Od 23 lat obecności w branży dostarczamy wyjątkowe kuchnie na zamówienie, pozwalające zrealizować marzenia klientów na terenie miasta Kędzierzyn Koźle. Długoletnia tradycja w zakresie projektowania i wykonywania gwarantują, że jesteśmy w stanie wykonać kuchnie w każdym stylu i przeznaczeniu.

Dlatego właśnie zyskasz dokładnie taką kuchnię, o jakiej marzysz. W ofercie znajdą Państwo zarówno meble kuchenne klasyczne, jak i kuchnie nowoczesne. Oferta jest na tyle obszerna, że każdy niezależnie od gustu znajdzie kuchnię, którą pokocha. Kuchnie oferowane w naszym Studio cieszą się dużą renomą ze względu na precyzję wykonania, estetykę, funkcjonalność i dopasowanie do Państwa gustu.

 

Jeśli interesują Państwa kuchnie w mieście Kędzierzyn Koźle, służymy najwyższym poziomem obsługi klienta, profesjonalizmem i zaangażowanie w to, by kuchnia przede wszystkim powodowała uśmiech na twarzy i szczęście.

Naszym priorytetem jest zaprojektować kuchnię w taki sposób, by była ona zgodna z Państwa budżetem i oczekiwaniami. Zapewniamy również projektowanie wnętrz. W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów,  jednak traktując klienta po partnersku pomagamy dobrać rozwiązania w taki sposób, by nie przepłacać za rzeczy atrakcyjnie wyglądające jedynie w katalogach.

Mamy pełną świadomość, że kuchnia projektowana jest dla Państwa i to Państwo są najważniejsi. Dlatego kuchnie projektujemy dla Państwa wygody, oraz uczynienia codziennej pracy w kuchni przyjemniejszą, łatwiejszą, wygodniejszą.

Do tego gwarantujemy, że nie kończymy pracy dopóki kuchnia nie staje się wizytówką domu, co wcale nie musi być drogie. Zapewniamy również meble kuchenne w stylu angielskim, oraz w każdym innym wiodącym. Dzięki znajomości wielu technik i sekretów projektantów wnętrz, pomysły na kuchnię, aranżacje, projekty kuchni wykonywane są tak, by uzyskać oszałamiający efekt przy wpasowaniu się w oczekiwania klienta.

Oferowane w naszym asortymencie produkty cieszą się sława na rynku akcesoriów i mebli kuchennych. 

Dzięki mnogości wzorów, możliwości pełnego dostosowywania rozmiarów szafek przez projektanta i dostępowi do najlepszego asortymentu, jesteśmy w stanie przenieść kuchnię z Twoich marzeń do rzeczywistości. Asortyment dobieramy tak, by kojarzył się on przede wszystkim z trwałością, dobrym gustem, oraz by aranżacje kuchni, projekty, meble kuchenne i wszystkie kuchnie na wymiar w mieście Kędzierzyn Koźle wykonywane były z dbałością o najwyższe standardy wykonania kuchni.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Ciekawy kontrast czerni z bielą 2

Ciekawy kontrast czerni z bielą

Ciekawy kontrast czerni z bielą Klasyczny układ w którym po środku jest wyspa kuchenna otoczona...

Piękna pół okrągła kuchnia

Piękna pół okrągła kuchnia Ponadczasowa biel idealnie komponuje się z pół okrągłym kształtem...
Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni 1

Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni

Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni Nowoczesny wygląd nie zawsze musi kojarzyć się ze sterylną...

Srebrne akcenty nowoczesnej kuchni

Srebrne akcenty nowoczesnej kuchni Nowoczesne kuchnie cechuje minimalistyczny wygląd, który jednak...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

10 + 3 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123