Studio-Kuchni.eu, 23 lata doświadczenia w projektowaniu i wykonywaniu kuchni na wymiar przy wsparciu asortymentu ze starannie dobranych polskich fabryk. Oferujemy kuchnie na wymiar w miejscowości Bochnia.

Specjalizujemy się w stylowych kuchniach na wymiar, w których priorytetem jest jakość wykonania i wpasowanie się w oczekiwania finansowe klienta. Wykonujemy kuchnie zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Za wyjątkowy wygląd kuchni odpowiadają nie tylko najnowsze technologie, oraz śledzenie trendów branży, ale przede wszystkim doświadczony projektant mający na swoim koncie ponad 460 realizacji i znający praktyczne sprawowanie się poszczególnych elementów kuchni. Od 23 lat przykładamy niezwykłą wagę, by oferowane meble kuchenne, sprzęt AGD, akcesoria meblowe, cechowały się ponadprzeciętnym wyglądem, jakością, funkcjonalnością.

 

Zamówienie kuchni w naszym studio bliższe jest dokonaniu inwestycji niż zwykłemu zakupowi. Zaprojektowania przez nas kuchnia podnosi wartość mieszkania przez niezwykły wygląd i wykorzystanie pomieszczenia w sposób, który nadaje mu drugie tchnienie.

To właśnie dlatego chętnie korzystają z naszych usług deweloperzy, oraz wiemy z opinii klientów, że przy sprzedaży mieszkania punktem na który najczęściej zwraca się uwagę jest kuchnia. Wszystko dlatego, że stanowi ona starannie wykonane serce domostwa, miejsce na swój odmienny sposób ważne dla każdego z domowników.

Wierzymy w wykonywanie ponadczasowych kuchni, jednak na bieżąco śledzimy trendy w branży, uczestniczymy w targach i szkoleniach.

To właśnie dlatego Twoja kuchnia będzie nie tylko funkcjonalna, ale i piękna, ale będzie efektem dziesiątek lat udoskonalań produktu i szukania rozwiązań, które zamieniają czas przebywania kuchni w przyjemność. Zapewniamy również usługi z zakresu architektury wnętrz.
Najnowsza technologia, oddanie, pasja, doświadczenie, wszystko to umożliwia nam zaprojektowanie Twojej wyjątkowej kuchni. Będzie ona zgodna z Twoim stylem życia, oczekiwaniami, zasadami zagospodarowania przestrzeni, oraz pomożemy Ci uzyskać styl którego szukałeś.

Nasza filozofia jest prosta. Każdy projekt którego się podejmujemy – niezależnie, czy jest to niewielka kuchnia, czy ogromna, jest dla nas tak samo ważny jak dla Ciebie.

Pomagamy Ci starannie dobrać każdy aspekt kuchni podczas projektowania wyglądu, oraz gwarantujemy staranny montaż i transport w miejscowości Bochnia.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Klasyczna biała kuchnia w kamienicy 2

Klasyczna biała kuchnia w kamienicy

Klasyczna biała kuchnia w kamienicy Stosunkowo niewielkie, choć wysokie pomieszczenie, zostało...

Angielska kuchnia z wyspą oraz ciekawym akcentem

Angielska kuchnia z wyspą oraz ciekawym akcentem Wygląd tej angielskiej kuchni jest stonowany, a...
Dwa odcienie tworzące nowoczesną elegancję 5

Dwa odcienie tworzące nowoczesną elegancję

Dwa odcienie tworzące nowoczesną elegancję Mamy tutaj świetne geometryczne rozwiązania. Począwszy...

Skrycie i elegancko w nowoczesnej kuchni

Skrycie i elegancko w nowoczesnej kuchni Czy da się tak wkomponować otwartą kuchnię, by na...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

9 + 8 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123