Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel w tradycyjnej kuchni

Całość sprawia wrażenie zarówno lekkości, jak i prestiżu. Jest to celowy efekt osiągnięty poprzez odpowiednią kompozycję mebli i układ zawierający zabudowaną jedną wysoką ścianę wraz z wyspą kuchenną. Zabudowa ściany jest symetryczna. Po obu jej stronach znajdziemy wysokie szafy skrywające w sobie zabudowane artykuły gospodarstwa domowego, takie jak lodówka i piekarnik. Sprzęt ten posiada retro stylizację, aby świetnie pasował do pozostałych mebli.

Meble kuchenne w stylu angielskim idealnie dopełnia granitowy blat.

Meble kuchenne w stylu angielskim idealnie dopełnia granitowy blat. Osiągamy w ten sposób wrażenie klasycznego wyglądu, zachowujemy wszystkie udogodnienia nowoczesnych technologii w kuchni. Dzięki takiemu rozwiązaniu dostajemy najnowszą technologię opakowaną w klasyczny wygląd. Jest to fantastyczne rozwiązanie, aby uniknąć zbędnych kompromisów. Przecież kuchnia musi być nie tylko piękna, ale też praktyczna. Pomogą nam w tym wzmocnione zawiasy szafek, ciche układy jezdne szuflad, czy liczne akcesoria. Obecnie jesteśmy w stanie w pełni zagospodarować wnętrza szafek poprzez różnego rodzaju wkłady i kosze. Pozwala nam to zaoszczędzić ogromną ilość miejsca, sprawia także, że nawet mniejsze pomieszczenie może mieścić tyle co ogromna angielska kuchnia.

Wyspa wsparta jest na dwóch filarach.

Pod nimi możemy umieścić krzesła, dodając funkcję jadalni. Do tego jest to ładny element artystyczny. Środek blatu natomiast stanowi ogromny zlewozmywak. Będzie przydatny w gotowaniu, chociaż w pomieszczeniu jest także zabudowana zmywarka. To raczej w niej będziemy częściej zmywać, jednak zlewozmywak przyda się choćby do płukania owoców i warzyw przed gotowaniem. Poza tym rewelacyjnie wygląda i jest pięknym akcentem w klasycznym wnętrzu, dobrze komponuje się z całością. To właśnie w takich detalach ukryty jest sekret właściwej kompozycji stanowiącej o ponadczasowym wyglądzie.

Podobne projekty:

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym - 3

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym Pewnie wzory i układy francuskich kuchni są...
Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym - 3

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym Pewnie wzory i układy francuskich kuchni są...
Dwa odcienie tworzące nowoczesną elegancję 5

Dwa odcienie tworzące nowoczesną elegancję

Dwa odcienie tworzące nowoczesną elegancję Mamy tutaj świetne geometryczne rozwiązania. Począwszy...

Nowoczesna kuchnia ze stylem

Nowoczesna kuchnia ze stylem Coraz częściej kuchnia przestaje być wyłącznie pomieszczeniem w...