Komfort połączony z elegancją francuskiej kuchni

W przypadku tej klasycznej francuskiej kuchni wyspa jest prawdziwym centrum pomieszczenia choćby ze względu na swój nietypowy kształt. Składa się on z trzech skrzydeł. Wszystkie połączone są jednym blatem. Jest on gruby, solidny i wykończony z litego drewna. Znalazło się w nim miejsce na dwa pełnowymiarowe zlewozmywaki ceramiczne. Wyspa sama w sobie mogłaby pełnić rolę w pełni funkcjonalnej kuchni. W dodatku wykonanej w atrakcyjnym francuskim stylu. Niczym w restauracji może tutaj gotować jednocześnie wiele osób. Po każdej ze stron robiąc coś innego. Nikt nie będzie sobie wchodzić w drogę, miejsca starczy na jednoczesne gotowanie, mycie naczyń i jedzenie. Przy zlewozmywakach znajdują się odpowiednie wyżłobienia odprowadzające wodę. Dzięki odpowiedniej impregnacji oraz starannej selekcji, drewno jest także niezwykle odporne na wszelakie uszkodzenia mechaniczne. Podobnie jak drewno w pozostałej części mebli. Zatem pomieszczenie będzie nam służyć na długie lata, niczym nie tracąc na swoim blasku. Pod spodem znajdziemy szafki, które zapewniają dużą ilość miejsca by trzymać w nich zastawę stołową.

Dobrze sprawdzają się tutaj także wysuwane kosze i różne wkłady do szafek.

Pozwalają one wykorzystać całą wysokość wnętrza mebli. Nie tracimy zatem miejsca, unikamy sytuacji w której dana rzecz stoi na dole półki a powyżej moglibyśmy umieścić jeszcze wiele rzeczy. Po obu stronach wyspy da także wysokie meble kuchenne. Dodatkowo zwieńczone atrakcyjnymi ozdobami aby dodać im monumentalnego wyglądu. Po jednej stronie znajdziemy lodówkę w zabudowie. Odpowiednia technologia produkcji umożliwia umieszczenie jej wewnątrz mebli, które także posiadają odpowiednią wentylację. Cyrkulacja powietrza odbywa się dzięki widocznym kratkom wentylacyjnym wykonanym z drewna i wyglądającymi tak samo jak pozostała część mebli. Dzięki temu nie widzimy wyglądu lodówki, natomiast widzimy wyłącznie kuchnię w klasycznym francuskim stylu. Oczywiście wysokie meble to także możliwość aby zaaranżować ich wnętrze według własnych potrzeb. Możemy wyposażyć je w wewnętrzne szuflady, wysuwane pojemniki, czy też stojaki na sztućce. Całość pomalowana została w jednolitym kolorze idealnie podkreślającym urodę drewna. Świetnie prezentuje się rzeźbiona listwa wykończeniowa na górze mebli, wizualnie je podwyższają i łącząc z sufitem.

Pod trzecia ścianą znajduje się pod kuchenny wraz z okapem umieszczonym w zabudowie.

Dzięki temu technologia znana z nowoczesnych pomieszczeń łączy się z klasycznym wzornictwem. Wszystko to bez żadnych kompromisów, dzięki nowoczesnej technologii o tradycyjnym wyglądzie. Jest to bardzo atrakcyjne rozwiązanie, dlatego decyduje się na nie wiele ludzi.

Podobne projekty:

Francuska przestronna kuchnia z wyspa-3

Francuska przestronna kuchnia z wyspą

Francuska przestronna kuchnia z wyspą. Na przestrzeni lat sposób projektowania, oraz wykonywania...

Przestronna biała kuchnia we francuskim stylu.

Przestronna biała kuchnia we francuskim stylu. Zaprojektowana jest w ponadczasowy sposób. Układ...

Dyskretnie i stylowo

Dyskretnie i stylowo Kuchnia jednocześnie bardzo sterylna, minimalistyczna, a także przestronna....
Wyspa w kuchni 1

Intrygująca wyspa w kuchni

Intrygująca wyspa w kuchni Obie ściany zawierają wbudowane szafy, w których widoczny od zewnątrz...