Przez wiele lat kuchnia była miejscem gdzie nowoczesny, elegancki, wyszukany i zarazem funkcjonalny wygląd był najważniejszy. Jednak ostatnimi czasy coraz częściej do łask wracają kuchnie przytulne. Poniżej kilka wskazówek jak uczynić Twoją kuchnię bardziej przytulną.

Kuchnia na wymiar powinna nam się podobać. Powinna być miejscem radosnym, ciepłym, wyzwalającym kreatywność, ale też takim w którym czujemy się bardzo komfortowo i świetnie spędzamy czas. Kilka rzeczy które zostaną za chwilę wymienione, pozwoli nam uzyskać taki efekt, przytulnej i stylowej kuchni.

Duże kawałki drewna
Drewno idealnie nadaje przytulny styl kuchni. Tradycyjny i rustykalny wygląd drewna nie może być odtworzony przez żaden inny materiał. Jest to również materiał który dosłownie natychmiast nadaje przytulność domostwu i stąd jest materiałem, który zdecydowanie powinien znaleźć się w Twojej przytulnej kuchni.

Pastelowe kolory
Wybór pastelowych kolorów nada mnóstwo przytulność dla Twojej kuchni. Jasne kolory niektórym dodadzą energii, innym przysporzą bólu głowy, więc wybierając kolor najpierw oceń wizualizację. Jednak pamiętaj, że neutralne kolory nie będą wystarczające by utworzyć efekt przytulności. Świetnym kompromisem jest kolor pastelowy.

Komfortowe siedzenia
Zazwyczaj mamy w kuchni proste hokery lub krzesła. Można jednak pokusić się o bardziej komfortowe siedziska, nawet posiadające materac i ustawione przy stoliku do kawy.

Kwiaty
Kwiaty w kuchni wyglądają romantycznie i kojąco. Prosty wazon pełen kwiatów powita z radością każdego gościa Twojej kuchni.