Oferujemy kuchnie na zamówienie w miejscowości Głogów. W branży meblarskiej i projektowania wnętrz działamy od 23 lat. Naszą filozofią jest tworzenie kuchni na wymiar, które odzwierciedlają Twój styl życia, oczekiwania, gust, w taki sposób, byś nie musiał przejmować się dostępną powierzchnią.

 Nasz doświadczony zespół składający się z projektanta, grupy montażowej i obsługi, specjalizuje się w realizacji kuchni marzeń.  Jeśli chodzi o samo projektowanie, najważniejszy jesteś Ty, Twoje oczekiwania i Twoja satysfakcja.  Odwiedzimy Cię w pomieszczeniu by zebrać dokładne wymiary, poznać wymagania, oraz wspólnie opracować zarys.

 

Jeśli nie masz pomysłu, zaprojektujemy kuchnię w sposób o jakim nawet nie marzyłeś. Jeśli masz pomysł, dołożymy wszelkich starań by przenieść go do rzeczywistości zgodnie z Twoją koncepcją. Zapewniamy również aranżację wnętrz.

Meble kuchenne, używane w naszych projektach pochodzą od uznanych polskich fabryk, każdorazowo muszą spełnić szereg rygorystycznych norm i posiadać stosowne certyfikaty. Polegamy na najnowszej technologii, nieograniczonym wyborze wymiarów mebli, palety kolorów, akcesoriów, sprzętów AGD. Wszystko to w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, pasją, oddaniem temu, by przenieść Twoją kuchnię z marzeń do rzeczywistości sprawia, że współpraca z nami to gwarancja satysfakcji.

Interesuje Cię kuchnia na wymiar w Głogowie?

Zaplanujemy i zamontujemy kuchnię pod każdym względem odpowiadającą Twoim wymaganiom, pomieszczeniu którym dysponujesz, potrzebą i życzeniom.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim dzielimy się pasją i doświadczeniem, byś nie musiał latami zgłębiać wiedzy technicznej. Traktujemy klientów naszego studia kuchni po partnersku, więc otrzymujesz nie tylko eleganckie meble kuchenne, ale przede wszystkim kuchnie marzeń w preferowanym przez siebie budżecie. Kuchnie wykonujemy kompleksowo, od fazy projektowania, przez aranżację, doradztwo, transport i montaż. Każda z wykonywanych kuchni jest dla nas wyjątkowa i do każdej mamy indywidualne podejście. Pomagamy przebrnąć przez nieskończenie wiele możliwości w taki sposób, by kuchnia była nie tylko piękna, ale też funkcjonalna i służyła Ci długie lata. Estetyka wykonania, staranność, trwałość cechują nasze produkty. Fachowe doradztwo techniczne, terminowa realizacja, oraz dogodne warunki płatności, połączone z elastycznością, czynią proces projektowania i wykonywania Twojej kuchni czystą przyjemnością. W naszą pracę wkładamy dużo serca, więc sprostamy Twoim nawet najbardziej nietypowym wymaganiom.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Otwarta kuchnia pełna szyku 1

Otwarta kuchnia pełna szyku

Otwarta kuchnia pełna szyku Przestrzeń kuchenną można idealnie wkomponować jako piękną ozdobę...

Komfort połączony z elegancją francuskiej kuchni

Komfort połączony z elegancją francuskiej kuchni W przypadku tej klasycznej francuskiej kuchni...

Biała francuska kuchnia z ciemną wyspą

Biała francuska kuchnia z ciemną wyspą. Biały kolor idealnie pasuje do drewnianych mebli...

Kreatywnie i w dobrym guście

Kreatywnie i w dobrym guście Bardzo nowoczesna kuchnia, która jednak ma w sobie sporo przytulnego...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

4 + 1 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123