Od 23 lat obecności w branży dostarczamy wyjątkowe kuchnie na zamówienie, pozwalające zrealizować marzenia klientów na terenie miasta Kędzierzyn Koźle. Długoletnia tradycja w zakresie projektowania i wykonywania gwarantują, że jesteśmy w stanie wykonać kuchnie w każdym stylu i przeznaczeniu.

Dlatego właśnie zyskasz dokładnie taką kuchnię, o jakiej marzysz. W ofercie znajdą Państwo zarówno meble kuchenne klasyczne, jak i kuchnie nowoczesne. Oferta jest na tyle obszerna, że każdy niezależnie od gustu znajdzie kuchnię, którą pokocha. Kuchnie oferowane w naszym Studio cieszą się dużą renomą ze względu na precyzję wykonania, estetykę, funkcjonalność i dopasowanie do Państwa gustu.

 

Jeśli interesują Państwa kuchnie w mieście Kędzierzyn Koźle, służymy najwyższym poziomem obsługi klienta, profesjonalizmem i zaangażowanie w to, by kuchnia przede wszystkim powodowała uśmiech na twarzy i szczęście.

Naszym priorytetem jest zaprojektować kuchnię w taki sposób, by była ona zgodna z Państwa budżetem i oczekiwaniami. Zapewniamy również projektowanie wnętrz. W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów,  jednak traktując klienta po partnersku pomagamy dobrać rozwiązania w taki sposób, by nie przepłacać za rzeczy atrakcyjnie wyglądające jedynie w katalogach.

Mamy pełną świadomość, że kuchnia projektowana jest dla Państwa i to Państwo są najważniejsi. Dlatego kuchnie projektujemy dla Państwa wygody, oraz uczynienia codziennej pracy w kuchni przyjemniejszą, łatwiejszą, wygodniejszą.

Do tego gwarantujemy, że nie kończymy pracy dopóki kuchnia nie staje się wizytówką domu, co wcale nie musi być drogie. Zapewniamy również meble kuchenne w stylu angielskim, oraz w każdym innym wiodącym. Dzięki znajomości wielu technik i sekretów projektantów wnętrz, pomysły na kuchnię, aranżacje, projekty kuchni wykonywane są tak, by uzyskać oszałamiający efekt przy wpasowaniu się w oczekiwania klienta.

Oferowane w naszym asortymencie produkty cieszą się sława na rynku akcesoriów i mebli kuchennych. 

Dzięki mnogości wzorów, możliwości pełnego dostosowywania rozmiarów szafek przez projektanta i dostępowi do najlepszego asortymentu, jesteśmy w stanie przenieść kuchnię z Twoich marzeń do rzeczywistości. Asortyment dobieramy tak, by kojarzył się on przede wszystkim z trwałością, dobrym gustem, oraz by aranżacje kuchni, projekty, meble kuchenne i wszystkie kuchnie na wymiar w mieście Kędzierzyn Koźle wykonywane były z dbałością o najwyższe standardy wykonania kuchni.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia Ponadczasowy wygląd można połączyć z praktycznościom. Wystarczy...
Kuchnia z białym marmurem 1

Kuchnia z białym marmurem

Kuchnia z białym marmurem Od zawsze spotykamy marmur wewnątrz naszych domów. Używano.go zarówno do...
Kremowa klasyczna kuchnia-1

Kremowa klasyczna kuchnia

Kremowa klasyczna kuchnia Dobrze oświetlona oraz słoneczna francuska kuchnia z wyspą. Pod ogromnym...
Jasna angielska kuchnia z wyspą-1

Jasna angielska kuchnia z wyspą

Jasna angielska kuchnia z wyspą Pomieszczenie jest bardzo jasne dzięki światłu padającemu z...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

14 + 13 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123