Jasna angielska kuchnia z wyspą

Pomieszczenie jest bardzo jasne dzięki światłu padającemu z ogromnego okna. Po obu jego stronach znajdziemy wysokie kredensy z ładnymi witrażami. Możemy umieścić za nimi ulubioną zastawę stołową, czy dowolne dodatki. Dzięki temu wszystko nabierze niepowtarzalnego nastroju i będzie jeszcze bardziej indywidualne. Najważniejsze jest by klasyczna angielska kuchnia dobrze spełniała potrzeby jen właściciela. To właśnie wyjątkowy, dopasowany do potrzeb charakter nadaje sens projektowaniu. Same meble posiadają szerokość większą od standardowych, dodatkowo wsparte zostały masywnymi filarami.

Pomiędzy kredensami zostało wykonane siedzisko.

Jest ono integralną częścią mebli wykonaną w takim samym stylu dodatkowo obite przyjemnym w dodatku materiałem w niebieskim kolorze. Takie siedziska często spotykamy w angielskim stylu. Podkreślają one socjalny charakter pomieszczenia, gdzie kuchnia przestała być miejscem służącym wyłącznie do gotowania. Teraz podczas gdy cześć osób będzie gotować, część może wygodnie usiąść by na przykład napić się kawy. Świadczy to o świetnym wyglądzie mebli kuchennych, które przestały kojarzyć się wyłącznie z funkcjonalnością. Teraz mają także reprezentacyjny wygląd, wcześniej obecny w pomieszczeniach takich jak pokój dzienny. Takie rozwiązanie dało efekt.

Wyspa zbudowana jest ma planie prostokąta, dodatkowo obudowana ozdobnymi kształtami wykonanymi w drewnie.

Środkowa cześć to klasyczna wyspa kuchenna z granatowym blatem, który w środkowej części posiada miejsce na ceramiczny zlewozmywak. Łączy ona różne figury geometryczne oraz specjalne zrobienia, co daje klasyczny efekt. Zaraz obok wyspy jest rząd szafek, a uwagę najmocniej przykuwa ciemna wnęka na kuchenkę do gotowania wraz z okapem. Po obu stronach są także wysokie szafki, a obie strony zakończone są wąskimi wysokimi szafami. Takie rozwiązanie sprawia, że cała ściana wygląda jak jeden wielki i spójny mebel.

Podobne projekty:

Wyrazista-kuchnia-we-francuskim-stylu-1

Wyrazista kuchnia we francuskim stylu

Wyrazista kuchnia we francuskim stylu. Pierwszą rzeczą przyciągającą wzrok jest relaksująca...
Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym - 3

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym Pewnie wzory i układy francuskich kuchni są...

Dyskretnie i stylowo

Dyskretnie i stylowo Kuchnia jednocześnie bardzo sterylna, minimalistyczna, a także przestronna....
Francuska przestronna kuchnia z wyspa-3

Francuska przestronna kuchnia z wyspą

Francuska przestronna kuchnia z wyspą. Na przestrzeni lat sposób projektowania, oraz wykonywania...