Oferujemy kuchnie na zamówienie w miejscowości Leszno. Kuchniami zajmujemy się od 23 lat, podczas których zgromadziliśmy liczne grono klientów, którzy chętnie rekomendują nas rodzinie i znajomym.

To oni są naszą dumą i będziemy szczęśliwi, jeśli i Ty dołączysz do grona usatysfakcjonowanych klientów. Kuchnie wykonujemy kompleksowo, od wymiarowania, przez projektowanie, po transport, montaż i obsługę po nim. Dbamy o najwyższy standard obsługi na każdym z etapów realizacji, a klientów traktujemy po partnersku. To dlatego doradzimy Ci najlepsze rozwiązania w preferowanym przez Ciebie budżecie. Każda kuchnia jest inna, jak i każdy klient jest inny. Niezależnie, czy to ogromna kuchnia, czy niewielka realizacja – w każdą kuchnię wkładamy serce. To dlatego zyskasz wyjątkową, funkcjonalną, piękną i trwałą kuchnię, którą pokochasz. Będzie zgodna z Twoim stylem życia, oczekiwaniami, wymaganiami i preferowanym budżetem.

 

Kuchnię zmieniamy średnio co 15 lat, często jest to spora inwestycja, więc bywa stresująca

U nas projektowanie kuchni, jak i jej realizacja jest czystą przyjemnością, ponieważ poświęcimy każdą potrzebną ilość czasu byś stwierdził, że to jest projekt który w pełni Ci odpowiada. Dodatkowo wyznajemy odchodzącą w niepamięć zasadę, że lepiej coś odradzić, aniżeli klient miałby być potem niezadowolony. Starannie Cię wysłuchamy, poznamy oczekiwania, to jak widzisz swoją kuchnię marzeń, jeśli będzie trzeba podsuniemy pomysły na bazie wieloletniego doświadczenia, ale przede wszystkim zaproponujemy rozwiązanie.

Realizując kuchnie na wymiar kompleksowo oferujemy nie tylko meble kuchenne, ale również sprzęt AGD, akcesoria meblowe, osprzęt (jednak rzeczy nie zamawiamy osobno, a wyłącznie do realizacji, które wykonujemy.

Jesteśmy w stanie wykonać kuchnie w każdym preferowanym stylu, szczególnie polecamy meble kuchenne w stylu angielskim. Służymy doradztwem w doborze każdej z tych rzeczy, dzięki czemu nie musisz miesiącami zgłębiać zawiłości technicznych. Dodatkowo na każdą rzecz przypada co najmniej 24 miesiące gwarancji, a na okucia marki Blum gwarancja jest dożywotnia.

Działamy również na terenie miasta Leszno, gwarantujemy, że spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania.

Jeśli szukasz solidnej, trwałej i wyjątkowej kuchni na lata, która dodatkowo zmieści się w preferowanym przez Ciebie budżecie i będzie zaprojektowana przez architekta z wieloletnim stażem, zachęcamy do współpracy, byśmy w praktyce mogli pokazać Ci jak bardzo zmienić może się Twoja kuchnia.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Naturalne piękno dębu w kuchni 1

Naturalne piękno dębu w kuchni

Naturalne piękno dębu w kuchni Nowoczesne kuchnie słyną z prostych brył i niezwykle modnych w...

Klasyczna architektura kuchni

Klasyczna architektura kuchni Przestronna tradycyjna francuska kuchnia w ładnym jasnym kolorze,...

Piękna pół okrągła kuchnia

Piękna pół okrągła kuchnia Ponadczasowa biel idealnie komponuje się z pół okrągłym kształtem...
Modny granit w naturalnej kuchni 1

Modny granit w naturalnej kuchni

Modny granit w naturalnej kuchni     Niezwykle nowoczesne, choć przy tym wyważone...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

2 + 5 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123