Meble kuchenne powystawowe, zmiana wystawy

Wykonujemy oraz montujemy kuchnię na wymiar w Grodkowie.

Projektowanie oraz produkcja kuchni na wymiar w Grodkowie to nasza pasja. Staramy się dbać o wysoką jakość, przy tym pamiętając o dobrym przemyśleniu projektu. Równie ważne jest aby meble były dopasowane do konkretnego pomieszczenia. Cena kuchni oraz cennik jest również ważny, abyśmy mogli dostosować się do preferowanego budżetu. Pomaga w tym przemyślana oferta. Aby pomieszczenie było bardziej ergonomiczne, warto zastosować odpowiednie akcesoria meblowe. Aby zapewnić przestrzeń roboczą, równie ważne są odpowiednie blaty kuchenne. Mamy dostępne zarówno blaty z granitu, drewna, jak i sklejki meblowej. Od ponad dwudziestu lat na bieżąco uczestniczymy w szkoleniach podnoszących nasze kompetencje.  

kuchnie_na_wymiar_1

Jesteśmy specjalistami, którzy pomogą Ci wybrać meble kuchenne.

Skorzystaj z pracy naszych projektantów. Przekonasz się, jak wygląda najlepsza wersja Twojej dotychczasowej kuchni. Staramy się śledzić wszystkie sezonowe trendy, aby tworzone w Grodkowie kuchnie zawsze były modne. Bezpłatna wizualizacja pozwoli dobrze wyobrazić sobie rozmieszczenie wszystkich elementów. Przekonajmy się jak duże będą meble, oraz ocenimy ich wygląd. Zmiana kolory zajmuje krótkie sekundy. Chcemy aby kuchnia odzwierciedlała Ciebie. Każdy człowiek jest inny. Tak samo każdy człowiek to dla nas oddzielna osobowość. Dlatego kuchnie projektujemy najpierw wysłuchując faktycznych potrzeb klienta.

Od wielu lat współpracujemy z najlepszym polskimi stolarzami oraz sklepami ze sprzętem AGD.

Do wykonywanych przez nas kuchni zapewniamy transport i montaż na terenie Grodkowa. Obsługujemy także pobliskie miejscowości. Staramy się aby użyte materiały były jak najlepszej jakości. Dzięki temu stosujemy odpowiednio gęste płyty w formacie MDF. Są one dużo trwalsze od tanich alternatyw spotykanych standardowo w sklepach meblowych. Stosujemy także okucia ze zwiększonym udźwigiem. Szacowany udźwig drzwiczek przesuwnych to około 70 kilogramów. Przewidywany okres używania w domowych warunkach to około trzydzieści lat. Zawsze też staramy się dostarczyć możliwie dobrą jakość w atrakcyjnej cenie. Staramy się zachować spójność pod względem jakości, jednak nie lubimy przepłacać. Dlatego dobieramy najlepsze elementy o odpowiednio dobrej jakości. Oczywiście są one dobrane także pod względem indywidualnych cech danego pomieszczenia. Montujemy także sprzęt AGD.

Najnowsze realizacje:

Znakomita zdobiona kuchnia francuska

Znakomita zdobiona kuchnia francuska Jasny kolor malowania drewna idealnie podkreśla jego...

Tradycyjne francuskie meble kuchenne

Tradycyjne francuskie meble kuchenne. Klasyczna francuska kuchnia z wyspą na której znajduje się...
angielskie_kuchnie2

Szykowna angielska kuchnia

Szykowna angielska kuchnia Kremowa angielska kuchnia o niezwykle szykownym oraz stylowym...

Znakomita angielska kuchnia

Znakomita angielska kuchnia   Staranność i perfekcję widać na każdym kroku. Wszystkie...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku: