Ekscytująca podłużna kuchnia

Często słyszymy, że dany rozmiar pomieszczenia wymusza małą ilość rozwiązań. Natomiast bardzo często przy odpowiednim pomyśle możemy ich uzyskać znacznie więcej. Podobnie jest w tym przypadku, gdzie z pozoru nieustawna kuchnię udało się przekształcić w ekscytujące miejsce z wieloma unikatowymi cechami. Pośród nich znajdziemy znacznych rozmiarów wyspę połączoną z miejscem służącym jako jadalnia, a także wysokie szafy zapewniające mnóstwo miejsca, w tym również na zabudowane artykuły gospodarstwa domowego. Całość jest nowocześnie wykonana, dlatego meble nie posiadają uchwytów co tworzy proste i gładkie powierzchnie mebli. Zabudowa składa się z brył, oraz idealnie komponuje kolorystyką. Z pewnością pomogły w tym odpowiednie materiały, wytrzymałe oraz pięknie wyglądające. Taki chociażby jest granit na dolnym poziomie wyspy. Kamień sam w sobie wygląda już niezwykle elegancko, a dodatkowo jest praktycznym miejscem do jedzenia czy też gotowania na nim.

W dalszej części wyspy znajdziemy blat wykonany z kompozytu czyli kruszonego kamienia łączonego klejem żywicznym.

 Pozwala on na kształtowanie do dowolnej formy, oraz ma jednolity kolor. Ta przestrzeń głównie służyć będzie do gotowania w czym z pewnością pomoże szeroka płyta indukcyjna i zlewozmywak. Obok znajdziemy symetryczną bryłę złożoną z mebli wraz z dodatkową zabudową. Na pierwszy rzut oka wyglądają minimalistycznie, jednak mieszczą w sobie więcej niż nie jedna ogromna kuchnia. Dodatkowo jest w nich lodówka wraz z piekarnikiem. Wszystko to stanowi inspirujący przykład na odpowiednie wykorzystanie dostępnego miejsca bez znaczenia na kształt kuchni. Tutaj świetny efekt tworzy podłużna wyspa, nad którą zawieszony jest szereg lamp wiszących. Biała kolorystyka dobrze komponuje się z pozostałymi elementami, w tym białym kompozycie na blacie poniżej.

Daje to niesamowity efekt zaplanowanego wyglądu. Istotne jest również wyposażenie mebli.

Od podwójnych szuflad, poprzez wszelakie kosze obrotowe i systemy zwiększające ilość miejsca. Wszystko to gwarantuje, że nie zmarnujemy żadnego dostępnego centymetra przestrzeni. Ułatwiając nam to codzienne gotowanie, utrzymywanie czystości, czy też porządku przechowywanych rzeczy. Nowoczesne rozwiązania oznaczają pełne dopasowanie do potrzeb użytkownika oraz wnętrza. Dlatego też każdy element został zaprojektowany z myślą o konkretnym pomieszczeniu.

Podobne projekty:

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym - 3

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym Pewnie wzory i układy francuskich kuchni są...
Eleganckie połączenie we Francuskiej Kuchni 3

Eleganckie połączenie we Francuskiej Kuchni

Eleganckie połączenie we Francuskiej Kuchni Bardzo często klasyczne kuchnie wykonywane są w...

Skrycie i elegancko w nowoczesnej kuchni

Skrycie i elegancko w nowoczesnej kuchni Czy da się tak wkomponować otwartą kuchnię, by na...

Współczesna biała kuchnia

Współczesna biała kuchnia Kuchnia cała na biało? Czemu nie, taki wybór również może być...