Klasyczna architektura kuchni

Przestronna tradycyjna francuska kuchnia w ładnym jasnym kolorze, dobrze podkreślającym urodę drewna. Centralnym punktem pomieszczenia jest wyspa kuchenna, na której to znajdziemy drewniany blat w naturalnym ubarwieniu. Jego atrakcyjny kształt został uzyskany dzięki obłym krawędziom. Poniżej znajdziemy ozdobne, rzeźbione w drewnie wsporniki. Jest także stojak na wino. Pozostała część od obu stron to szafki kuchenne. Miejsca jest pod dostatkiem, nie zabraknie go zatem na rzeczy niezbędne do gotowania. Na wyspie kuchennej możemy zarówno przyrządzać posiłki, jest, czy nawet czytać gazetę. Co najważniejsze, może to w tym samym czasie robić kilka innych osób. Jest to przydatny element mocno podnoszący funkcjonalność każdej kuchni.

Dookoła wyspy kuchennej znajduje się wysoka zabudowa.

Mało tutaj typowych wiszących szafek, większość stanowią wysokie szafy, jeszcze wyższe od standardowych. Taka jest również zabudowa lodówki, która dodatkowo na górnej części posiada specjalne kratki wentylacyjne dla lepszej cyrkulacji powietrza. Kształt i wygląd lodówki nie zawsze dobrze pasuje do wyglądu pozostałego wnętrza. Dlatego możliwość jej zabudowy jest ogromnym atutem. W dalszej części jest okno zapewniające światło dzienne, posiada one ładną zasłonę.

Dostępna przestrzeń została maksymalnie wykorzystana. Nikt gotując nie będzie wchodził sobie w drogę, a a wewnątrz mebli jest mnóstwo współczesnych rozwiązań.

Wysuwany elektrycznie segregator odpadów i kosze organizujące wnętrza szafek to tylko jedne z atutów. Wszystko po to aby miło spędzało się w tym pomieszczeniu czas ponieważ kuchnie zmieniamy średnio raz na dwadzieścia lat. Dlatego warto unikać błędów i pracować z ekspertami. Ciekawym elementem jest również oświetlenie ponieważ oprócz dwóch dużych żyrandoli rozświetlających całe wnętrze,,znajdziemy też mniejsze oświetlenie pod szafkami. Będzie ono pomocne, gdy będziemy używać blatu kuchennego.

Podobne projekty:

Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni 1

Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni

Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni Pomieszczenie zostało zaprojektowane w sposób...

Lekkość bieli prestiżowej kuchni w stylu angielskim

Lekkość bieli prestiżowej kuchni w stylu angielskim Lekka biel idealnie pasuje do kuchni w tym...

Elegancja klasycznej kuchni

Elegancja klasycznej kuchni. Zbliżone odcienie barw tworzą przyjemną, przytulną kolorystykę. Taki...

Modna francuska kuchnia

Modna francuska kuchnia Po jednej stronie mamy tutaj narożną zabudowę rozpoczynającą się od...