Eleganckie połączenie we Francuskiej Kuchni

Bardzo często klasyczne kuchnie wykonywane są w odcieniach szarości lub koloru niebieskiego. Kolor ten pięknie podkreśla drewno. Odpowiednie zestawienie rodzajów drewna z wystrojem wnętrza może stworzyć niezwykły efekt. Dlatego też znajdziemy tutaj aż tak wiele interesujących rzeczy. Przede wszystkim warto zwrócić na ozdoby mebli. Wszędzie znajdziemy rzeźbione wsporniki, czy też ozdobne gzymsy. Biegną one na całej długości kuchni przy jej suficie. Dodatkowo obecne są również w zabudowie okapu i przy wyspie kuchennej. Mimo iż kuchnia wyglądem nawiązuje jeszcze do dziewiętnastego wieku, to wewnątrz skrywa wszelkie najnowsze technologie.

Zatem znajdziemy tutaj ciche szuflady mogące unieść ogromne ciężary, jak i najnowsze sprzęty kuchenne dzięki którym z łatwością przyrządzimy ulubioną potrawę.

 Dobrym przykładem na to jest choćby piec wielofunkcyjny o klasycznym wyglądzie, jednak najnowszych funkcjach. Dzięki temu możemy gotować na ogniu wszystko czego potrzebujemy, a także cieszyć się wydajnym piekarnikiem. Ciekawie wygląda zabudowa lodówki, która została wykonana jako jedna duża bryła z dodatkowymi szafkami po każdej ze stron. Zatem zamiast wolno stojącej lodówki mamy tutaj taką wkomponowaną w zabudowę, oraz nawiązującą stylistyką do pozostałych mebli. Dalszy ciąg mebli to długa zabudowa w której znajdziemy okap wraz z piecem wielofunkcyjnym, a także przeszklone gabloty. Pod oknem mamy zlewozmywak wykonany z porcelany, dookoła otoczony drewnianym blatem.

Blat ten został odpowiednio zaimpregnowany, zatem jest praktyczny i wodoodporny.

Taki sam blat znajdziemy na wyspie kuchennej, jest on wykonany z litego drewna. Pozostałe blaty to czarny granit. Kamienne blaty również są wytrzymałe, a dodatkowo fenomenalnie wyglądają. Należy pamiętać, że kuchnia nawet w stylu francuskim musi być po pierwsze nie tylko piękna, ale też praktyczna. Zapewnia to duża wyspa, na której możemy gotować, oraz wokół której toczy się codzienne życie. Przyjemnie zjemy przy niej szybkie śniadanie, ugotujemy ulubione danie czy też nawet poczytamy gazetę. Wszystko to tworzy wyjątkowe, klasyczne piękno.

Podobne projekty:

Modna francuska kuchnia

Modna francuska kuchnia Po jednej stronie mamy tutaj narożną zabudowę rozpoczynającą się od...

Modna francuska kuchnia

Modna francuska kuchnia Po jednej stronie mamy tutaj narożną zabudowę rozpoczynającą się od...

Doskonała forma nowoczesnej kuchni

Doskonała forma nowoczesnej kuchni Wspaniała kuchnia w której punktem centralnym jest rozsuwana...
Nowoczesna architektura kuchni 1

Nowoczesna architektura kuchni

Nowoczesna architektura kuchni Coraz częściej kuchnia przestaje być osobnym pomieszczeniem, a...