Nr. 19 – Modna kuchnia z ekspozycji dostępna na wyprzedaży.

Cena: -50% (38770zł -50% = 19380zł)

Zawiera w sobie meble o czarnym jednobarwnym kolorze. Ciekawym elementem jest brak uchwytów. Szafki otwieramy poprzez wciśnięcie frontów. Jest to rozwiązanie znane z najmodniejszych współczesnych kuchni. Świetnie komponuje się to z gładkimi jednobarwnymi frontami. Ciekawie jest tutaj także w kwestii wyglądu samej wyspy kuchennej. Posiada ona ciekawy akcent w postaci podświetlanej półki po środku mebli. U góry mamy szufladę, w środkowej części półkę, natomiast na dolnej części również znajduje się wysuwana szuflada. Jest to wygodny układ, który sprawia że użytkowanie jest proste i komfortowe. Z łatwością możemy sięgnąć po wszystko co znajduje się we wnętrzu mebli. Sama półka jest ciekawym akcentem, który przełamuje jednostajną stylistykę. Dobrze komponuje się również z drewnianym dodatkiem na wyspie, który jest kolejnym poziomem blatu. Służy on jako miejsce pełniące rolę jadalni.

Blat na wyspie wykonany jest z jasnego kompozytu.

ompozytowy blat kuchenny daje możliwość dowolnego formowania. Dzięki temu w tej ekspozycji kuchennej mamy zlewozmywak, który jest integralną częścią blatu. Wykonany jest on z tego samego materiału i nie widzimy tutaj żadnych widocznych połączeń. Jest to jedna spójna tafla blatu. Kompozyt jest to skruszony kamień sklejony odpowiednimi klejami wykonanymi na bazie żywicy. Zawdzięczamy temu jego duża plastyczność. Daje się on formować do dowolnych pożądanych kształtów. Jest on także gładki, możemy dodatkowo zabarwić go na wybrany kolor. Oprócz zlewozmywaka na wyspie jest także miejsce przeznaczone na szeroką płytę grzewczą. Jej lokalizacja jest na bazie tak zwanego trójkąta. Oznacza to, że została tutaj zachowana odpowiednia odległość między piekarnikiem, zlewozmywakiem a lodówką.

Przy ścianie w kuchni z ekspozycji mamy dodatkowo umieszczone kolejne sprzęty kuchenne.

Wyprzedaż mebli kuchennych z ekspozycji nie obejmie sprzętów AGD. Tym razem w atrakcyjnym czarnym kolorze. Jest tutaj miejsce na piekarnik, kuchenkę mikrofalową, oraz chłodziarkę do wina. We wnętrzu mebli znalazła się także zabudowana lodówka. Wszystko to fantastycznie komponuje się w jednej zamkniętej bryle mebli. Dzięki temu tą kuchnię z wyprzedaży łatwo wkomponujemy do naszego pomieszczenia lub wykonamy projekt na jej bazie tak, aby dopasować ją do naszej ekspozycji mebli kuchennych z wyprzedaży.

Podobne projekty:

Nr. 74 – Połączenie drewna i metalu daje niepowtarzalny styl kuchni z ekspozycji.

Nr. 74 - Połączenie drewna i metalu daje niepowtarzalny styl kuchni z ekspozycji.Cena: -40%...

Nr. 79 – Industrialny charakter kuchni z ekspozycji zapewnia użycie stali.

Nr. 79 - Industrialny charakter kuchni z ekspozycji zapewnia użycie staliCena: -30% (54900zł -30%...

Nr. 3 – Kuchnia z ekspozycji zawiera klasyczne meble kuchenne we francuskim stylu.

Nr. 3 - Kuchnia z ekspozycji zawiera klasyczne meble kuchenne we francuskim stylu. Cena: -60%...

Nr. 37 – Kolor biały dominuje w tej kuchni z ekspozycji.

Nr. 37 - Kolor biały dominuje w tej kuchni z ekspozycji.Cena: -20% (58900zł -20% = 47120zł)...