Oferujemy prestiżowe kuchnie na zamówienie na terenie miasta Łódź. Od 23 lat obecności w branży wypracowaliśmy najwyższe standardy jakości zarówno wykonywanych przez nas kuchni, jak i obsługi klienta.

Naszym nadrzędnym celem jest dostarczyć Ci piękną, funkcjonalną i trwałą kuchnię na wymiar na lata. Zawsze staramy się dostarczyć najlepsze rozwiązania w preferowanym przez Ciebie budżecie, przez co otrzymasz kuchnię która nie tylko jest świetną wizytówką domu, ale też inwestycją, która podnosi jego wartość. Z użyciem najnowszych technologii i programów komputerów, doświadczonego zespołu, pasji i zaangażowania, przenosimy Twoją kuchnię z marzeń do rzeczywistości. Kuchnie realizujemy kompleksowo, od wymiarowania, przez projektowanie, aranżację, transport, montaż, obsługę po odbiorze).

 

Przy projektowaniu nie jesteśmy zadowoleni, dopóki Ty nie jesteś. Ważne jest dla nas, co cenisz w nowej kuchni. Jeśli chcesz, by kuchnia była zgodna z Twoim stylem życia i pozostałymi pomieszczeniami, wykonamy ją zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu.

Połączenie pasji, doświadczenia, umiejętności i mebli kuchennych z uznanych polskich fabryk, sprawi że Twoja kuchnia będzie świetnie sprawować się przez długie lata. Przez ostatnie 23 lata wykonaliśmy setki kuchni na wymiar, dlatego wiemy jak dostarczyć Ci możliwie najlepszą kuchnię. Jeśli masz jakikolwiek pomysł, przeniesiemy go do rzeczywistości.
Wiemy jak ważna jest Twoja kuchnia, dlatego każdy z elementów otrzymujesz terminowo. Kuchnia pod zabudowę wykorzystuje wszystkie najlepsze cechy Twojego pomieszczenia, a jego wady zmienia w zalety.

Cały proces zmiany kuchni może wprowadzić dużo zamieszania do życia, dlatego staramy się sprawić by był możliwie najprostszy.

To właśnie dlatego służymy radą, projektujemy, znamy rynek, wiemy które elementy się sprawdzają, a których lepiej unikać, bo są stratą pieniędzy. Z przyjemnością podzielimy się z Tobą tą wiedzą, bo jesteś dla nas ważny. Zapewniamy również projektowanie wnętrz.

Działamy również na terenie Łodzi. Cały asortyment objęty jest 24 miesięczną gwarancją, a okucia marki Blum posiadają dożywotnią gwarancję.

Asortyment meblowy pochodzi z uznanych producentów. Twoja kuchnia może być wykonana w każdym preferowanym przez Ciebie stylu, od nowoczesnych kuchni high tech, przez kuchnie art deco po kuchnie w stylu angielskim. Zapewniamy również sprzęt AGD, oraz akcesoria meblowe. Dzięki doświadczonej ekipie montażowej zyskasz pełną zgodność finalnej realizacji z projektem.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Szykowna nowoczesna kuchnia

Szykowna nowoczesna kuchnia Nowoczesna kuchnia nie zawsze musi być biała, sterylna i...

Stylowe połączenie we francuskiej kuchni

Stylowe połączenie we francuskiej kuchni Jest pewien ponadczasowy układ i stylistyka, która nigdy...

Tradycyjna angielska kuchnia

Tradycyjna angielska kuchnia Kuchnia jest miejscem w którym gotujemy, spożywamy posiłki, czy po...
piękne_kuchnie_z_wyspa_1

Perfekcyjnie stonowana elegancja

Perfekcyjnie stonowana elegancja Piękna kuchnia z wyspą w bardzo stonowanej kolorystyce...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

9 + 14 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123