Ekscytująca podłużna kuchnia

Często słyszymy, że dany rozmiar pomieszczenia wymusza małą ilość rozwiązań. Natomiast bardzo często przy odpowiednim pomyśle możemy ich uzyskać znacznie więcej. Podobnie jest w tym przypadku, gdzie z pozoru nieustawna kuchnię udało się przekształcić w ekscytujące miejsce z wieloma unikatowymi cechami. Pośród nich znajdziemy znacznych rozmiarów wyspę połączoną z miejscem służącym jako jadalnia, a także wysokie szafy zapewniające mnóstwo miejsca, w tym również na zabudowane artykuły gospodarstwa domowego. Całość jest nowocześnie wykonana, dlatego meble nie posiadają uchwytów co tworzy proste i gładkie powierzchnie mebli. Zabudowa składa się z brył, oraz idealnie komponuje kolorystyką. Z pewnością pomogły w tym odpowiednie materiały, wytrzymałe oraz pięknie wyglądające. Taki chociażby jest granit na dolnym poziomie wyspy. Kamień sam w sobie wygląda już niezwykle elegancko, a dodatkowo jest praktycznym miejscem do jedzenia czy też gotowania na nim.

W dalszej części wyspy znajdziemy blat wykonany z kompozytu czyli kruszonego kamienia łączonego klejem żywicznym.

 Pozwala on na kształtowanie do dowolnej formy, oraz ma jednolity kolor. Ta przestrzeń głównie służyć będzie do gotowania w czym z pewnością pomoże szeroka płyta indukcyjna i zlewozmywak. Obok znajdziemy symetryczną bryłę złożoną z mebli wraz z dodatkową zabudową. Na pierwszy rzut oka wyglądają minimalistycznie, jednak mieszczą w sobie więcej niż nie jedna ogromna kuchnia. Dodatkowo jest w nich lodówka wraz z piekarnikiem. Wszystko to stanowi inspirujący przykład na odpowiednie wykorzystanie dostępnego miejsca bez znaczenia na kształt kuchni. Tutaj świetny efekt tworzy podłużna wyspa, nad którą zawieszony jest szereg lamp wiszących. Biała kolorystyka dobrze komponuje się z pozostałymi elementami, w tym białym kompozycie na blacie poniżej.

Daje to niesamowity efekt zaplanowanego wyglądu. Istotne jest również wyposażenie mebli.

Od podwójnych szuflad, poprzez wszelakie kosze obrotowe i systemy zwiększające ilość miejsca. Wszystko to gwarantuje, że nie zmarnujemy żadnego dostępnego centymetra przestrzeni. Ułatwiając nam to codzienne gotowanie, utrzymywanie czystości, czy też porządku przechowywanych rzeczy. Nowoczesne rozwiązania oznaczają pełne dopasowanie do potrzeb użytkownika oraz wnętrza. Dlatego też każdy element został zaprojektowany z myślą o konkretnym pomieszczeniu.

Podobne projekty:

Wyrazista-kuchnia-we-francuskim-stylu-1

Wyrazista kuchnia we francuskim stylu

Wyrazista kuchnia we francuskim stylu. Pierwszą rzeczą przyciągającą wzrok jest relaksująca...

Znakomita zdobiona kuchnia francuska

Znakomita zdobiona kuchnia francuska Jasny kolor malowania drewna idealnie podkreśla jego...

Sterylna elegancja nowoczesnej kuchni

Sterylna elegancja nowoczesnej kuchni Szary kolor stali dobrze oddaje klimat nowoczesnej kuchni....

Angielska kuchnia z wyspą oraz ciekawym akcentem

Angielska kuchnia z wyspą oraz ciekawym akcentem Wygląd tej angielskiej kuchni jest stonowany, a...