Kuchnie Mobalpa

Mobalpa znana jest z projektowania, produkcji, oraz dystrybucji: kuchni, łazienek, oraz mebli do pokoju dziennego.

 

Kuchnie Mobalpa

Obecnie firma posiada ponad stu letnie doświadczenie w projektowaniu mebli i posiada osiem fabryk we Francji, zatrudniających łącznie ponad tysiąc osób. Marka obecnie spełnia oczekiwania swoich klientów kuchniami w pełni podatnymi na dostosowanie do oczekiwań. Mobalpa oferuje 25 modeli i 295 kolorów frontów z różnych materiałów, oraz w różnych stylach. Tak szeroka oferta pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagających.

 

Kuchnie tej marki można nabyć w ponad 400 punktach na całym świecie, a produkowanych jest ponad 55 000 kuchni rocznie.
Kuchnie kosmopolityczne, z wielu miast.

Pragną kosmopolitycznego stylu życia, kuchnie francuskiej firmy Mobalpa z pewnością dopasują się do naszych oczekiwań i przyniosą sporą dozę zagranicznego piękna. Można powiedzieć, że kuchnia tej marki jest jak zwiedzanie odległego miasta za każdym razem, kiedy wchodzisz do swojej kuchni. Ta pozornie nowa wycieczka, staje się częścią każdego dnia.

 

To wszystko dzięki wzornictwu, które garściami czerpie z Londynu, Tokio, a nawet San Francisco i oczywiście Paryża.

Te francuskie kuchnie oferują wysoką jakość gwarantowaną przez firmę z długoletnią tradycją. Proste wzornictwo idealnie wkomponowuje się z eleganckimi materiałami, tworząc tak piękno, jak i międzynarodowy charakter projektowanego wnętrza. Przyjrzyjmy się kilku modelom, by mieć lepszy obraz na całą kolekcję.

 

Heliante Red z Tokio.

Inspirowana dalekim wschodem przenosi nas klimatem, oraz inspiracją prosto do Tokio. Błyszczące czerwone szafki idealnie komponują się z ciemnym drewnem. Dodatkowo obecne są akcenty ze stali nierdzewnej, oraz błyszczące liniowe krawędzie. Takie zestawienie perfekcyjnie komponuje się z białymi ścianami, gdzie osiągany jest balans tak często obecny we wschodnim wzornictwie. Pomimo dość mocnego kontrastu, wciąż obecny jest tu bardzo łagodny balans. Całość tworzy mocno współczesny wygląd, z posmakiem klimatu dalekiego wschodu.

 

Heliante z San Francisco.

Z Tokio przenosimy się do San Francisco, gdzie można dostrzec tajemniczą mgłę od Pacyfiku. Tutaj kuchnia używa szkła w kolorze wody oraz idealnie zapewnia grę światła. Do tego dobrze wpasowują się podświetlane półki oraz akcenty ze szczotkowanej stali. Ogólny wygląd jest chłodny, ale jednocześnie przyjazny. Dobrze oddaje to atmosferę znaną z San Francisco, oraz jego tolerancji. Kolor oceanu na meblach kuchennych przynosi na myśl falę wody. Kuchnia ta łączy metal, kamień oraz lakier w spójnej wizji. Chłodne, relaksujące wzornictwo oferuje pewien rodzaj nowoczesnego wyrafinowania. Poczuj się jak w San Francisco, niezależnie gdzie mieszkasz.

 

Omega Havana z Londynu.

Z San Francisco lecimy do Londynu, gdzie jesteśmy urzeczeni przez czarujący, ciemny styl kuchni Omega Hawana. Kuchnia ta ma modną paletę połączonych barw ciemnej kawy, jasnego latte i bladego kremu. W połączeniu z charakterystycznymi popielatymi barwami, kuchnia zyskuje organiczne ciepło. Garściami czerpie ona z najmodniejszych dzielnic Londynu takich jak Notting Hill czy Shoreditc. Zdecydowanie takie połączenie barw i klimatu tworzy bardzo zmysłowy styl metropolitalny. Jest to fantastyczny sposób na poczucie wielokulturowej wibracji nowoczesnego Londynu w Twoim domu.

 

Gaia Capucino

Z Wysp Brytyjskich krótka podróż na kontynent, gdzie czas dosłownie spowalnia. Kuchnia Gaia Capuccino obejmuje to wolniejsze i bardziej rodzinne życie. W przestronnym, lekkim stylu Gaia Capuccino oferuje spokojną i przyjemną kuchnię, w której przygotowywane są rodzinne kolacje. Przestrzenny, lekki wygląd tworzy miejsce spokojne, oraz idealne do przygotowania rodzinnej kolacji. Ekskluzywne lakierowane meble kuchenne oraz szuflady, wykończone są w błyszczącym satynowym kolorze. Współczesnego blasku nadają chromowane akcenty, z bardzo eleganckim przywiązaniem do detali. Nowoczesny wygląd jest spokojną odpowiedzą na współczesny, zabiegany styl życia.

 

Eco chocolate.

Francja zawsze była znana ze swojej kulinarnej smykałki, a w czekoladowej kuchni Eos Mobalpa oferuje prosty współczesny francuski styl projektowania. Fronty dębowe wykończone są w ciemnym czekoladowym lakierze, Eos łączy rustykalne i nowoczesne style. Dzięki delikatnej strukturze ziarnistego drewna dębu Eos Chocolate ma praktyczny, trwały wygląd. Każde drzwiczki posiadają profilowy uchwyt, który definiuje drewniane dębowe fronty. Podłużne wyfrezowania na uchwyty świetnie komponują się z laminowanym blatem w kolorze cappucino. Oferując współczesną wizję francuskiego wyrafinowania i jakości, czekolada Eos przynosi klimat Francji niezależnie od miejsca zamieszkania.

Odyssee z Paryża.

Wreszcie dotrzemy do szczytu francuskiej kultury i kuchni w Paryżu, mieście świateł. Podobnie jak błyszcząca gwiazda, kuchnia Odyssee błyszczy z wyrafinowaniem i blaskiem. Dzięki nowoczesnemu industrialnemu posmakowi, genialny lakier metaliczny i lekki Odyseee tworzy dynamiczną konstrukcję kuchni. Wyposażone w górne szafki przesuwające się, aby ukryć urządzenia i bałagan, kuchnia świetnie nadaje się do poddaszy. Fantastyczne środowisko, w którym można tworzyć, białe szafki są jak czyste płótno, na którym można pracować. Podobnie jak urok i piękno Paryża, jasna, otwarta kuchnia Odyssee ukazuje błyskotliwy talent francuskich projektantów kuchni.

 

Mobalpa oferuje świat egzotycznych smaków kuchni.

Dobrze wpasowują się one w oczekiwania osób pragnących kosmopolitycznej kuchni. Jest to wysoka jakościowo praca ręczna oraz praktyczne doświadczenie, które tworzy prawdopodobnie najlepsze francuskie meble kuchenne.

 

 • Dostosowanie do oczekiwań.

  Wszystkie szuflady posiadają ciche domykanie, dzięki czemu pracują bardzo gładko. Dodatkowo w standardzie dołączane są unikatowe wkładki pozwalające utrzymać wnętrze w czystości. Głębokie szuflady posiadają konfigurowalne przedziały na poszczególne rzeczy. Idealne by w jednej szufladzie umieścić zakupy, garnki, oraz butelki. Szuflady dodatkowo posiadają opatentowane regulowane wkładki ułatwiające trzymanie rzeczy w szufladzie. Różne akcesoria znacznie usprawniają używanie kuchni.

 • Rozwiązania.

  W kuchniach Mobalpa akcesoria wewnątrz i wkłady sprawiają, że korzystanie z kuchni jest po bardzo wygodne. Niezależnie czy to w pełni wyposażona szafka pod zlewozmywakiem, czy wbudowany sortownik śmieci, półki na butelki, czy też szafka na różne rzeczy. Możliwości na zagospodarowanie przestrzeni są setki, a wszystkie one tworzą niezwykle użyteczną kuchnię.

 • Komfort.

  Każda kuchnia posiada wysokość dostosowaną do użytkownika. Łącznie wysokości blatów jest aż trzydzieści sześć. Pozwalają one odpowiednio dopasować wysokość do maksymalnie komfortowej pracy. Urządzenia kuchenne także posiadają odpowiednią wysokość. Dzięki temu otwieranie piekarnika, czy zmywarki, będzie wymagało o wiele mniejszego wysiłku. Zdecydowanie kuchnia będzie dostosowana do Twoich nawyków. Warto też zauważyć że starannie dobierając wszystkie elementy, możemy zyskać aż dodatkowe dwadzieścia procent przestrzeni do przechowywania rzeczy.

 • Gwarancja.

  Wszystkie kuchnie Mobalpa przechodzą testy laboratoryjne, są również wodporne. Meble kuchenne objęte są pięcio letnią gwarancją. Szuflady, oraz zawiasy posiadają dwadzieścia pięć lat gwarancji.

 

Odkryj idealną kuchnię dla Twojego domu.

Znajdziesz tu szeroki wybór wzorów i stylów kuchni, które pomogą stworzyć idealną kuchnię dla Twojego domu. Wszystko to pomoże stworzyć idealną przestrzeń. Modele dostępne są zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Co ważne firma potrafi dostsować się do budżetu oferując kuchnię stylową, oraz funkcjonalną. Wiele z rozwiązań może znacznie zwiększyć miejsce na przechowywanie rzeczy.

 

Czy warto wybrać firmę Mobalpa?

Decyzję zostawiamy Państwu, natomiast my przytoczymy kilka zalet które warto wziąć pod uwage. Jest to producent ze 100 letnim doświadczeniem, kuchnie wykonywane są we Francuskich Alpach. Wszystkie kuchnie dostosowywane są pod względem wyglądu do wizji klienta oraz dostępnej przestrzeni. Niezależnie od Twojej osobowości, najpewniej znajdziesz jej odzwierciedlenie w meblach kuchennych.

 

Niektórzy ludzie czerpią najwięcej radości z subtelności wykończenia.

Inni lubią bardziej śmiałe, awangardowe podejście do projektowania swojego domu. Jeszcze bardziej chcą odczuwać gromki blask kolorów za każdym razem, gdy wchodzą pokoju. Niezależnie od Twoich preferencji, za każdym razem nadrzędnym priorytetem jest perfekcja. Dodatkowo meble budowane są przy użyciu ekologicznych praktyk.

Więcej możemy dowiedzieć się na stronie mobalpa.com