykonání.

Vysněná, blízká srdci kuchyně je pro každého z nás výjimečná. Chceme ji vyprodukovat nejlepším možným způsobem, abychom unikli amatérských řešení a nestálých provedení.

Strach z nervů a stresu souvisejících s montáží.

Jestliže kuchyni na míru montujeme sami, nebo její montáž ponecháme na montérech bez zkušeností, musíme počítat s možností vzniku škod, finančních ztrát jak rovněž s tím, že kuchyně nebude pasovat do místnosti.

Shrnujíc, kuchyně na míru jsou složitým procesem, při kterém k omylu může dojít na každém kroku. Podle průzkumů a statistik, měníme kuchyni průměrně jednou za 15-20 let. Je proto normální, že hledáme co nejlepší výběr a poradenství. Každá chyba stojí příliš mnoho, nejen co se týče ztrát materiálních, ale rovněž těch souvisejících s našimi nervy. Mnoho našich klientů mělo problém se správným zaplánováním kuchyně. Během 22 let své působnosti, počet osob, kterým jsme mohli pomoci, dosáhl několika set. Díky svým zkušenostem a znalostem, jsme schopni vykonat maximálně funkční a reprezentativní kuchyni na míru, se zárukou spokojenosti. Spolupracujíc s námi získáváš podporu a solidní vykonání kuchyně potvrzené certifikáty.

Přesvědč se, než vybereš:

Naší největší pýchou jsou spokojení klienti, z nich někteří si již oblíbili naši stránku na Facebook’u.

Příkladové realizace Studio-Kuchni.pl
Rozměry místnosti.

Během rozhovoru nabízíme úplnou informaci o produktech a odpovědi na všechny otázky. Projekty převážně připravujeme na základě vlastních poměrů, nebo výměrů podaných klientem. Místnost měříme profesionálně a přesně, kontrolujme materiály použité v kuchyni a přípojky. Díky tomu Tě během montáže a instalace kuchyně nic nezaskočí. Bereme na sebe plnou zodpovědnost za správné vykonání poměru.

Splátky

Rozhodl ses ke koupi kuchyně, ale nechceš ji financovat v hotovosti? Nabízíme možnost nákupu na splátky. Zajišťujeme pomoc s formálnostmi. – možnost obdržení půjčky pouze s občanským průkazem bez potřeby přinášení dalších dokumentů – minimum formálností a rychlá obsluha – rychlé rozhodnutí o přiznání půjčky – možnost výběru počtu splátek – neměnná výška splátek – možnost dřívější splátky půjčky – možnost odběru zboží bez jakýchkoli záloh, díky rozložení celého nákupu na splátky

Doprava a montáž

Zajišťujeme dopravu a montáž: Naši profesionálové zajistí dopravu a montáž nábytku, elektroniky, doplňků. Můžete si vybrat výhodný rozsah služby. Skládáme objednávky různých výrobců. Zapomeň o stresu související s montáží a poškozeními.

Záruka

Zajišťujeme záruku na všechny výrobky: Všechny výrobky mají záruku výrobce. Lišty a kování BLUM mají doživotní záruku kvality.

Ceník

Každá kuchyně je jiná, množstvíprvků, z kterých se skládá, bránívýpočtu ceny bez poznání očekávání klienta. Každý projekt je individuálně vyceněn po dokonání poměru místnosti, nebo přislání rozměrů na e-mail. Nejvážnějšími faktory jsou: •rozměr nábytku, místnosti, uložení kuchyně •systému kování a lišt (výrobce, materiál, vytišení, čas záruky) •prvky nábytku (dvířka, desky, osvětlení) •elektronika •doplňky nábytku (m. j. koše cargo, organizátory, třídiče odpadů) Vždy se přizpůsobujeme Vašim očekáváním a finančním možnostem (každý projekt je většinou dostupný v několika cenových variantách, většinou představujeme nejlevnější verzi a následně všechny dodatkové prvky – přičemž radíme, které je dobré mít, a které jsou raději doplňkem volitelným). Zajišťujeme poradenství a partnerský přístup, s námi nikdy nepřeplatíte, ale vždy obdržíte maximálně funkční a reprezentativní kuchyni ve Vámi vybraném finančním rozmezí.

 Co získáte spoluprací s námi:

 

Víme, jak spojit praktické potřeby a Váš vkus s elegantní, funkční kuchyní, ve které budete rádi vařit a stýkat se s hosty.

 

 

Nasloucháme Vašim potřebám a dodáváme kuchyně, které splní všechny Vaše potřeby. Za 24 let na trhu se naší specialitou staly nejvyšší kvality kuchyně na míru. Vykonání Tvojí kuchyně snů se stalo našim posláním. Ručíme Vám za to, že vysněná kuchyně přizpůsobená Tvému životnímu stylu a vkusu, blízká srdci a při tom všem v přístupné ceně adekvátní do kvality, nemusí být pouze snem. Díky zkušenostem nabraným v průběhu let, názorům klientů a znalostem, jsme schopni vykonat maximálně funkční a prestižní kuchyni, přizpůsobujíc se Vašim finančním možnostem.

 

Kuchyni funkční a reprezentativní

Navrženou osobou s 24 lety zkušeností (projektování zdarma)

Uniknete ztráty potenciálu a prostoru kuchyně

Plně využijeme prostor místnosti

 

 

Kuchyni navrženou v souladu se světovými trendy

Standardy ale zároveň přizpůsobenou individuálním potřebám a gustu klienta

 

Úsporu času, peněz, nervů a chyby

Zajišťujeme podporu a poradenství na každém kroku výroby (poměry, aranžace, projektování, poradenství v oblasti příslušenství a spotřebičů, doprava, montáž)

Nejlepší výběr produktů vedoucích značek

Rovněž kuchyňských spotřebičů, kuchyňského nábytku, doplňků. Tak, aby vyhověly vysokým nárokům na kvalitu, aby byly módní a funkční. Nabízíme všechny vedoucí značky kuchyňských spotřebičů, včetně tak luxusních jak Miele

 

 

 

Nabídku vedoucích výrobců nábytkových doplňků
kuchyňských desek, osvětlení, spotřebičů. Díky bohaté nabídce máte jistotu, že obdržíte ideální kuchyni přesně podle Vašich potřeb

 

 

 

O nás

Za 22 let na trhu se naší specialitou staly nejvyšší kvality kuchyně na míru. Vykonání Tvojí kuchyně snů se stalo našim posláním. Ručíme Vám za to, že vysněná kuchyně přizpůsobená Tvému životnímu stylu a vkusu, blízká srdci a při tom všem v přístupné ceně adekvátní do kvality, nemusí být pouze snem. Díky zkušenostem nabraným v průběhu let, názorům klientů a znalostem, jsme schopni vykonat maximálně funkční a prestižní kuchyni, přizpůsobujíc se Vašim finančním možnostem.

Jak se spojit s projektantem?

Jak začít spolupráci z libovolného místa v České Republice?

Vyšli nám zprávu s rozměry místnosti, očekávaným stylem a řešením (nebo informací o poradenství) a rovněž (bez nutnosti, pouze pro zvýšení individuálnosti Tvé místnosti) informací:

• očekávané finanční rozhraní – jak často nakupuješ

• zda máš oblíbenou myčku či elektroniku 

• zda vaříš dopředu

• zda připravuješ produkty v kuchyni 

• zda jíš jídlo v kuchyni 

• zda obvykle vaří jedna nebo více osob 

• zda jsi pravák / levák

 

Kontaktní e-mail:

kontakt@studio-kuchni.eu

 

Telefon:

+42 077 312 65 53

+48 505 503 119

+48 737 470 123

Kontakt?

Víme, jak spojit praktické potřeby a Váš vkus s elegantní, funkční kuchyní, ve které budete rádi vařit a stýkat se s hosty. Nasloucháme Vašim potřebám a dodáváme kuchyně, které splní všechny Vaše potřeby.

+420 77 312 65 53

+48 505 503 119

+48 737 470 123

kontakt@studio-kuchni.eu

Kuchyně vykonáme komplexně (vyměření, projektování, aranžace, výběr spotřebičů a doplňků, poradenství, doprava, montáž).
Jsme rádi, že pro Vás můžeme vykonat pěknou kuchyni podle Vašeho stylu, položení a finančních možností.

E-mail:

Kontakt@studio-kuchni.eu

Kancelář – telefon: +48 505 503 119

Telefon:

czechicon +420 77 312 65 53 

niemieckaflaga +49 151 454 217 04

+44 749 891 2507

+48 737 470 123

+48 505 503 119

 

 

 

8 + 1 =

Nejnovější projekty:

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Přidejte se k nám na facebooku

Szymon Zawadzki

Designér kuchyní a interiérů

+48 505 503 119

szymonzawadzki@studio-kuchni.eu

Antonina Tomczyk

Designér kuchyní a interiérů

+48 505 503 119

antoninatomczyk@studio-kuchni.eu

Joanna Kasprzak

Designér kuchyní a interiérů

+48 505 503 119

joannakasprzak@studio-kuchni.eu

Michał Mazur

Designér kuchyní a interiérů

+48 505 503 119

michalmazur@studio-kuchni.eu