Kreatywnie i w dobrym guście

Bardzo nowoczesna kuchnia, która jednak ma w sobie sporo przytulnego klimatu. Wpływa na to drewniany element wyspy znacznie ocieplający wygląd, oraz otwarte półki wbudowane w ścianę. Dzięki temu możemy udekorować pomieszczenie naszymi ulubionymi przedmiotami jak choćby książki kucharskie, a po czasie zmienić dekoracje na zupełnie inne. Symetryczna kompozycja oraz ciekawe podświetlenie sprawiają, że prosta półka zamienia się w artystyczną przestrzeń.

Coraz częściej to właśnie kuchnia jest centralnym pomieszczeniem w domu.

 Warto więc by tak ważne miejsce wyróżniało się wyjątkowym wzornictwem i wygodą. Na kolejnej ścianie znajdziemy cztery wysokie szafy w których to znajdziemy piekarniki, kuchenkę mikrofalową, oraz lodówkę. Następnie jest ogromna wyspa z wkomponowanym w blat zlewozmywakiem, a także płytą indukcyjną szeroką na 90 centymetrów. Blaty są najważniejszą powierzchnią tego pomieszczenia, ponieważ na nich wykonujemy najwięcej rzeczy. Dlatego muszą być wytrzymałe, ale też pięknie wyglądać by dobrze komponować się z całością. Dzięki temu wszystko mamy pod ręką, a w samej wyspie znajdziemy przestrzeń by przechowywać wszystko co potrzebne do gotowania.

 

Oczywiście jest tutaj także zabudowana zmywarka.

Ciekawym jest wykorzystanie blatu kompozytowego będącego połączeniem kruszonych kamieni ze specjalnymi klejami. Dzięki czemu powierzchnia jest gładka, niezwykle wytrzymała, a przy tym cienka i daje się formować. Dzięki temu choćby zlewozmywak nie posiada widocznych łączeń, a jest integralną częścią blatu. Nie mamy tutaj widocznego kontrastu między meblami, oraz podłogą. Dzięki temu jest tutaj mnóstwo miejsca na zabawę dodatkami, oraz oświetleniem. Najnowsze rozwiązania techniczne pozwalają projektować kuchnie bardzo wygodne w użytkowaniu, z rozplanowanymi do perfekcji odległościami między każdym z urządzeń. Dodatkowo nowoczesne akcesoria jak wkłady do szuflad, oraz różne wysuwane kosze, pojemniki, wielopoziomowe szuflady, wszystko to ogromnie zwiększa komfort użytkowania.

Podobne projekty:

angielskie_kuchnie2

Szykowna angielska kuchnia

Szykowna angielska kuchnia Kremowa angielska kuchnia o niezwykle szykownym oraz stylowym...
Eleganckie połączenie we Francuskiej Kuchni 3

Eleganckie połączenie we Francuskiej Kuchni

Eleganckie połączenie we Francuskiej Kuchni Bardzo często klasyczne kuchnie wykonywane są w...
wyspy_kuchenne_nowoczesne_2

Piękna grafitowa kuchnia

Piękna grafitowa kuchnia Geometryczne kształty nadają nowoczesny wygląd charakterystyczny dla...

Przestronna biała kuchnia we francuskim stylu.

Przestronna biała kuchnia we francuskim stylu. Zaprojektowana jest w ponadczasowy sposób. Układ...