Kremowa klasyczna kuchnia

Dobrze oświetlona oraz słoneczna francuska kuchnia z wyspą. Pod ogromnym oknem zapewniającym wiele promieni słonecznych ulokowany został zlewozmywak. Możemy zmywać naczynia podziwiając panoramę za oknem, mieć lepszą widoczność dzięki naturalnemu oświetleniu. Mamy również wygodę ponieważ w miejscu okna i tak nie moglibyśmy umieścić wiszących szafek. Jest bardziej swobodnie, czy też po prostu ciekawie. Równie interesująca jest wnęka, której wewnętrzne ściany pokrywa granit. Pod nią jest płyta grzewcza z kilkoma palnikami o różnych rozmiarach, poniżej natomiast jest piekarnik. Urządzenie takie nazywa się piecem wielofunkcyjnym, fantastycznie sprawuje się on w tradycyjnych kuchniach dopasowany do stylu francuskiego. Od zewnętrznej strony wnęka posiada zabudowę meblową z ozdobnymi rzeźbieniami o specjalnych kształtach.

Wszystko uzupełnione jest o rzeźbione ozdoby w postaci listw dekoracyjnych, czy kolumn.

Udekorowanie z każdej strony ozdobami świetnie pasuje do pomieszczenia. Nadaje ono piękno meblom. Nadaje ono szlachetny wygląd, opierając się upływowi czasu. Wymaga odpowiedniego zaprojektowania aby zachować właściwy umiar i proporcje, przy jednoczesnym wykorzystaniu wszystkich atutów dostępnej przestrzeni. Pomieszczenie jest wysokie, zatem duże szafy pod ścianą zostały dodatkowo podwyższone. Dzięki temu zyskaliśmy dodatkowe górne szafki na górze w całość zyskała na efektownym wyglądzie.

Środek to masywna wyspa z grubym kamiennym blatem. Ładnie kontrastuje on z jasnymi meblami, ponieważ jest w ciemnym kolorze.

Ładnym akcentem są także jego specjalnie ukształtowane krawędzie. Taki sam blat przebiega w pozostałych rzędach mebli, w miejscu zlewozmywaka jest on specjalnie wyprofilowany. Wyspa jest duża, mieści w sobie zlewozmywak i płytę grzewczą. Są one pięknie wkomponowane w blat a wokół nich nadal jest ogromna przestrzeń do gotowania. Dół wyspy kuchennej to elementy o ozdobnej formie. Świetnie dekorują całość poprzez klasyczny kształt pasujący dl francuskich kuchni. Na dole wyspy zastosowano również trzy rzędy szuflad. Dzięki dużym rozmiarom oraz specjalnym akcesoriom organizującym przestrzeń wewnątrz nich, zapewniają ogromną ilość miejsca by przechowywać wszystko czego potrzebujemy gotując.

Podobne projekty:

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym - 3

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym Pewnie wzory i układy francuskich kuchni są...

Ponadczasowa elegancja francuskiego stylu

Ponadczasowa elegancja francuskiego stylu Dobrze widoczna jest monumentalna zabudowa nad piecem z...

Angielska kuchnia z wyspą oraz ciekawym akcentem

Angielska kuchnia z wyspą oraz ciekawym akcentem Wygląd tej angielskiej kuchni jest stonowany, a...
wyspy_kuchenne_nowoczesne_2

Piękna grafitowa kuchnia

Piękna grafitowa kuchnia Geometryczne kształty nadają nowoczesny wygląd charakterystyczny dla...