Meble kuchenne powystawowe, zmiana wystawy

Skontaktuj się z naszym Studiem aby wykonać kuchnię na wymiar w Lubinie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi etapami realizacji. Kuchnia na wymiar w Lublinie zaczyna się od pomiaru pomieszczenia. Następnie wykonujemy odręczny rysunek. To właśnie na tym szkicu powstają pierwsze koncepcje wnętrza. Możemy wstępnie ustalić możliwości jakie nam stwarza, oraz ograniczenia jakich powinniśmy uniknąć. Na tej podstawie przygotowujemy trójwymiarowy projekt komputerowy. Jest to pracochłonny proces, podczas których klienta musimy dobrze poznać. Możemy wtedy dobrać najlepsze rozwiązania pod kątem oczekiwań, oraz budżetu. Dzięki używanej technologii wszelkie zmiany projektu to kilka kliknięć. Możemy więc przestudiować wiele rozwiązań, aby wybrać najlepsze z nich. Następnie stolarz wykonuje meble kuchenne, a nasz zespół montażowy je montuje. Projekt kuchni na wymiar oczywiście uwzględnia wszelkie niestandardowe szafki kuchenne. Pozwala to idealnie dopasować się do wszystkich krzywizn wnętrza. Staramy się aby wszystko było profesjonalne, a jednocześnie łatwe. Nie musisz poznawać setek materiałów, aby wybrać te najlepsze. Od tego są nasi doradcy, aby wytłumaczyć i pomóc łatwo wybrać najlepsze z nich.

kuchnie_na_wymiar_1

Zapewniamy także granitowe blaty kuchenne, oraz pomoc w ich wyborze.

Będą one bardzo trwałe i świetnie nadadzą nowy charakter kuchni. Przy projektowaniu stawiamy na proste rozwiązania, oraz życzliwość w kontakcie. Niezależnie od Twoich pragnień, postaramy się znaleźć coś w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma stolarzami, oraz producentami sprzętów AGD. Zadamy Ci właściwe pytania dotyczące projektu kuchni, aby móc określić kluczowe rzeczy. Przede wszystkim jest to oczekiwania przestrzeń do zagospodarowania, oraz Twój styl życia. Staramy się projektować kuchnie na wymiar w Lubinie, do których można zaprosić znajomych. Jest to miejsce służące nie tylko do gotowania, ale także do wesołego spędzania czasu. To właśnie pod tym kątem dobierzemy styl, oraz kolorystykę i materiał. Postaramy się także jak najlepiej dopasować do Twojego budżetu, aby ceny były adekwatne do jakości.

Szukasz pomysłu na kuchnię na zamówienie w mieście Lubin?

Wykonamy pomiary Twojego pomieszczenia, oraz przygotujemy plan. Będzie on uwzględniał wszystkie szczegół techniczne takie jak doprowadzenie wody, oraz gniazdek elektrycznych. Następnie udzielimy porad jak najlepiej wykorzystać wnętrze projektując kuchnie na wymiar w mieście Lubin. Każdego roku śledzimy najnowsze trendy w zakresie branży meblarskiej. Jesteśmy dzięki temu w stanie oferować wygodne rozwiązania podnoszące komfort pracy w kuchni. Staramy się stworzyć miejsce, w którym dobrze się gotuje. Bez problem ugotujesz w nim obiad z całą rodziną lub napijesz się kawy. Tworzymy przestrzeń życiową, która odpowiada wszystkim Twoim oczekiwaniom. Od pierwszego pomiaru zapewniamy Ci doradztwo. Po wykonaniu mebli kuchennych posiadamy zespół montażowy, który z łatwością zamontuje kuchnię.

Najnowsze realizacje:

wyspy_kuchenne_nowoczesne_2

Piękna grafitowa kuchnia

Piękna grafitowa kuchnia Geometryczne kształty nadają nowoczesny wygląd charakterystyczny dla...

Elegancja klasycznej kuchni

Elegancja klasycznej kuchni. Zbliżone odcienie barw tworzą przyjemną, przytulną kolorystykę. Taki...

Modna francuska kuchnia

Modna francuska kuchnia Po jednej stronie mamy tutaj narożną zabudowę rozpoczynającą się od...
Wyrazista-kuchnia-we-francuskim-stylu-1

Wyrazista kuchnia we francuskim stylu

Wyrazista kuchnia we francuskim stylu. Pierwszą rzeczą przyciągającą wzrok jest relaksująca...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku: