Nr. 97 – Nowoczesna kuchnia z wyspą do siedzenia.

Cena: -40% (42700zł -40% = 25620zł)

Przy wyspie możemy nie tylko gotować. Chociaż nada się do tego idealnie, ponieważ jest na niej mnóstwo miejsca. Znalazło się tutaj miejsce na jednokomorowy, duży zlewozmywak. Jest on zintegrowany z blatem. Umożliwia to wykorzystanie takiego samego materiału. Dzięki temu nie mamy widocznych łączeń. Nie widać także różnicy w wyglądzie. Znajdziem tutaj także ogromną płytę indukcyjną. Pośrodku niej został zamontowany okap wysuwany z blatu. Pracuje on na tak zwane filtry węglowe. Dzięki temu nie wymaga podłączenia do wentylacji. Świetine komponuje się z minimalistycznym wyglądem. Jest także bardo wydajny. Bez problemu pochłonie wszystkie zapachy wydobywające się podczas gotowania. Meble kuchenne przewidziane są do zabudowy otwartej na salon. Dlatego okap powinien obsługiwać duże powierzchnie. Zadbano więc o jego odpowiednią wydajność. Dookoła mamy także ogromną ilość miejsca do gotowania. Możemy tutaj przygotowywać posiki. Bardzo wygodnym dodatkiem jest drewniany blat, stanowiący dodatek do wyspy kuchennej. Możemy dostawić do niego krzesła. Tym prostym sposobem zyskamy dodatkowe miejsce do siedzenia.

e97-wymiary-Kuchnia-z-wyspa-do-siedzenia.jpg

Przeszklone fronty kuchenne zwiększają wrażenie przestrzeni.

Świetnie komponują się one z drewnianymi frontami kuchennymi. Całość utrzymana jest w minimalistycznej stylistyce. Zastosowano tutaj rewolucyjne zawiasy meblowe. Pozwalają one schować front po boku szafki, zamiast wysuwać go na zewnątrz. W kuchni z wyspą kuchenną jest to bardzo wazne. Dzięki temu nie blokujemy sobie strefy, po której chodzimy. Piekarnik i lodówka zostały zabudowane, dlatego z cąłą pewnością będziemy gotować przy otwartych frontach meblowych. Jest to z pozoru niewielki szczegół, jednak ogromnie poprawia komfort gotowania. Wszystkie elementy niezbędne w kuchni, umieszczono wewnatrz mebli. Tyczy się to również szuflad i wszelakich akcesoriów. Pozwalają one na przechowywanie niezbędnych rzeczy. Wszystko to pozwala zachować spójny wygląd. Trzymamy się tutaj minimalistycznej stylistyki, ocieplonej przez drewno. Jest to modne rozwiązanie charakterystyczne dla kuchni otwartych na salon. Pięknym i prostym dodatkiem są wysokie przeszklone fronty. Gładka tafla szkła idealnie pasuje do nowoczesnego wnętrza.

Spieki kwarcowe mają swoje wady, jednak idealnie nadają się do kuchni.

W przeciwieństwie do litego kamienia, jest to pokruszony kamień. Poddawany zostaje procesowi obróbki termicznej i dodatkowo łączony specjalnym klejem. Pozwala to na uzyskanie kształtów i wygladu nieosiągalnego w naturze. Mamy przy tym wciąż wrażenie obcowania z naturalnym kamieniem. Jest przy tym wytrzymalszy, oraz daje się formować w ciekawe kształty. Dlatego możemy zrobić z niego zlewozmywak. Blaty mogą być cienkie, a zarazem bardzo wytrzymałe. Dzięki temu perfekcyjnie nadaje się do kuchni na wymiar. Ta kuchnia z wyprzedaży ekspozycji również zawiera blat, dodatkowo znalazł się tu również zlewozmywak. Jest on idealnie wkomponowany w powierzchnie blatu. Wszystko sprawia wrażenie jednej całości. Nadaje się to perfekcyjnie do nowoczesnego wzornictwa. Ciekawostką są również boki wyspy kuchennej. One również zostały wykonane z tego samego materiału, co powierzchnia blatu. Daje to efekt jednej bryły. Jest to idealna kompozycja do nowoczesnego wnętrza. Dominuje tutaj zatem kamień, szkło i drewno. Ciężko o lepszą definicję nowoczesnej kuchni z ekspozycji.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 102 – Wyprzedaż nowoczesnch mebli kuchennych z wystawy

Nr. 102 – Wyprzedaż nowoczesnch mebli kuchennych z wystawy. Cena: -50% (39900zł -50% = 19950zł)...

Nr. 3 – Kuchnia z ekspozycji zawiera klasyczne meble kuchenne we francuskim stylu.

Nr. 3 - Kuchnia z ekspozycji zawiera klasyczne meble kuchenne we francuskim stylu. Cena: -60%...

Nr. 42 – Stal zawsze świetnie komponowała się ze szkłem oraz białym kolorem.

Nr. 42 - Stal zawsze świetnie komponowała się ze szkłem oraz białym kolorem.Cena:  -60%...

Nr. 46 – Kuchnia powystawowa dobrze przedstawia możliwości z zakresu projektowania.

Nr. 46 - Kuchnia powystawowa dobrze przedstawia możliwości z zakresu projektowania.Cena: -20%...