Francuska kuchnia w domu jednorodzinnym

Kremowa kuchnia świetnie komponuje się w pomieszczenie zbudowane na otwartym planie. Oprócz balustrady z masywnymi filarami, nie mamy żadnej ściany oddzielającej pomieszczenia. Dzięki temu kuchnia staje się częścią pokoju dziennego, a także centralnym punktem w domu. To tutaj domownicy mogą gromadzić się i to nie tylko po to aby gotować, czy zjeść szybkie śniadanie. Przede wszystkim mogą spotykać się tutaj aby miło spędzić czas. Miejsca wystarczy dla każdego, nawet jeśli jednocześnie będzie tutaj przygotowywany duży obiad.

Pomoże przy w tym obszerna wyspa kuchenna z masywnym drewnianym blatem.

Świetnie pasuje on do klasycznej angielskiej kuchni. Kontrastuje on z pomalowanym w jednym kolorze drewnem tworzącym pozostałe meble. Dzięki odpowiedniej impregnacji i użyciu bezbarwnych lakierów, możemy cieszyć się jego naturalnymi słojami. Poniżej znajdziemy drewniane wsporniki zwane konsolami, zostały one zamontowane nad ozdobnymi listwami. Poniżej blatu są szafki, które skrawają ogromną przestrzeń służącą do przechowywania rzeczy. Miejsca nie zabraknie również dzięki pozostałym meblom. Oprócz wyspy jest tutaj też narożna zabudowa, szczególnie ładnie wygląda ona przy miejscu gdzie ulokowana jest kuchenka. Jest ona zabudowana w identyczny sposób jak pozostałe meble, zachwycając odpowiednią kompozycją i proporcjami w projektowaniu francuskiej kuchni.

Wspaniale wygląda też ozdobna listwa wieńcząca, zawierająca specjalne kształty wyrzeźbione w drewnie.

Dobrze łączy się to z innymi ozdobnymi kolumnami na pozostałych meblach, oraz eleganckim żyrandolem. Na dalszym planie znajdziemy wysoki kredens z dwoma szklanymi drzwiczkami, on również posiada rzeźbione ozdoby. We wnętrzu natomiast możemy ułożyć cokolwiek, co ozdobi naszą kuchnię, oraz odda nasz charakter. Może to być ulubiona zastawa stołowa, a nawet książka kucharska. Kredens ten świetnie dopełnia całość, a przy nim dodatkowo jest rząd dolnych szafek z praktycznym blatem.

Podobne projekty:

Francuska przestronna kuchnia z wyspa-3

Francuska przestronna kuchnia z wyspą

Francuska przestronna kuchnia z wyspą. Na przestrzeni lat sposób projektowania, oraz wykonywania...

Przestronna biała kuchnia we francuskim stylu.

Przestronna biała kuchnia we francuskim stylu. Zaprojektowana jest w ponadczasowy sposób. Układ...

Ekscytująca podłużna kuchnia

Ekscytująca podłużna kuchnia Często słyszymy, że dany rozmiar pomieszczenia wymusza małą ilość...
Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym - 3

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym Pewnie wzory i układy francuskich kuchni są...