Oferujemy kuchnie na zamówienie w miejscowości Głogów. W branży meblarskiej i projektowania wnętrz działamy od 23 lat. Naszą filozofią jest tworzenie kuchni na wymiar, które odzwierciedlają Twój styl życia, oczekiwania, gust, w taki sposób, byś nie musiał przejmować się dostępną powierzchnią.

 Nasz doświadczony zespół składający się z projektanta, grupy montażowej i obsługi, specjalizuje się w realizacji kuchni marzeń.  Jeśli chodzi o samo projektowanie, najważniejszy jesteś Ty, Twoje oczekiwania i Twoja satysfakcja.  Odwiedzimy Cię w pomieszczeniu by zebrać dokładne wymiary, poznać wymagania, oraz wspólnie opracować zarys.

 

Jeśli nie masz pomysłu, zaprojektujemy kuchnię w sposób o jakim nawet nie marzyłeś. Jeśli masz pomysł, dołożymy wszelkich starań by przenieść go do rzeczywistości zgodnie z Twoją koncepcją. Zapewniamy również aranżację wnętrz.

Meble kuchenne, używane w naszych projektach pochodzą od uznanych polskich fabryk, każdorazowo muszą spełnić szereg rygorystycznych norm i posiadać stosowne certyfikaty. Polegamy na najnowszej technologii, nieograniczonym wyborze wymiarów mebli, palety kolorów, akcesoriów, sprzętów AGD. Wszystko to w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, pasją, oddaniem temu, by przenieść Twoją kuchnię z marzeń do rzeczywistości sprawia, że współpraca z nami to gwarancja satysfakcji.

Interesuje Cię kuchnia na wymiar w Głogowie?

Zaplanujemy i zamontujemy kuchnię pod każdym względem odpowiadającą Twoim wymaganiom, pomieszczeniu którym dysponujesz, potrzebą i życzeniom.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim dzielimy się pasją i doświadczeniem, byś nie musiał latami zgłębiać wiedzy technicznej. Traktujemy klientów naszego studia kuchni po partnersku, więc otrzymujesz nie tylko eleganckie meble kuchenne, ale przede wszystkim kuchnie marzeń w preferowanym przez siebie budżecie. Kuchnie wykonujemy kompleksowo, od fazy projektowania, przez aranżację, doradztwo, transport i montaż. Każda z wykonywanych kuchni jest dla nas wyjątkowa i do każdej mamy indywidualne podejście. Pomagamy przebrnąć przez nieskończenie wiele możliwości w taki sposób, by kuchnia była nie tylko piękna, ale też funkcjonalna i służyła Ci długie lata. Estetyka wykonania, staranność, trwałość cechują nasze produkty. Fachowe doradztwo techniczne, terminowa realizacja, oraz dogodne warunki płatności, połączone z elastycznością, czynią proces projektowania i wykonywania Twojej kuchni czystą przyjemnością. W naszą pracę wkładamy dużo serca, więc sprostamy Twoim nawet najbardziej nietypowym wymaganiom.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Kuchnia z białym marmurem 1

Kuchnia z białym marmurem

Kuchnia z białym marmurem Od zawsze spotykamy marmur wewnątrz naszych domów. Używano.go zarówno do...

Kreatywnie i w dobrym guście

Kreatywnie i w dobrym guście Bardzo nowoczesna kuchnia, która jednak ma w sobie sporo przytulnego...

Srebrne akcenty nowoczesnej kuchni

Srebrne akcenty nowoczesnej kuchni Nowoczesne kuchnie cechuje minimalistyczny wygląd, który jednak...

Elegancja klasycznej kuchni

Elegancja klasycznej kuchni. Zbliżone odcienie barw tworzą przyjemną, przytulną kolorystykę. Taki...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

5 + 3 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123