Kuchnia z białym marmurem

Od zawsze spotykamy marmur wewnątrz naszych domów. Używano.go zarówno do dekorowania domów, jak i rzeźbienia. Jest on niezwykle elegancki, stąd wiele osób wybiera go głównie ze względu na wygląd, czy też prestiż. W skład marmuru wchodzi wapno, które jest podane na przebarwienia, dlatego najnowsze technologie pozwalają dokładnie impregnować kamień specjalnymi środkami, dzięki czemu staje się on niezwykle trwały. Bardzo często blaty kuchenne w najlepszych jakościowo kuchniach wykonywane były właśnie z marmuru. Tutaj również znajdziemy biały marmur na blatach kuchennych, jednak dodatkowo fronty meblowe nawiązują stylistyką do marmuru poprzez specjalną okleinę o zbliżonej strukturze i wyglądzie.

Fronty wykonane w całości z marmuru byłyby po prostu zbyt ciężkie i niewygodne w użytkowaniu.

Dzięki czemu mamy płynne przejście pomiędzy naturalnym kamieniem a pozostałymi meblami, co tworzy niepowtarzalny efekt kuchni wyglądającej jak w całości wykonana z marmuru. Dzięki czemu mamy spójny wygląd z mocno zarysowanymi kształtami. By go nie zaburzać wysokie szafy zostały ukryte w ścianie, mieszcząc w sobie dodatkowo lodówkę z piekarnikiem oraz szafą do przechowywania przydatnych rzeczy. Dzięki temu, że widzimy jedynie ich przednią część, zyskaliśmy bardzo lekki efekt idealnie kontrastujący z ciemną ścianą.

Wyspa z dwóch stron zawiera szafki kuchenne, przez co pomieścimy w niej wszystko co potrzebujemy.

Warto też rozważyć opcje licznych akcesoriów, które możemy montować wewnątrz, tym samym zwiększając jeszcze bardziej pojemność. Najpopularniejszymi są wysuwane kosze, sortowniki, czy też wewnętrzne szuflady ukryte za jednym frontem. Wygląd dopełnia nam drewniana nakładka na wyspę, która zarówno ociepla nam wygląd całości, jak i stanowi miejsce przy którym możemy usiąść by napić się herbaty.

Podobne projekty:

Znakomita zdobiona kuchnia francuska

Znakomita zdobiona kuchnia francuska Jasny kolor malowania drewna idealnie podkreśla jego...

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia Ponadczasowy wygląd można połączyć z praktycznościom. Wystarczy...

Angielska kuchnia z wyspą oraz ciekawym akcentem

Angielska kuchnia z wyspą oraz ciekawym akcentem Wygląd tej angielskiej kuchni jest stonowany, a...

Taktownie oraz ze smakiem

Taktownie oraz ze smakiem Niepowtarzalna kuchnia z wieloma wyjątkowymi akcentami. Na centralnym...