Ekscytująca podłużna kuchnia

Często słyszymy, że dany rozmiar pomieszczenia wymusza małą ilość rozwiązań. Natomiast bardzo często przy odpowiednim pomyśle możemy ich uzyskać znacznie więcej. Podobnie jest w tym przypadku, gdzie z pozoru nieustawna kuchnię udało się przekształcić w ekscytujące miejsce z wieloma unikatowymi cechami. Pośród nich znajdziemy znacznych rozmiarów wyspę połączoną z miejscem służącym jako jadalnia, a także wysokie szafy zapewniające mnóstwo miejsca, w tym również na zabudowane artykuły gospodarstwa domowego. Całość jest nowocześnie wykonana, dlatego meble nie posiadają uchwytów co tworzy proste i gładkie powierzchnie mebli. Zabudowa składa się z brył, oraz idealnie komponuje kolorystyką. Z pewnością pomogły w tym odpowiednie materiały, wytrzymałe oraz pięknie wyglądające. Taki chociażby jest granit na dolnym poziomie wyspy. Kamień sam w sobie wygląda już niezwykle elegancko, a dodatkowo jest praktycznym miejscem do jedzenia czy też gotowania na nim.

W dalszej części wyspy znajdziemy blat wykonany z kompozytu czyli kruszonego kamienia łączonego klejem żywicznym.

 Pozwala on na kształtowanie do dowolnej formy, oraz ma jednolity kolor. Ta przestrzeń głównie służyć będzie do gotowania w czym z pewnością pomoże szeroka płyta indukcyjna i zlewozmywak. Obok znajdziemy symetryczną bryłę złożoną z mebli wraz z dodatkową zabudową. Na pierwszy rzut oka wyglądają minimalistycznie, jednak mieszczą w sobie więcej niż nie jedna ogromna kuchnia. Dodatkowo jest w nich lodówka wraz z piekarnikiem. Wszystko to stanowi inspirujący przykład na odpowiednie wykorzystanie dostępnego miejsca bez znaczenia na kształt kuchni. Tutaj świetny efekt tworzy podłużna wyspa, nad którą zawieszony jest szereg lamp wiszących. Biała kolorystyka dobrze komponuje się z pozostałymi elementami, w tym białym kompozycie na blacie poniżej.

Daje to niesamowity efekt zaplanowanego wyglądu. Istotne jest również wyposażenie mebli.

Od podwójnych szuflad, poprzez wszelakie kosze obrotowe i systemy zwiększające ilość miejsca. Wszystko to gwarantuje, że nie zmarnujemy żadnego dostępnego centymetra przestrzeni. Ułatwiając nam to codzienne gotowanie, utrzymywanie czystości, czy też porządku przechowywanych rzeczy. Nowoczesne rozwiązania oznaczają pełne dopasowanie do potrzeb użytkownika oraz wnętrza. Dlatego też każdy element został zaprojektowany z myślą o konkretnym pomieszczeniu.

Podobne projekty:

Kremowa angielska kuchnia 1

Kremowa angielska kuchnia

Kremowa angielska kuchnia To co charakteryzuje klasyczne kuchnie to najczęściej jasna lub kremowa...
Wyrazista-kuchnia-we-francuskim-stylu-1

Wyrazista kuchnia we francuskim stylu

Wyrazista kuchnia we francuskim stylu. Pierwszą rzeczą przyciągającą wzrok jest relaksująca...
Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni 1

Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni

Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni Nowoczesny wygląd nie zawsze musi kojarzyć się ze sterylną...
Stylowa półokrągła kuchnia 3

Stylowa półokrągła kuchnia

Stylowa półokrągła kuchnia Rewelacyjny, nietypowy wygląd zapewnia pół okrągła konstrukcja wyspy....