Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni

Pomieszczenie zostało zaprojektowane w sposób klasyczny i piękny. Przede wszystkim beżowy lakier świetnie podkreśla naturalne walory drewna, które samo w sobie jest bardzo szlachetną ozdobą. Dodatkowo świetnie komponuje się to z granitowymi blatami, które są niezwykle praktyczne, oraz trwałe. Dzięki temu kuchnia wygląda zachwycająco, a także będzie służyć długie lata. Fenomenalnie wyglądają wszystkie ozdoby widoczne przy meblach. Zarówno wsporniki wyspy kuchennej jak i rzeźbione filary, oraz listwy wieńczące. Wszystko to nadaje meblom dostojnego charakteru, który świetnie komponuje się z drewnem oraz kamieniem. Pomieszczenie jest bardzo przestronne, dlatego znajdziemy tutaj aż trzy rzędy szaf wykonane w podobnej estetyce. Elementem centralnym jest natomiast piękna i obszerna wyspa. Na jednej ze ścian znajdziemy wysokie szafy w których mieści się zabudowana lodówka, oraz piekarnik na wygodnej wysokości. Takie umieszczenie piekarnika pozwala uniknąć niepotrzebnych skłonów.

Sama zabudowa lodówki wygląda natomiast niezwykle elegancko.

 Zupełnie inaczej prezentowałaby się lodówka wolno stojąca. Tutaj natomiast mamy ją starannie ukrytą za meblami, które dodatkowo zostały po obu stronach ozdobione kolumnami biegnącymi od podłogi do samej góry mebli. W dalszej części tego rzędu znajdziemy blat roboczy i szafki kuchenne, całość również zakończona ozdobnym filarem nawiązującym do głównego motywu. Następny rząd jest niezwykle ciekawy, ponieważ zamiast zwykłego nudnego okapu znajdziemy tutaj interesującą zabudowę wielofunkcyjnego pieca. Okap ukryty został wewnątrz, a dookoła niego wykorzystana została zabudowa bezpośrednio nawiązująca do wszystkich zdobień obecnych na pozostałej części mebli. Kolejny rząd szafek to dużych rozmiarów przeszklony regał, w którego środkowej części znajdziemy specjalnie wyeksponowane półki.

Wszystko również pełne zdobień wykonanych w drewnie, a dodatkowo dające nam możliwość aranżacji według własnych upodobań poprzez dowolne dodatki.

 Dzięki temu możemy co jakiś czas zupełnie odmieniać wygląd kuchni według własnego uznania. Centralnym miejscem jest sporych rozmiarów wyspa kuchenna, wykonana w nietypowym pół okrągłym kształcie. Jej fundament to szafki kuchenne oraz otwarte regały, a dodatkowe elementy przepełnione są rzeźbionymi ozdobami i filarami. U góry znajdziemy ceramiczny zlewozmywak świetnie wkomponowany w blat kuchenny. Sama przestrzeń blatu jest tak ogromna, że gotować może tutaj cała rodzina wraz ze znajomymi. To właśnie dzięki wyspie kuchnia stała się tak bardzo wielofunkcyjna. Możemy tutaj zarówno gotować, jak i codziennie spędzać czas jak w prawdziwym centrum całego domu. Z całą pewnością będzie to najchętniej odwiedzane miejsce w domu, którego piękno doceni każdy z gości.

Podobne projekty:

angielskie_kuchnie2

Szykowna angielska kuchnia

Szykowna angielska kuchnia Kremowa angielska kuchnia o niezwykle szykownym oraz stylowym...
klasyczne_meble_kuchenne_1

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni Piękna i ponadczasowa francuska kuchnia wykonane z...
Klasyczne kształty angielskiej kuchni 2

Klasyczne kształty angielskiej kuchni

Klasyczne kształty angielskiej kuchni. W dzisiejszych czasach tradycyjne kuchnie wyposażone są we...

Klasyczna architektura kuchni

Klasyczna architektura kuchni Przestronna tradycyjna francuska kuchnia w ładnym jasnym kolorze,...