Francuska przestronna kuchnia z wyspą.

Na przestrzeni lat sposób projektowania, oraz wykonywania francuskich kuchni uległ ogromnym zmianom. Pozostał jedynie ponadczasowy wygląd, jednak technologia jest już zupełnie inna. Udogodnień jest bardzo wiele, między innymi w kwestii materiałów. Ważne jak zawsze jest by dobrać najwyższej jakości dawno oraz kamień, jednak zmienił się sposób obróbki i impregnacji. Dzięki temu uzyskana została ogromna trwałość. Zawsze to jakość materiału decydowała o tym, jak na przestrzeni lat będzie wyglądać pomieszczenie, oraz czy wygląd przeniesie się także na wytrzymałość połączoną z wygodą.

Nowe rozwiązania technologiczne czynią nasze życie dużo łatwiejszym.

Warto dodać ogromną porcję piękna do naszego domu, z pewnością może w tym pomóc klasyczna francuska kuchnia. Podobnie jest w tym przypadku. Całość została zaprojektowana na planie funkcjonalnego trójkąta, który oddziela zlewozmywaku, piekarnik, a także lodówkę w odpowiednich proporcjach by usprawnić gotowanie. Dzięki temu mamy zachowane odpowiednie odległości, domownicy nie wchodzą sobie w drogę, a także nie musimy robić zbyt wielu kroków krążąc między poszczególnymi częściami.
Ważnym jest by właściwie rozplanować cały układ. Warto by zrobił to doświadczony projektant dzięki czemu unikniemy wielu błędów. Technologia łączy się tutaj z klasycznym podejściem do wzornictwa. Dlatego wszystko wygląda pięknie, ale jest także bardzo praktyczne. Urządzenia posiadają funkcje znane z nowoczesnych kuchni, a szuflady pracują płynnie i gładko dzięki odpowiednim mechanizmom.

Same meble prezentują się bardzo klasycznie, dobrze oddając styl francuski.

Zabudowa została dodatkowo udekorowana specjalnymi rzeźbieniami wykonanymi w drewnie. Nadaje to bardzo szlachetny i niepowtarzalny klimat. Blat jest w ciemnej kolorystyce, na narożnych meblach jest on granitowy. Wyspa składa się z litego drewna na jednym poziomie, oraz granitu na drugim. Taka dwupoziomowa wyspa jest bardzo praktyczna, pozwala też atrakcyjnie połączyć dwa różne materiały.

Podobne projekty:

klasyczne_meble_kuchenne_1

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni Piękna i ponadczasowa francuska kuchnia wykonane z...

Znakomita zdobiona kuchnia francuska

Znakomita zdobiona kuchnia francuska Jasny kolor malowania drewna idealnie podkreśla jego...
Unikalne połączenie w nowoczesnej kuchni 1

Unikalne połączenie w nowoczesnej kuchni

Unikalne połączenie w nowoczesnej kuchni Spójny i piękny wygląd, jakość materiałów, wyrafinowana w...

Znakomita angielska kuchnia

Znakomita angielska kuchnia   Staranność i perfekcję widać na każdym kroku. Wszystkie...