Meble kuchenne powystawowe, zmiana wystawy

Jeśli remontujesz dom, to pomysł o kuchni na wymiar w Żyrardowie.

Zaczynając od przyjazdu do Żyrardów aby zmierzyć Twoje pomieszczenie. Wykwalifikowany projektant pobierze wymiar uwzględniające wszystkie szczegóły. Po zmierzenie okien oraz drzwi, zaznaczymy wymiary komina i wszystkich krzywizn. Mając taka wiedzę możemy przenieść plan pomieszczenia do komputera. Z użyciem specjalnego programu przygotujemy szczegółowe projekty uwzględniające kuchnię na wymiar. Postaramy się idealnie dopasować ją do wnętrza. Do każdego projektu dodajemy także plan techniczny. Według niego fachowiec wykona wymagane instalacje takie jak przyłącza wodne i kanalizacyjne. Równie ważne jest rozmieszczenie gniazdek elektrycznych. Plan ten zawiera również wytyczne dla glazurnika odnośnie sposobu i wysokości kładzenia płytek. 
 
kuchnie_na_wymiar_1

Doradzimy na każdym etapie zmiany mebli kuchennych.

Gdy już będziemy mieć plan, stolarz wykona zabudowę meblową. Współpracujemy z dobrymi kamieniarzami, więc mamy w ofercie szeroki wybór blatów granitowych. Mogą być one też wykonane z tektonu czy konglomeratów na bazie kwarcu. Jeśli stawiasz na wygląd połączony z funkcjonalnością, z pewnością będzie to świetne rozwiązanie. Meble kuchenne mogą być zarówno drewniane, jak i pokryte lakierem. Zgodnie z Twoimi życzeniami dobrze odnajdziemy się w każdym stylu. Jeśli nie jesteś zdecydowany, to nasz projektant chętnie doradzi i odpowie na wszelkie pytania. Doradzimy także jaki układ mebli będzie najlepszy dla danego pomieszczenia. Czasem jest to zwykła kuchnia narożna. Niekiedy można dodać także wyspę kuchenną, by zwiększyć walory funkcjonalne. 
 

Wykonany dla Ciebie pracę związane z wykonaniem kuchni w mieście Żyrardów.

Świadczymy również usługi montażu kuchni w Żyrardowie. Posiadamy zespół doświadczonych montażystów. Jest to szczególnie ważne przy montowaniu kamiennych blatów, oraz docinaniu odpowiednich otworów. Łatwo o kosztowny błąd, dlatego warto pracować z profesjonalistami. Zamontujemy także sprzęt AGD, oraz pomożemy w jego wyborze. Posiadamy w ofercie artykuły wielu producentów, co ułatwia dobrać sprzęt pod względem stylu. Niezależnie czy preferujemy klasyczne kolekcje, czy też bardziej nowoczesne. Dla każdego zaproponujemy sprzęt AGD dostosowany do oczekiwań. Z nami wiele rzeczy zrobisz w jednym miejscu. Wszystko to czyni współpracę łatwą i przyjemną.

Najnowsze realizacje:

Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni 1

Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni

Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni Pomieszczenie zostało zaprojektowane w sposób...

Rustykalne detale oraz klasyczna elegancja

Rustykalne detale oraz klasyczna elegancja W dobrze zaprojektowanej angielskiej kuchni gotować...
Wyrazista-kuchnia-we-francuskim-stylu-1

Wyrazista kuchnia we francuskim stylu

Wyrazista kuchnia we francuskim stylu. Pierwszą rzeczą przyciągającą wzrok jest relaksująca...
Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym - 3

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym Pewnie wzory i układy francuskich kuchni są...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku: