Jako Studio-Kuchni.eu oferujemy prestiżowe kuchnie na zamówienie w miejscowości Dębica. Nasz wysoce wyspecjalizowany zespół, doświadczony w dostarczaniu najlepszych kuchni na zamówienie do Dębicy i okolic, zapewni Ci przeniesienie kuchni z Twoich marzeń do rzeczywistości.

Projektant z 23 letnim doświadczeniem w branży i umiejętnościami światowej klasy zagwarantuje Ci stworzenie idealnej kuchni dopasowanej do Twoich oczekiwań, stylu życia, budżetu, oraz kuchni. Tchniemy drugie życie w Twoją kuchnię i jeśli nie masz na nią pomysłu, zaprojektujemy ją w sposób o jakim wcześniej nawet nie myślałeś. Jeśli masz zarys odnośnie kuchni, z przyjemnością wykonamy ją według Twoich wytycznych.

 

Wykonując kuchnie w naszym studio zapewniamy również zarówno doradztwo, jak i możliwość zamówienia akcesoriów meblowych, oraz sprzętu AGD. Dzięki temu kuchnie realizujemy kompleksowo. Od wymiarowania, przez projektowanie, po transport i montaż. Jesteśmy szczęśliwi mogąc realizować Twoją kuchnię, a naszą największą motywacją jest Twoja satysfakcja. Zapewniamy również usługi dekoratora wnętrz.

Mamy świadomość, jak ważna dla Ciebie jest Twoja kuchnia. Dla nas jet ona równie ważna. To właśnie wokół niej toczy się codzienne życie, w niej przygotowujemy posiłki i spędzamy dużą część życia.

To dlatego klienci tak chętnie polecają nas swoim znajomym i rodzinie. Jesteś dla nas najważniejszy. Stworzymy dla Ciebie kuchnię, która będzie trwała, solidna, piękna, funkcjonalna, oraz przetrwa długie lata. Jeśli masz pomysł, pomożemy przenieść go do rzeczywistości. Jeśli nie masz i interesuje Cię pomysł na kuchnie, szukasz inspiracji, interesują Cię aranżacje kuchni, nasz doświadczony projektant pomoże Ci wybrać rozwiązania maksymalnie podnoszące walory Twojego pomieszczenia. Pomożemy tchnąć drugie tchnienie w Twoją dotychczasową kuchnię.

Warto, by była ona nie tylko piękną wizytówką i inwestycją podnoszącą wartość naszego domu, ale też przede wszystkim by czas spędzony w niej był przyjemnością.

W dobrej atmosferze czas spędzony w kuchni jest przyjemny niezależnie od mebli, ale już w dobrze urządzonej kuchni czas jest prawdziwą przyjemnością.

Dodatkowo kuchnie projektujemy w sposób funkcjonalny, z nastawieniem mówiącym, że służyć musi ona długie lata.

Dzięki temu nie musisz robić dodatkowych dziesiątek kilometrów, czy nadwyrężać kręgosłupa zbyt często się schylając. Wszystko nie tylko będzie wyglądać oszałamiająco, ale też pomieścisz znacznie więcej rzeczy niż dotychczas, oraz wszystko co najważniejsze będziesz mieć pod ręką. Kuchnia może być wykonana w każdym preferowanym przez Ciebie stylu, od nowoczesnej kuchni glamour, przez kuchnie art deco do kuchni klasycznych angielskich. Współpracując z nami nie musisz posiadać ogromnej wiedzy z zakresu trendów, nowości, rozwiązań. Długimi latami doskonaliliśmy się, by móc dostarczyć Ci kuchnię o jakiej marzyć w preferowanym przez Ciebie budżecie.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Piękne oblicze klasycznej kuchni

Piękne oblicze klasycznej kuchni Duże drzwi oraz okna świetnie oświetlają całe pomieszczenie....

Znakomita zdobiona kuchnia francuska

Znakomita zdobiona kuchnia francuska Jasny kolor malowania drewna idealnie podkreśla jego...
Stylowa półokrągła kuchnia 3

Stylowa półokrągła kuchnia

Stylowa półokrągła kuchnia Rewelacyjny, nietypowy wygląd zapewnia pół okrągła konstrukcja wyspy....
Przestronna nowoczesna kuchnia 3

Przestronna nowoczesna kuchnia

Przestronna nowoczesna kuchnia Pierwszą rzeczą która przyciąga wzrok, jest wielopoziomowa wyspa...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

2 + 3 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123