Nr. 98 – Kuchnia z ekspozycji zintegrowana z salonem. 

Cena: -50% (39400zł -50% = 19700zł)

Ta ekspozycja kuchenna idealnie wkomponuje się w wystrój mieszkania.

Często projektując kuchnię na wymiar staramy się dostosować do własnych oczekiwań. Ekspozycja kuchenna z wyprzedaży jest uniwersalnym rozwiązaniem. Będzie dobrze komponować się z każdym pomieszczeniem. Aby ją dopasować potrzebujemy jedną wolną ścianę i przestrzeń na podłodze. Kuchnia może być otwarta na salon. Idealnie dopasuje się do pozostałych mebli. Jest to rozwiązanie wygdodne, oraz świetnie wyglądające. Niezależnie od preferencji, znajdziemy tutaj wszystkie potrzebne elementy. Tyczy się to strefy do gotowania, przechowywania żywności i utrzymywania czystości. Wszystko zostało zaplanowane zgodnie z przyjętymi zasadami architektonicznymi. Centralnym punktem jest duża wyspa kuchenna. Zastosowano tutaj ciekawe szuflady. Nie sięgają one bezpośrednio do blatu. Dzięki temu mamy wrażenie przestrzeni, oraz czegoś wyjątkowego. Idealnie komponuje się to z drewnem, które posłużyło za budulec. Aby utrzymać minimalistyczne wzornictwo, fronty kuchenne nie posiadają wystających uchwytów. Zamiast tego zastosowano metalową listę.

Warto wszystkie pomieszczenia planować w jednym stylu.

Efektywne wzornictwo kuchni z ekspozycji łączy kilka elementów. Przede wszystkim jest to sam kształt mebli. Do tego należy dopasować urządzenia. Dobrze jeśli całość dopasowuje się do pozostałych pomieszczeń. Wszystko to tworzy przestrzeń, w której pryjemnie się gotuje. Ekspozycja kuchenna z wyprzedaży spełni wszystkie Twoje potrzeby. Jest tutaj łatwy dostęp do blatu kuchennego z każdej strony. Dodatkowo blat posiada już otwory na płytę grzewczą i baterię kuchenną. Zlewozmywak został wykonany z kamienia takiego samego, jak blat kuchenny. Ugotujesz tutaj obiad dla wszystkich domowników. Nie będzie problemem zrobić tutaj przyjęcie dla przyjaciół. Wyspa kuchenna może także pełnić rolę jadalni. Wystarczy postawić przy niej krzesła. Dookoła znajdziemy szafki i szuflady. Część z nich posida ciekawe akcesoria. Są to na przykład kosze, ułatwiające wykorzystanie każdego centymetru wnętrza. Interesujący jest także wózek, który zawiera trzy małe szuflady. Można go przestawiać według potrzeb. Ma wymiary standardowej szafki kuchennej.

Meble kuchenne z promocji muszą pełnić wiele funkcji.

Przed wyborem powinniśmy sprawdzić rozmieszczenić przyłączy wody i prądu. Gniazdka muszą zapewnić prąd dla kluczowych sprzętów kuchennych. Zlewozmywak wymaga odpływu i dopływu wody. Jest to o tyle istotne, że nie znajduje się on przy ścianie. Najprawdopodobniej będzie więc potrzebne przygotowanie pomieszczenia. Wtedy mamy pewność, że kuchnia z ekspozyji będzie odpowiednia. Wiszace szafki możemy przestawić, jednak najlepiej wyglądają w jednym rzędzie. Trzy wysokie szafy zajmują ponad dwa metry. Należy także rozważyć miejsce dla nich. W szafie znajdziemy dodatkowy wysuwany blat, lodówkę i piekarnik. Wszystko to wymaga podłączenia do prądu. Plusem jest natomiast ułożenie sprzętów w odpowiedniej odległości. Zapewnia to wygodną pracę, a także oszczędza przestrzeń. Miłośnicy nowoczesnych rozwiązań docenią wysuwane blaty. Gdy ich nie potrzebujemy, mogą być schowane we wnętrzu szafki. W razie potrzeby po prostu je wysuwamy na zewnątrz i cieszymy się gromną ilością miejsca.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 36 – Spieki kwarcowe na frontach kuchennych i czarne meble kuchenne z ekspozycji.

Nr. 36 - Spieki kwarcowe na frontach kuchennych i czarne meble kuchenne z ekspozycji.Cena: -30%...

Nr. 18 – Stylowa nowoczesna kuchnia z ekspozycji.

Nr. 18 - Stylowa nowoczesna kuchnia z ekspozycji.Cena: -30% (49990zł -30% = 34990zł) Dominują w...

Nr. 97 – Kuchnia z wyspą do siedzenia

Nr. 97 - Nowoczesna kuchnia z wyspą do siedzenia. Cena: -40% (42700zł -40% = 25620zł) Przy wyspie...

Nr. 73 – Kuchnia z ekspozycji zawiera naturalną paletę barw.

Nr. 73 - Kuchnia z ekspozycji zawiera naturalną paletę barw.Cena: -30% (59700zł -30% = 41790zł)...