Elegancka biel oraz stal w kuchni

Modna biała kuchnia świetnie komponuje się z podłogą z betonu architektonicznego, oraz ciemnymi ścianami. Całość utrzymana jest w bieli, składa się z modnego układu zawierającego dużą wyspę i jeden rząd wysokich szaf. Szafy z wierzchu przypominają piękny mebel, jednak po ich otwarciu widzimy wewnątrz kuchnię na miarę nie jednej restauracji. Spotkamy tutaj lodówkę, piekarnik, oraz półki wykonane ze szkła, podkreślające nowoczesny styl. Z zewnątrz widzimy jedynie dwie duże szafy, jednak ciekawym jest sposób otwierania, gdyż środkowe drzwi otwierają się najpierw na zewnątrz, a potem wysuwają do wnętrza szaf. Podczas gotowania mamy je otwarte, zatem jest to niezbędne rozwiązanie by zabrać całego dostępnego miejsca.

Dzięki temu możemy bez przeszkód chodzić od urządzeń do wyspy.

 Sama wyspa kuchenna jest ogromna, jak przystało na nowoczesną kuchnie. Pierwszym elementem jaki przyciąga spojrzenie jest duży okap sufitowy w kolorze stali szlachetnej. Świetnie komponuje się z wnętrzem, stanowiąc jednocześnie jego ozdobę. Poniżej ba blacie znajdziemy szeroką płytę indukcyjną na miarę okazało okapu. Blat wykonany jest z kompozytu, czyli jest to jeden z najtrwalszych blatów dostępnych na rynku. Wykonuje się go mieszając minerały kamienne ze specjalnymi żywicami syntetycznymi. Dzięki czemu blat możemy dowolnie formować i uzyskać tak jak w tym przypadku dodatkowo zlewozmywak w blacie, który jest wykonany w tym samym elemencie co blat, oraz nie posiada widocznych łączenia. Trwałość blatu kompozytowego porównywalna jest do granitu. Tutaj dodatkowo blat jest w połysku, oraz z łatwością możemy utrzymać perfekcyjną czystość.

Ciekawym elementem jest wysoka bateria z wysuwaną końcówką, tak zwanym prysznicem.

 Oznacza to ogromną wygodę, ponieważ możemy myć naczynia pod każdym kątem. Dół wyspy po obu stronach stanowią wysokie szuflady w których to umieszczone zostały liczne akcesoria. Od pojemników będących sortownikami odpadów, po podwójne szuflady wewnątrz gdy po otwarciu jednym frontem mamy wewnątrz dwa poziomy ukrytych szuflad. Dodatkowo wyspa ma kształt jednej bryły dzięki zastosowaniu frontów, które nie posiadają wystających uchwytów, natomiast same w sobie są uchwytem. Całość idealnie się komponuje zarówno pod względem zaplanowania przestrzeni, zastosowanych materiałów, jak i użytej palety kolorów.

Podobne projekty:

Szlachetna angielska kuchnia 1

Szlachetna angielska kuchnia

Szlachetna angielska kuchnia Przestronna kuchnia w klasycznej formie. Masywna wyspa stanowi...
Wyrazista-kuchnia-we-francuskim-stylu-1

Wyrazista kuchnia we francuskim stylu

Wyrazista kuchnia we francuskim stylu. Pierwszą rzeczą przyciągającą wzrok jest relaksująca...
Wyspa w kuchni 1

Intrygująca wyspa w kuchni

Intrygująca wyspa w kuchni Obie ściany zawierają wbudowane szafy, w których widoczny od zewnątrz...
modna_kuchnia_z_wyspa_1

Modna kuchnia z wyspą

Modna kuchnia z wyspą Naturalne piękno drewna połączone zostało z matową bielą. Charakterystyczne...