Meble kuchenne powystawowe, zmiana wystawy

Jeśli remontujesz dom, to pomysł o kuchni na wymiar w Żyrardowie.

Zaczynając od przyjazdu do Żyrardów aby zmierzyć Twoje pomieszczenie. Wykwalifikowany projektant pobierze wymiar uwzględniające wszystkie szczegóły. Po zmierzenie okien oraz drzwi, zaznaczymy wymiary komina i wszystkich krzywizn. Mając taka wiedzę możemy przenieść plan pomieszczenia do komputera. Z użyciem specjalnego programu przygotujemy szczegółowe projekty uwzględniające kuchnię na wymiar. Postaramy się idealnie dopasować ją do wnętrza. Do każdego projektu dodajemy także plan techniczny. Według niego fachowiec wykona wymagane instalacje takie jak przyłącza wodne i kanalizacyjne. Równie ważne jest rozmieszczenie gniazdek elektrycznych. Plan ten zawiera również wytyczne dla glazurnika odnośnie sposobu i wysokości kładzenia płytek. 
 
kuchnie_na_wymiar_1

Doradzimy na każdym etapie zmiany mebli kuchennych.

Gdy już będziemy mieć plan, stolarz wykona zabudowę meblową. Współpracujemy z dobrymi kamieniarzami, więc mamy w ofercie szeroki wybór blatów granitowych. Mogą być one też wykonane z tektonu czy konglomeratów na bazie kwarcu. Jeśli stawiasz na wygląd połączony z funkcjonalnością, z pewnością będzie to świetne rozwiązanie. Meble kuchenne mogą być zarówno drewniane, jak i pokryte lakierem. Zgodnie z Twoimi życzeniami dobrze odnajdziemy się w każdym stylu. Jeśli nie jesteś zdecydowany, to nasz projektant chętnie doradzi i odpowie na wszelkie pytania. Doradzimy także jaki układ mebli będzie najlepszy dla danego pomieszczenia. Czasem jest to zwykła kuchnia narożna. Niekiedy można dodać także wyspę kuchenną, by zwiększyć walory funkcjonalne. 
 

Wykonany dla Ciebie pracę związane z wykonaniem kuchni w mieście Żyrardów.

Świadczymy również usługi montażu kuchni w Żyrardowie. Posiadamy zespół doświadczonych montażystów. Jest to szczególnie ważne przy montowaniu kamiennych blatów, oraz docinaniu odpowiednich otworów. Łatwo o kosztowny błąd, dlatego warto pracować z profesjonalistami. Zamontujemy także sprzęt AGD, oraz pomożemy w jego wyborze. Posiadamy w ofercie artykuły wielu producentów, co ułatwia dobrać sprzęt pod względem stylu. Niezależnie czy preferujemy klasyczne kolekcje, czy też bardziej nowoczesne. Dla każdego zaproponujemy sprzęt AGD dostosowany do oczekiwań. Z nami wiele rzeczy zrobisz w jednym miejscu. Wszystko to czyni współpracę łatwą i przyjemną.

Najnowsze realizacje:

Modna otwarta kuchnia 1

Modna otwarta kuchnia

Modna otwarta kuchnia Kuchnia utrzymana w stonowanej, ciepłej kolorystyce, dobrze komponuje się z...

Piękna pół okrągła kuchnia

Piękna pół okrągła kuchnia Ponadczasowa biel idealnie komponuje się z pół okrągłym kształtem...

Lekkość bieli prestiżowej kuchni w stylu angielskim

Lekkość bieli prestiżowej kuchni w stylu angielskim Lekka biel idealnie pasuje do kuchni w tym...
Szlachetna angielska kuchnia 1

Szlachetna angielska kuchnia

Szlachetna angielska kuchnia Przestronna kuchnia w klasycznej formie. Masywna wyspa stanowi...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku: