Meble kuchenne powystawowe, zmiana wystawy

Od ponad dwudziestu lat dostarczamy kuchnie na wymiar w Krapkowicach.

Zapewniamy szeroki wybór kuchni, w różnej kolorystyce i stylu. Obszar działań obejmuje Krapkowice, oraz okoliczne miejscowości. Dostosujemy układ mebli do pomieszczenia. Stworzymy indywidualne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Uważnie wysłuchamy wszystkich wymagań, aby dostarczyć kuchnię której pragniesz. Aby spotkać się z naszym ekspertem, zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefonicznego. Na spotkaniu przedstawimy wszystkie możliwości. Na pewno jest wiele pomysłów na aranżację wnętrza, o których wcześniej nie myślałeś. Wykorzystamy wiedzę techniczną i wieloletnie doświadczenie, aby zaprezentować Ci najlepsze możliwości. Wszystkie kuchnie na wymiar mogą zostać dostarczone i zamontowane przez nas bezpośrednio do Twojego domu. Na spotkaniu z projektantem ustalimy wszystkie szczegóły, oraz budżet. Posiadamy dużą kolekcję mebli kuchennych, aby sprostać wszelkim oczekiwaniom klientów. Ważne jest abyśmy dopasowali się do Twojego stylu, budżetu, jak i oczekiwanych usług.

kuchnie_na_wymiar_1

Obszerna gama materiałów pozwala wybrać najlepszy styl.

Nasze kuchnie mogą być klasyczne lub nowoczesne. Zapewniamy szeroką gamę kolorów oraz opcji wykończenia mebli kuchennych. Mogą być one zarówno drewniane jak i z lakierowanej płyty MDF. Dostosujemy ofertę do każdych wymagań. Wszystkie meble posiadają rygorystyczne normy jakości, oraz ochrony środowiska. Oferujemy także serwis sprzętu AGD i naprawy gwarancyjne. Stawiamy na przejrzystą współpracę opierającą się na kilku krokach. Od projektowania, przez produkcję, końcowym etapem jest montaż. Na każdym kroku priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie klienta. Jesteśmy z Tobą od zatwierdzenia kosztorysu, po ostateczny montaż. Jeśli chcesz poznać cenę kuchni na wymiar i posiadasz gotowy projekt, to prześlij go nam. Chętnie przedstawimy wycenę lub zasugerujemy ewentualne zmiany.

Nasi doradcy w Krapkowicach z chęcią dobiorą dla Ciebie meble kuchenne.

Oferujemy meble kuchenne wyprodukowane przez stolarzy w Polsce. Chętnie przyjedziemy do Krapkowic aby wymierzyć pomieszczenie. Na podstawie zebranych wymiarów przedstawimy najlepsze koncepcje. Nasi doradcy przeprowadzą Cię krok po kroku przez cały etap projektowania kuchni. Oferujemy trójwymiarowe projekty połączone ze szczegółową wyceną. Posiadamy także sprzęt dostępny w sklepach AGD. Montujemy go w naszych kuchniach na zamówienie. Nasi projektanci realizują indywidualne projekty. Uwzględniają one Państwa oczekiwania funkcjonalne i estetyczne. Są one także dostosowane do ograniczeń określonego pomieszczenia. Postaramy się zagospodarować je w najlepszy możliwy sposób. Projektujemy z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania tworzącego trójwymiarowe projekty. Meble są estetyczne i ergonomiczne, nasze kolekcje zawierają nieskończoną liczbę kombinacji materiałów. Dzięki współpracy z projektantem można dostosować je do indywidualnych wymagań.  

Najnowsze realizacje:

Sterylna elegancja nowoczesnej kuchni

Sterylna elegancja nowoczesnej kuchni Szary kolor stali dobrze oddaje klimat nowoczesnej kuchni....

Srebrne akcenty nowoczesnej kuchni

Srebrne akcenty nowoczesnej kuchni Nowoczesne kuchnie cechuje minimalistyczny wygląd, który jednak...
Szlachetna angielska kuchnia 1

Szlachetna angielska kuchnia

Szlachetna angielska kuchnia Przestronna kuchnia w klasycznej formie. Masywna wyspa stanowi...

Modna francuska kuchnia

Modna francuska kuchnia Po jednej stronie mamy tutaj narożną zabudowę rozpoczynającą się od...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku: