Elegancka otwarta kuchnia

Charakterystyczna zieleń przeplata się z drewnianymi akcentami. Tworzy to niepowtarzalny wygląd. Z pewnością taka kompozycja jest ciekawa, oraz dobrze pasuje do kuchni nowoczesnej. Ciekawie również wygląda drewniana dokładka do blatu. Dzięki temu, że wyspa jest dwupoziomowa, zyskujemy świetne miejsce na wzór jadalnia. Po dołożeniu krzeseł mamy tutaj idealne miejsce na szybki posiłek. Drewno daje przyjemne ciepło, gdy oprzemy na nim ręce. Nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy dodatkowe miejsce wykorzystali również do przygotowywania posiłków. Świetnie sprawdzi się jako blat roboczy. Jest także ciekawym akcentem urozmaicającym wygląd.

Dobrze pasuje także z drewnianymi wysokimi szafami.

Dobrze pasuje także z drewnianymi wysokimi szafami. Nawiązuje do nich kolorystyką oraz materiałem. Od wewnętrznej strony w wyspie mamy bardzo pojemne szuflady. Będą świetne aby przechowywać e nim talerze. Pomogą w tym specjalne sortowniki, pomagające tak zorganizować wnętrze szuflady, abyśmy zmieścili w niej jeszcze więcej rzeczy. Nad wyspą znajdziemy okap wbudowany w ścianę. W niczym nie zaburza on wyglądu pomieszczenia,jest jednocześnie wydajny i dyskretny. Dobrze komponuje się to z minimalistyczną całością, gdyż nie ma tutaj zbędnych ozdób. Cały efekt wizualny tworzy połączenie zielonego koloru z drewnem o naturalnie wyeksponowanych sękach.

Szafy pod ścianą zawierają zabudowaną lodówkę, oraz wysuwane kosze.

Dzięki nim wykorzystujemy całą wysokość szafy, oraz mamy łatwiejszy dostęp do tego co wewnątrz. Po wysunięciu widzimy całą zawartość, możemy szybko sięgnąć po to co aktualnie potrzebujemy. Jest tutaj także zlewozmywak, wokół niego znajdziemy granitowy blat. Na ścianie nad blatem także jest położony granit, dzięki czemu chroni ją przed wszelkimi zabrudzeniami wraz z temperaturą. Wzorem najmodniejszych kuchni całość tworzą geometryczne kształty brył. Opiera się na prostych liniach, oraz, stawia na minimalizm.

Podobne projekty:

klasyczne_meble_kuchenne_1

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni Piękna i ponadczasowa francuska kuchnia wykonane z...

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia Ponadczasowy wygląd można połączyć z praktycznościom. Wystarczy...

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia Ponadczasowy wygląd można połączyć z praktycznościom. Wystarczy...
Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni 1

Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni

Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni Nowoczesny wygląd nie zawsze musi kojarzyć się ze sterylną...