Meble kuchenne powystawowe, zmiana wystawy

Zaprojektujemy oraz wykonamy kuchnię na wymiar w mieście Czeladź i okolicy

Nasz zespół stolarzy oraz projektantów dobierze dla Państwa najlepsze rozwiązania. Posiadamy dwie główne kolekcje kuchni na wymiar w mieście Czeladź. Pierwsza bazowana jest na nowoczesnych wzorach i kształtach. Dominują tutaj lakierowane fronty, oraz drewno egzotyczne. Kuchnia wygląda wtedy modnie, tak jak na targach meblowych. Możemy wykorzystać tutaj wszelkie nowinki techniczne, takie jak fronty kuchenne ze spieków kwarcowych. Jest to kamienna okleina meblowa. Zewnętrzna powierzchnia mebli wygląda wtedy jak naturalny kamień. Drugą kolekcję stanowią klasyczne kuchnie. Bazujemy wtedy na drewnianych frontach kuchennych. Posiadamy doświadczenie stolarskie, więc wykonujemy liczne rzeźbienia w drewnie. Jest to ponadczasowe piękno, które wzbogacone jest o nowoczesne rozwiązania techniczne. Dzięki temu w kuchni o klasycznym wyglądzie mamy nowoczesne szuflady, czy też zawiasy meblowe. Dużym ułatwieniem jest także sprzęt kuchenny z kolekcji retro, który pozwala dopasować się do tradycyjnego stylu.

kuchnie_na_wymiar_1

Specjalizujemy się w zabudowie kuchennej, jednak możemy także stworzyć garderobę.

Projekt dostosowany do indywidualnych potrzeb jest zawsze lepszy od gotowych rozwiązań. Odpowiednio aranżujemy przestrzeń, z myślą o Twojej wygodzie. Jeśli dużo gotujesz, zadbamy aby było to wygodne. Należy w tym celu dobrać odpowiedni kształt mebli kuchennych i pozostałe elementy. W Czeladzi popularne są nowoczesne kuchnie, które mogą posiadać dowolny kolor. Technologia produkcji pozwala na stosowanie lakieru w każdej barwie. Jeśli pozwala na to rozmiar pomieszczenia, warto rozważyć zastosowanie wyspy kuchennej. Może ona posiadać wiele funkcji, a każda z nich podnosi wygodę gotowania. Zaczynając od dodatkowego blatu roboczego, po miejsce na dodatkowe sprzęty. Decydując się na wyspę kuchenną należy pamiętać, że wymaga ona dodatkowych przeróbek instalacji wodnej i elektrycznej. Ogromna ilość korzyści w pełni rekompensuje potrzebę ewentualnych modyfikacji.

Zapewnimy przejrzystą wycenę mebli kuchennych w Czeladzi.

Zaczynamy od wyboru preferowanego stylu. Następnie nasz projektant wykona wycenę mebli kuchennych w Czeladzi. Możemy także zaproponować własne projekty i pomysły. Zawsze stawiamy na wysoką dobranie indywidualnych rozwiązań dla konkretnego klienta. Bierzemy pod uwagę to jak dużo czasu spędzasz w kuchni i czym ona dla Ciebie jest. Bardzo często jest to centrum domu, wokół którego toczy się wiele codziennych spraw. Wtedy warto zadbać aby można było w niej wygodnie usiąść i porozmawiać. Często można połączyć to z funkcją jadalni. Modne jest także połączenie klasycznej kuchni z salonem. Jeśli nie mamy widocznych ścian działowych, to kuchnia powinna być wyjątkowo piękna. Nie może odbiegać wyglądem od jakości mebli salonowych. Nie jest to wyłącznie miejsce przyrządzania posiłków. Obecne możliwości produkcyjne zaskoczą Cię ilością opcji do wyboru. Postaramy się pomóc Ci dokonać jak najlepszego wyboru, który będzie Cię cieszył długie lata. 

Najnowsze realizacje:

Przestronna biała kuchnia we francuskim stylu.

Przestronna biała kuchnia we francuskim stylu. Zaprojektowana jest w ponadczasowy sposób. Układ...

Rustykalne detale oraz klasyczna elegancja

Rustykalne detale oraz klasyczna elegancja W dobrze zaprojektowanej angielskiej kuchni gotować...
Francuska przestronna kuchnia z wyspa-3

Francuska przestronna kuchnia z wyspą

Francuska przestronna kuchnia z wyspą. Na przestrzeni lat sposób projektowania, oraz wykonywania...
Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni 1

Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni

Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni Pomieszczenie zostało zaprojektowane w sposób...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku: